WWE-фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

deladog
Мнения: 1005
Регистриран на: 26 май 2011 19:38

Re: WWE-фен тема

Мнениеот deladog » 29 яну 2013 07:15

Това ВеВеЕ едва ли има някакво отношение към бойните изкуства, май е нещо като чалгата в музиката.

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: WWE-фен тема

Мнениеот TEDIMAR99 » 29 яну 2013 10:10

kingofpop написа:Браво за темата, радвам се, че ще има къде да даваме прогнози и обсъждаме ситуацията около лщбимото ни шоу ;)

Предлагам в тази тема да обсъждаме случващото се в седмичните шоута( RAW и SMACKDOWN), а за всеки турнир да правим отделна тема....Отсега се заплювам за Кечмания :mrgreen: , който иска да се заеме с Елиминационната клетка.... :roll:

Аз малко се обърках след мелето, ще видим утре в RAW какви ще ги свърши Винс и Пънк как ще се оправдава, чакаме и Мъртвеца да се върне....

Усещам, че скоро Зиглър ще кешне на Дел Рио, може още тоя петък или другия :?

Аз ще направя за Елиминационната клетка ;)
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: WWE-фен тема

Мнениеот TEDIMAR99 » 29 яну 2013 11:06

Добър епизод!Тенсай...... :lol: :lol: :lol: Брок се завърна. :)
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18114
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: WWE-фен тема

Мнениеот kingofpop » 29 яну 2013 12:14

Сега ще го изгледам, после ще коментирам :)

Леснар :twisted:

[offtopic]Тоя Тенсай яко се гаврят с него по принцип :mrgreen:[/offtopic]
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: WWE-фен тема

Мнениеот Federer91 » 29 яну 2013 12:41

Дано дъртия е получил хубав удар в главата, че да му дойде акъла, затова как да си развива продукта. Последните два дена са едни от най-черните за компанията. С нетърпение чакам момента, когато Стефани ще вземе контрола, защото всичко се е запътило към кенефа.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12916
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: WWE-фен тема

Мнениеот Eminem » 29 яну 2013 13:07

Леденият Стив Остин е най-големия :!: :!: :!:

За Роу:
Брок Леснар :!: :evil: и Джерико :lol: много им сипа на ония.
Пънк за пореден път затапи Скалата. Скалата няма победа над Пънк на микрофона.
ПЪНК ШАМПИОН :!: :!: :!: :!:

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: WWE-фен тема

Мнениеот Viktor4o_Rs » 29 яну 2013 14:13

RAW беше адски интересен :mrgreen: В кеча се завърнаха Скалата, Крис Джерико и Брок Леснър, какво по-хубаво 8-) Признавам си, че не очаквах излизането на Брок, а сегмента между Винс и Пол Хеймън беше уникален :lol: :lol: :lol: Сега на Брок ще му се стъжни живота и ми е интересно с кого ще му направят вражда.
Изображение

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7206
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: WWE-фен тема

Мнениеот vasilnv » 29 яну 2013 14:15

Някой ще ми разкаже ли накратко какво стана в този RAW?
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Liverpool YNWA
Мнения: 16
Регистриран на: 02 яну 2013 20:50
Контакти:

Re: WWE-фен тема

Мнениеот Liverpool YNWA » 29 яну 2013 14:21

Най важното е, че Брок Леснар се завърна.
Here comes the pain!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18114
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: WWE-фен тема

Мнениеот kingofpop » 29 яну 2013 14:46

Страшен епизод, много се накефих...очаквах го след сравнително слабото и предсказуемо меле да се реваншират....е, направиха го определено ;)

Сегментите между Пънк и Скалата....еми очаквах Пънк да реагира така и да каже подобни неща, добрва война на микрофона, само не разбрах на Елиминационната клетка ли ще се бият, налу уж там мача е между 6 ма в клетка :?

Любимците ми от Щитът отново натупаха, този път трима и то тримата най-големи фейса в момента може би :o
Сина като отнесе бомбата умрях от кеф, честно :lol:
Шеймъс ми е леко скучен вече, все едно и също с тоя ритник, щом Ортън не се намеси това почти сигурно значи, че ще търне хийл и може би ще се бие с Шеймо на манията....дано стане така, Ортън е много по-ценен като хийл :!:

Сегментите с Тенсай и ония тримата+ Кали и Райдър без коментар....
Вики става фейс, интересно :mrgreen:

Грамадата си го върна на Дел Рио, очаквано....честно казано очаквах КЕШ от Долф, уви не стана, но според мен скоро ще има такъв, очаквам да е преди Елиминационната клетка дори :?

Джерико прецака Долф, и двамата много ме кефят, Крис е единственият фейс, дето ми е приятен в момента, голям е... :twisted:

И накрая мощен завършек, изкефих се, че не уволниха Хейман, щото е ценен с хийл образа си, Винс пак уникален на микрофона, и отнесе много мощно F5 :shock:
Какво ли ще стане сега с Брок, дано не го пуснат с Гробаря, че изхода ще е ясен... :|
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, ReBorn1982 и 20 госта