Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23454
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 22 авг 2021 08:53

paceto написа:
pomiqrat написа:На всеки му е известно, че САЩ е нация от престъпници, нисши ценности и тъжно общество. Тея си плащат, за да ходят на срещи с непознати, за да си говорят, защото не могат да завържат рязговор. Ходят на платени срещи за запознанства със срещуположния пол и евнтуално да излязат на среща. Плащат на пастори, мотиватори, учители по свалки и на всякакви измамници. Сънотворни и всякакви бензодиазепини са издиганати в култ. За педерастията и всякаквите им извращения няма смисъл да се говори. Отдавна пропаднала империя, която корпорциите държат в будна кома и експериментират с човешкото съзнание.


Това го има в Япония от доста време, ама явно гледаме само в едната посока. Да не говорим, че в Япония за такива срещи може да си поръчаш 14 годишно момиче, а дори ако си платиш може да го опипваш и то ако дори ти да си на 50-60 години. Всичко това е напълно законно и дори самите момичета те посрещат екстравагантно облечени по самите улици. ;)


Това е изключително важно. Дали някой си харчи парите като плаща за да лиже чужди крака, да го бият или на някой да му слуша глупостите. Направо е сакрален камък :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9334
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот bubka » 22 авг 2021 10:30

Това в Афганистан е планирана капитулация. Никой не може да ме убеди, че талибаните, които са владеели две, три провинции просто тръгват пеш и завземат цялата страна, пък ония стоят и ги гледат. Това си е планирано, задкулисно събитие от типа на Пландемията с кромида. Предстоят глобални промени и това е малка брънка от тях. Дали пък в Америка скоро не се планира тотален локдаун и да са им нужни военни, за да тушират безредиците :?.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17784
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pomiqrat » 22 авг 2021 11:38

Thsmith написа:Това е изключително важно. Дали някой си харчи парите като плаща за да лиже чужди крака, да го бият или на някой да му слуша глупостите. Направо е сакрален камък :lol:


Това казва всичко за амаериканското общество.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3749
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Jürgen » 22 авг 2021 16:50

Кои безредици? Ще кажеш, че това ти е 1936 испанската гражданска война с партизаните
Нищо няма да има :mrgreen:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23792
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот paceto » 22 авг 2021 19:06

bubka написа:Това в Афганистан е планирана капитулация. Никой не може да ме убеди, че талибаните, които са владеели две, три провинции просто тръгват пеш и завземат цялата страна, пък ония стоят и ги гледат. Това си е планирано, задкулисно събитие от типа на Пландемията с кромида. Предстоят глобални промени и това е малка брънка от тях. Дали пък в Америка скоро не се планира тотален локдаун и да са им нужни военни, за да тушират безредиците :?.


За безредици се ползва националната гвардия, които са си по принцип запасняци.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23454
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 22 авг 2021 19:45

pomiqrat написа:
Thsmith написа:Това е изключително важно. Дали някой си харчи парите като плаща за да лиже чужди крака, да го бият или на някой да му слуша глупостите. Направо е сакрален камък :lol:


Това казва всичко за амаериканското общество.


И сарказма не е за изхвърляне!
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Martin_2021
Мнения: 3
Регистриран на: 22 авг 2021 22:34

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Martin_2021 » 22 авг 2021 22:41

[quote="Thsmith"][/quote]

Кузнечкин, наложи се да се „преродя“ след некоректното ми отстраняване от спора. Засега допускам, че нямаш пръст в произвола и не си плащаш, за да се отървеш по-леко, но при рецидив всеки би си го помислил.

Основната тема в дискусията беше и продължава да бъде твоето твърдение, че самообявилите се за връх на цивилизационното развитие имат право силово и по свое усмотрение да се разпореждат с имуществото и живота на хора на други, по-слабо въоръжени държави и народи. Ако имаш забележки към формулировката, ме поправи – винаги е по-лесно да се говори за ясни неща, отколкото за обтекаеми. Дотук стана ясно и че според теб това право им се полага по подразбиране, особено ако са англоговорящи консерватори, както и че апартейдът е най-доброто средство за социална комуникация с „диваците“, били те негри, индийци и т.н. (очаквам да потвърдиш и това си мнение). Не е станала само дума дали правилното място на негрите в САЩ (мисля, че използването на термина „афроамериканец“ е излишно и тромаво, пък и никой не нарича белите преселници и потомците им „евроамериканци“) е на заханите и памучни плантации, та ще е добре да осветлиш форума със становището си и по този въпрос.

Относно абревиатурите – във всички езици, не само в българския, се пишат с главни букви, без значение дали съдържението им ти се нрави или те плаши. С малки начални в българския се изписват пък националностите. Приеми факта, че такива са тукашните езикови закони.
И за да ти спестя излишния труд, както и опасностите след това – ако случайно ти се отвори работа с араби, не се опитвай да си общуваш с тях на фарси. Дори да го знаеш перфектно, би ти донесло само неприятности, ако случиш на сунити.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22917
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот NOMER14 » 22 авг 2021 22:48

bubka написа:Това в Афганистан е планирана капитулация. Никой не може да ме убеди, че талибаните, които са владеели две, три провинции просто тръгват пеш и завземат цялата страна, пък ония стоят и ги гледат. Това си е планирано, задкулисно събитие от типа на Пландемията с кромида. Предстоят глобални промени и това е малка брънка от тях. Дали пък в Америка скоро не се планира тотален локдаун и да са им нужни военни, за да тушират безредиците :?.

Ако са безредици на бели, ще ги тушират. Другите безредици ще останат без последствие.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23454
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 23 авг 2021 19:00

Полша ще построи ограда по границата с Беларус


Нещо са много тихи либералите спрямо последните огради? Много интересно на фона на крякането при предишните!


Martin_2021 написа:
Thsmith написа:


Кузнечкин, наложи се да се „преродя“ след некоректното ми отстраняване от спора. Засега допускам, че нямаш пръст в произвола и не си плащаш, за да се отървеш по-леко, но при рецидив всеки би си го помислил.

Основната тема в дискусията беше и продължава да бъде твоето твърдение, че самообявилите се за връх на цивилизационното развитие имат право силово и по свое усмотрение да се разпореждат с имуществото и живота на хора на други, по-слабо въоръжени държави и народи. Ако имаш забележки към формулировката, ме поправи – винаги е по-лесно да се говори за ясни неща, отколкото за обтекаеми. Дотук стана ясно и че според теб това право им се полага по подразбиране, особено ако са англоговорящи консерватори, както и че апартейдът е най-доброто средство за социална комуникация с „диваците“, били те негри, индийци и т.н. (очаквам да потвърдиш и това си мнение). Не е станала само дума дали правилното място на негрите в САЩ (мисля, че използването на термина „афроамериканец“ е излишно и тромаво, пък и никой не нарича белите преселници и потомците им „евроамериканци“) е на заханите и памучни плантации, та ще е добре да осветлиш форума със становището си и по този въпрос.

Относно абревиатурите – във всички езици, не само в българския, се пишат с главни букви, без значение дали съдържението им ти се нрави или те плаши. С малки начални в българския се изписват пък националностите. Приеми факта, че такива са тукашните езикови закони.
И за да ти спестя излишния труд, както и опасностите след това – ако случайно ти се отвори работа с араби, не се опитвай да си общуваш с тях на фарси. Дори да го знаеш перфектно, би ти донесло само неприятности, ако случиш на сунити.


Нирдолчо, все ми е тая какво си мислиш, аз през живота си съм използвал един път формата за докладване в който и да е форум и то беше след като едно магаре пускаше нон стоп разни голи същества с цици и пенис из темите. Нещо, което определено не искам да виждам и не го намирам за забавно.

- Никога не съм казвал, че някой може да се разпорежда с частното имущество по силата на силата. Отново лъжа!
- Подкрепата на управление чрез Губернатор-Генерал е нещо съвсем различно.
- Апартейда не е най-доброто, а единственото средство да се работи в определени условия с диваци. Поне до момента в който те не достигнат определено еволюционно развитие. Не говоря за робство или нещо подобно, но когато имаш огромно мнозинство необразовани и неграмотни диваци, няма как да им дадеш еднаква или каквато и да е изборна тежест спрямо двигателите на икономиката и цивилизацията в съответното място.

- Какво точно те интересува за мнението ми за черните в САЩ?

---
Всичко това е много хубаво, но това не променя възклицанието ми "какво дявол го взел е това". Ако очакваш, че ще търся през гугъл, много се лъжеш. И благодаря за съвета, но аз работа с Иракчани, Талибани и други подобни нямам и нямам желание да имам. В БИ нямам намерение да стъпвам с изключение на едно от любимите ми места за море - Ейн Бокек. За щастие там никой не дава пет пари за това дали някой арабин се е обидил от нещо, а и като цяло не можеш да видиш араби в тези местности. Все пак се пазят от тероризъм и не ги допускат много, много.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23792
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот paceto » 24 авг 2021 07:15

Преди време казах, че младото поколение в Северна Македония е надеждата да се оправят отношенията между нас и тях и ето, че тук имаме една представителна извадка. Да, вероятно повечето не искаха да кажат нещо гадно за някоя страна пред камерата, но повечето си личаха, че са искрени. Само двама казаха, че не харесват България, а първият беше една двойка мъж и жена при, което първо жената каза, че няма страна, която мрази и после мъжа като каза България и тя го подкрепи. Повечето, които казаха кои държави мразят бяха предимно за Сърбия и Гърция. :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=40UHGVPHLBo[/youtube]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта