С Днём Победы!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот kiril.a.d » 12 май 2019 12:29

Air_Smuggler_FU написа:И в тая връзка, само да ви припомня :
------------------------------------------------------------
Когато след залавянето му на 27 декември 1872 г. Левски е изправен пред следствената комисия, нейният председател Али Саиб паша му казва:
- Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрен до София те пазеха само 3 заптиета?
- Не знам, ага.
- Аз така заповядах, можех да пратя 300, а те бяха само 3. И знаеш ли защо? За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в тебе. Ха, да видиш сега, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.

Това е истината! Но пък се чудя, защо още се занимавате да дъвчете тази тема? - 9-ти май мина...идва следващия...
Но в горепосочената връзка, ще се опитам да коригирам двама трима, по отношение на това, що за народ сме и защо ни изпревариха така, другите бивши соц страни - а бяхме пред много от тях...
- Та, там, бивши и нови ръководители, спасиха парите понатрупани от Соца и продължиха напред. А при нас се получи една ужасна покупко-продажба на досието и като така, парите - Луканов говореше за едни 6 милиона долара! - отидоха в ръцете на прости ченгета от ДС!!! Които, за беля ни управляват и днес...
А по-умната част от бившата номенклатура, избяга в чужбина, но не как да е, а заграбвайки онези 435 псевдо фирми на Външно разузнаване на ДС и сега се фукат от чужбина, какви големи капиталисти са! А не е трудно да управляваш, една работеща от години на Запад фирма...
Сещам се за един "герой" от форума на АБВ, с "негова" фирма, който и до сега разсъждава като по Тошово време, как чакал с нетърпения да стане 17 часа, че да сяда зад чашката, а през останалото време дращи по форума ;)...

Та вярно е че рибата се вмирисва от към главата, но нали ТОЗИ НАРОД си избира главата??? - и значи, народа е наистина мат`рял..."Аз съм прост, ама и вие сте прости, та се разбираме" - ето ви мотото което управлява този народ! И не от вчера...така беше с Правешкия селяндур, така е и с Банкянския селяндур...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: С Днём Победы!

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 май 2019 13:05

Air_Smuggler_FU написа:И в тая връзка, само да ви припомня :
------------------------------------------------------------
Когато след залавянето му на 27 декември 1872 г. Левски е изправен пред следствената комисия, нейният председател Али Саиб паша му казва:
- Кажи ми нещо, Джингиби, знаеш ли защо от Къкрен до София те пазеха само 3 заптиета?
- Не знам, ага.
- Аз така заповядах, можех да пратя 300, а те бяха само 3. И знаеш ли защо? За да могат твоите апапи да им скочат отгоре и да те освободят. Видя ли, никой не ти помогна, а се кълняха в тебе. Ха, да видиш сега, Джингиби, за кой народ си тръгнал курбан да ставаш.
Този разговор е абсолютна измислица.
Самите турци сума ти време не са знаели кой са хванали.

Отделно, че новината няма как да се разпространи бързо в онова време... Все пак не е имало телелфони.
За справка, за този нелеп мит виж книгата на Б. Димитров.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Martin_K » 14 май 2019 09:28

Патологичната русофобия е особено тежък вид психическо заболяване, което, за щастие, обхваща много малка част от нашия народ.
Уточнявам - не броя грантаджиите по професия или по призвание за българи.

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: С Днём Победы!

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 май 2019 13:49

Martin_K написа:Патологичната русофобия е особено тежък вид психическо заболяване, което, за щастие, обхваща много малка част от нашия народ.
Уточнявам - не броя грантаджиите по професия или по призвание за българи.
Всякакви крайности са вредни.
Дори и "филията", особено когато поставяш интереси на чужд народ и Държава, над тези, на собствените си такива. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Martin_K » 14 май 2019 16:57

THE G.A.M.E написа:
Martin_K написа:Патологичната русофобия е особено тежък вид психическо заболяване, което, за щастие, обхваща много малка част от нашия народ.
Уточнявам - не броя грантаджиите по професия или по призвание за българи.
Всякакви крайности са вредни.
Дори и "филията", особено когато поставяш интереси на чужд народ и Държава, над тези, на собствените си такива. ;)

Така си е и отказът ни от толкова изгодни проекти под пряк диктат на Вашингтон го доказва на 100%! Можем само да се надяваме политическата клика, взела тези абсурдни решения, някога да бъде осъдена заедно с една друга, набутала ни в НАТО въпреки волята на народа. Но май докато дойде това време, България ще остане без българи.

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: С Днём Победы!

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 май 2019 09:00

Martin_K написа:Така си е и отказът ни от толкова изгодни проекти под пряк диктат на Вашингтон го доказва на 100%! Можем само да се надяваме политическата клика, взела тези абсурдни решения, някога да бъде осъдена заедно с една друга, набутала ни в НАТО въпреки волята на народа. Но май докато дойде това време, България ще остане без българи.
Кои са тези "изгодни проекти" ?
Нали знаеш чии фирми щяха да строят "Южен Поток" ?
Тези на Пеевски и Цветелина Бориславова. Знаеш ли ги кои са тези персони ?
Кое му е изгодното на проект, който щяхме да градим със заем, който пък, щяхме да изплащаме 20-25 г. от което следва, че точно за такъв период нямаше да сме на печалба ?
Само че заемът нямаше да бъде погасяван от споменатите индивиди, а от Държавата.
Също както Държавата покри фалита на КТБ... Която съвсем случайно беше създадена с руски капитали.
Айде да се запознаваме с подробностите, преди да се бълва пропаганда.

НАТО... Ако народът беше против, отдавна "Атака" щеше да е 1-ва сила и да не сме в НАТО и ЕС, а можеби част от Руската Федерация.
За щастие по голямата част от българският народ все още е запазил здравият разум.
Последна промяна от THE G.A.M.E на 15 май 2019 11:35, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот ivan56 » 15 май 2019 11:22

Игра, те на русоробите ум да им се завие за кога да гласуват, Атака, БСП, АБВ, сега и новите идиоти на Костя Копейкин Възраждане.
Не е лесна и тяхната, ако не им се пръскаха гласовете, щяха да са първа политическа сила :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта