Днес се ядосах,защото... ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот South_Park » 22 ное 2016 13:39

T.e. излиза че клиентите на тази транспортна фирма са косвено виновни , тъй като част от печалбата от фирмата отива за бърза кола, с коята са убити 3 човека, а друга част за подкуп на съдията.
Разбира се най-виновен си е келешът и баща му.
За да се изкупи частично вината , трябва да се намери името на фирмата и да се приложи тотален бойкот и фалит, след като в Булгаристан няма други начини .

Извод : роднините на жертвите трябва да изгледат филмът "Смъртоносен противник" и да действат 1:1 като сюжетът му
Извод 2 : Фирмата е Трайков Транс ООД
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9200
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот Soulen » 22 ное 2016 14:48

Любчо го познавам, пълен темерут е. Редовно след бар си тръгваше с колата пиян и друсан.


За баща му знам, че не е лош човек, но така става като позволяваш на децата си всичко. Между другото брат му на Любо е по-голям олигофрен :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12965
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот Eminem » 22 ное 2016 19:37

modor написа:Убиваш двама на пътя, но си син на бизнесмен – 15 бона и си свободен! :evil:

Прочети още на: http://www.dnes.bg/stranata/2016/11/22/ ... den.323064

Крайно време е тази скапана държава да бъде закрита! Не знам кой, но да идва някой и да ни закрива. Стига сме срамили великият български народ!

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот Балкански Орел » 24 ное 2016 14:04

Много хора обаче са недоволни от това, че Корнелия, която днес пред БЛИЦ прости на убиеца на мъжа си, е постъпила по този начин. Те заявиха, че по този начин тя дава лош пример на хората, които правят катастрофи и отнемат човешки животи. Упрекнаха я и за това, че е приела дарение от бизнесмена Младен Трайков, баща на виновния водач Любомир Трайков. "Животът не се купува с пари", гневят се хората.


ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА, е нема батко, аз не мога !! Тая мома да каже, колко й струва прошката. :lol:

Ние сме седнали да ревем, а то най-близките хора на починалите вече са се продали.
Бог да ги прости хората, всичко е платено и уредено. :mrgreen:
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот 1982 » 24 ное 2016 14:23

Да му го туря на бащата в устата ....... веднага почнал да вади пачки, ще се опита да оттърве синчето. Ако е баща на място, ще съдейства даже да получи тежка присъда, да иде в зандана да го ебат мангустите, белким му дойде малко акъл.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот South_Park » 24 ное 2016 14:27

1982 написа:Да му го туря на бащата в устата ....... веднага почнал да вади пачки, ще се опита да оттърве синчето. Ако е баща на място, ще съдейства даже да получи тежка присъда, да иде в зандана да го ебат мангустите, белким му дойде малко акъл.

Абсолютно ,дори и да се отърве, това е мечешка услуга, защото след смъртта си , в прераждането , ще изкупува двойно по-тежка карма 8-)
Това е като зъбоболът, ако го отлагаш , протакваш и не вземеш навременни мерки , най-накрая плащаш петорно по-скъпо и те боли два пъти повече 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот Балкански Орел » 24 ное 2016 14:35

1982 написа:Да му го туря на бащата в устата ....... веднага почнал да вади пачки, ще се опита да оттърве синчето. Ако е баща на място, ще съдейства даже да получи тежка присъда, да иде в зандана да го ебат мангустите, белким му дойде малко акъл.


Ми ще вади като има и аз да съм и аз ще гледам да го отърва.

Не е луд тоя, който яде баницата.
Що не дава и не го осъдят за опит за подкуп, а синчето да гние 30 години ? А нека той си дава :lol:

Ама както и дае, ясно е че вече всичко е простено чрез банков път.Както казах, бог да ги прости починалите, всичко е платено и уредено.Щастлив живот на живите. :lol:

Прост и елементарен народ, управляван от мутри, дебелаци и педали без грам чест.
Ама ето, каквито са хората, такива и управляващите и тоя случай го показва НАГЛЕДНО.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот 1982 » 24 ное 2016 14:40

Тоя случай с богаташкия келеш ме подсеща да ви разкажа нещо ..... споменавал съм, че имам братовчед оттатък голямата вода, та преди години ми беше разказвал, като почнал в началото на престоя си там работа в един Макдоналдс, бачкал с някакво богаташко момченце ..... ма бащата супер баровец, с имение, автопарк за милиони ..... обаче, като пораснал келешът, татко му му казал да ходи да си търси работа, ще си живее в имението пак, но ще си изкарва парите сам, за да се научи на труд. Кола, ако иска, да си изкара пари и да си купи, до скъпарските возила имал достъп само като семеен пътник. И момчето карало някаква корейска бричка на 10 години, купен с парите от Макдоналдса. :mrgreen: :mrgreen: После не знам какво е станало с него, щото братчедът си намерил след време друга работа и повече не е общувал с него.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот 1982 » 24 ное 2016 17:29

26-годишният Любомир Трайков, който ударил с колата си автомобила на загиналите, се извинил и поискал прошка от жената.

„Аз имам дарба, дадена ми свише, да преценявам хората. И мисля, че момчето и баща му са добри хора и не се опитват да избягат от отговорност”, каза Корнелия.

Тя е категорична, че няма да съди Любомир. Баща му пък се ангажирал да помага на семейството на загиналия Атанас и да поеме издръжката на трите осиротели деца.


Ето, те не се и крият, бащата щял да издържа семейството на "почернената" и тя нямало да съди сина .....

п.п.: дарба свише .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот Балкански Орел » 24 ное 2016 17:46

Аз не съм писал, че някой се е крил, тя тая много ясно си го е казала.
Ама едно е да ти дават пари и кажеш благодаря, друго е да кажеш простих.Тя още малко ще каже, че така е по-добре :)

Това беше последния ми коментар за тия смешковци.
[center]Levski & Lazio[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта