".... Пирин да си стои във В група..."

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: ".... Пирин да си стои във В група..."

Мнениеот tomba » 16 яну 2014 19:22

captain_drifuss написа:Доуса си е лайнар, вреден за Българския футбол човек!
Много хора не го осъзнават, а и медиите са му предоставили пълен комфорт и не го разкриват, но методите му са не просто неправилни, направо са престъпни... жалко, че под блясъка на успехите не се вижда реалността.

Резултатите говорят сами за себе си,ако беше другаде щеше песни да пееш за него,нали.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ".... Пирин да си стои във В група..."

Мнениеот Кашчей » 16 яну 2014 19:26

tomba написа:
captain_drifuss написа:Доуса си е лайнар, вреден за Българския футбол човек!
Много хора не го осъзнават, а и медиите са му предоставили пълен комфорт и не го разкриват, но методите му са не просто неправилни, направо са престъпни... жалко, че под блясъка на успехите не се вижда реалността.

Резултатите говорят сами за себе си,ако беше другаде щеше песни да пееш за него,нали.


Той е бил при тях, цяла година е бил в УС на ЦСКА по време на Титаните, в началото на управлението им.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: ".... Пирин да си стои във В група..."

Мнениеот rebel » 16 яну 2014 19:39

домуса много се взе насереиозно, футбола е за феновете, някой да му го обясни на тоя. А като не му харесва българското първенство, понеже сме прости и невежи, да заминава за Турция. А някой знае ли какво стана с лъжите , където в Ст.Загора уж били пребити? Ей такива хора изваратиха футбола. Комплексари!!! :twisted:

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: ".... Пирин да си стои във В група..."

Мнениеот stefani » 16 яну 2014 19:44

Вън расистите от стадионите !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ".... Пирин да си стои във В група..."

Мнениеот Кашчей » 16 яну 2014 19:46

rebel написа:домуса много се взе насереиозно, футбола е за феновете, някой да му го обясни на тоя. А като не му харесва българското първенство, понеже сме прости и невежи, да заминава за Турция. А някой знае ли какво стана с лъжите , където в Ст.Загора уж били пребити? Ей такива хора изваратиха футбола. Комплексари!!! :twisted:


Когато даваш милиони за един отбор и една идея няма как да не се вземеш на сериозно. Футболът е за феновете, но никъде не пише, че феновете трябва да са отявлени простаци, на които им липсват първите 14 години.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: ".... Пирин да си стои във В група..."

Мнениеот sandi74 » 16 яну 2014 19:59

Кашчей написа:
rebel написа:домуса много се взе насереиозно, футбола е за феновете, някой да му го обясни на тоя. А като не му харесва българското първенство, понеже сме прости и невежи, да заминава за Турция. А някой знае ли какво стана с лъжите , където в Ст.Загора уж били пребити? Ей такива хора изваратиха футбола. Комплексари!!! :twisted:


Когато даваш милиони за един отбор и една идея няма как да не се вземеш на сериозно. Футболът е за феновете, но никъде не пише, че феновете трябва да са отявлени простаци, на които им липсват първите 14 години.

Факт.

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: ".... Пирин да си стои във В група..."

Мнениеот petrof » 16 яну 2014 20:01

petbezdeset хубаво е че си се постарал да извадиш таблици с посещаемостта, но не виждам с какво толкова се гордееш??? Не те ли е срам от статистиката на големите ни грандове Левски и ЦСКА, която със сигурност е и силно завишена /вероятно поне двойно/ от разни платени журналистчета. Но дори да приемем че статистиката е напълно вярна цифрите са повече от отчайващи. На последните дербита между отборите на всички власти, празните трибуни се виждат от всички. Абсолютен срам за грандовете ни. Ето за това аз съм против някой да се хвали с публика и посещаемост, защото всички отбори са почти еднакво трагични в това отношение.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

petbezdeset
Мнения: 144
Регистриран на: 16 дек 2013 20:33
Контакти:

Re: ".... Пирин да си стои във В група..."

Мнениеот petbezdeset » 16 яну 2014 20:25

petrof написа:petbezdeset хубаво е че си се постарал да извадиш таблици с посещаемостта, но не виждам с какво толкова се гордееш??? Не те ли е срам от статистиката на големите ни грандове Левски и ЦСКА, която със сигурност е и силно завишена /вероятно поне двойно/ от разни платени журналистчета. Но дори да приемем че статистиката е напълно вярна цифрите са повече от отчайващи. На последните дербита между отборите на всички власти, празните трибуни се виждат от всички. Абсолютен срам за грандовете ни. Ето за това аз съм против някой да се хвали с публика и посещаемост, защото всички отбори са почти еднакво трагични в това отношение.

С нищо не се гордея.
Мисля, че футболът ни отговаря много точно на обществото и на състоянието на държавата.
Грандове в тази страна имаме само за нашите стандарти.
Много хора ги гони комплекса ЦСКА-Левски, а к'вото и да си говорим това са си стълбовете на мижавия ни футбол ;)
И те така...

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: ".... Пирин да си стои във В група..."

Мнениеот tomba » 16 яну 2014 20:31

petbezdeset написа:
petrof написа:petbezdeset хубаво е че си се постарал да извадиш таблици с посещаемостта, но не виждам с какво толкова се гордееш??? Не те ли е срам от статистиката на големите ни грандове Левски и ЦСКА, която със сигурност е и силно завишена /вероятно поне двойно/ от разни платени журналистчета. Но дори да приемем че статистиката е напълно вярна цифрите са повече от отчайващи. На последните дербита между отборите на всички власти, празните трибуни се виждат от всички. Абсолютен срам за грандовете ни. Ето за това аз съм против някой да се хвали с публика и посещаемост, защото всички отбори са почти еднакво трагични в това отношение.

С нищо не се гордея.
Мисля, че футболът ни отговаря много точно на обществото и на състоянието на държавата.
Грандове в тази страна имаме само за нашите стандарти.
Много хора ги гони комплекса ЦСКА-Левски, а к'вото и да си говорим това са си стълбовете на мижавия ни футбол ;)
И те така...

Изкуствени стълбове,към днешна дата е хубаво да се отърсят от тази мисъл и да вървят напред.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ".... Пирин да си стои във В група..."

Мнениеот Кашчей » 16 яну 2014 20:32

petbezdeset написа:
petrof написа:petbezdeset хубаво е че си се постарал да извадиш таблици с посещаемостта, но не виждам с какво толкова се гордееш??? Не те ли е срам от статистиката на големите ни грандове Левски и ЦСКА, която със сигурност е и силно завишена /вероятно поне двойно/ от разни платени журналистчета. Но дори да приемем че статистиката е напълно вярна цифрите са повече от отчайващи. На последните дербита между отборите на всички власти, празните трибуни се виждат от всички. Абсолютен срам за грандовете ни. Ето за това аз съм против някой да се хвали с публика и посещаемост, защото всички отбори са почти еднакво трагични в това отношение.

С нищо не се гордея.
Мисля, че футболът ни отговаря много точно на обществото и на състоянието на държавата.
Грандове в тази страна имаме само за нашите стандарти.
Много хора ги гони комплекса ЦСКА-Левски, а к'вото и да си говорим това са си стълбовете на мижавия ни футбол ;)
И те така...


Тия стълбове нещо много прогнили ми се чинят. Единият го теглиха в жребия за ЕКТ под №3, другият не можа 190 минути да вкара гол на някакви казахи, събори си стадиона. Дължат и двата ни стълба пари на куцо и сакато, но иначе са стълбове да, като статуята на Хелиос на входа на Родоското пристанище.....малко преди земетресението.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта