Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23846
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот delqnski47 » 01 апр 2018 19:43

slash1912 написа:Kво ви е направил човека,че го цитирате непрекъснато :roll:

Другият път, като се ебават с Делянски и му спамят пощата ,да си знаят,че е на лоша поличба. :lol: Идва злият дух на Чорбое и еб*ва майката на пейзажа. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 01 апр 2018 21:25

Абе в тая тема пишете доста модове, кой модерира на Лудогорец форума, ще кажа човек, че там се трият мнения които леко бъзикват "отбора скоро преместил се в София" обаче пък за сметка на това стоят обиди от рода на турци, долината на широките гащи. Бах ти и микренският критерий. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот modor » 01 апр 2018 21:29

ivan56 написа:Абе в тая тема пишете доста модове, кой модерира на Лудогорец форума, ще кажа човек, че там се трият мнения които леко бъзикват "отбора скоро преместил се в София" обаче пък за сметка на това стоят обиди от рода на турци, долината на широките гащи. Бах ти и микренският критерий. :lol:

Покажи ги тия мнения.....
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 01 апр 2018 21:59

modor написа:
ivan56 написа:Абе в тая тема пишете доста модове, кой модерира на Лудогорец форума, ще кажа човек, че там се трият мнения които леко бъзикват "отбора скоро преместил се в София" обаче пък за сметка на това стоят обиди от рода на турци, долината на широките гащи. Бах ти и микренският критерий. :lol:

Покажи ги тия мнения.....


Няма да издребняваме, само едно ще кажа, че им стоя тема във форума(цска) за мач с Лудогорец с турското знаме и описание "долината на широките гащи"
Живи и здрави, никой не съм обидил, но щом са решили че мнението ми е за триене ок, но нека за критерия е еднакъв.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот modor » 01 апр 2018 22:05

ivan56 написа:
modor написа:
ivan56 написа:Абе в тая тема пишете доста модове, кой модерира на Лудогорец форума, ще кажа човек, че там се трият мнения които леко бъзикват "отбора скоро преместил се в София" обаче пък за сметка на това стоят обиди от рода на турци, долината на широките гащи. Бах ти и микренският критерий. :lol:

Покажи ги тия мнения.....


Няма да издребняваме, само едно ще кажа, че им стоя тема във форума(цска) за мач с Лудогорец с турското знаме и описание "долината на широките гащи"
Живи и здрави, никой не съм обидил, но щом са решили че мнението ми е за триене ок, но нека за критерия е еднакъв.

Ти попита кой модерира форума Лудогорец, нали? Аз имам права над него. И затова поисках да ми ги покажеш тези мнения. Нямам права над форума на ЦСКА.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 01 апр 2018 22:14

Ясно. Грешката тогава е моя, мислех, че някой от червеният форум трие.
Извинявам се.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Girl » 01 апр 2018 22:38

Марулки хапнахте ли тая вечер..???? :lol: :lol:
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

Офтопик:
Image

Изображение

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Girl » 01 апр 2018 22:39

Red_Girl написа:Марулки хапнахте ли тая вечер..???? :lol: :lol:

И да добавя.... Работете, аз съм ваканция 10 дни.. :lol: :lol:
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

Офтопик:
Image

Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 01 апр 2018 23:37

ivan56 написа:Живи и здрави, никой не съм обидил, но щом са решили че мнението ми е за триене ок, но нека за критерия е еднакъв.


Човек, аз получих 7 дена бан защото написах, че публиката на онези явно обича да държи надуваеми кyрове по време на мач (което е реален пример), а някои други обиждат потребители с определения като "малоумни тролове", но за тях няма никакво наказание. Мен за "льольо" са ме банвали в същия подфорум. Но явно "льольо" е много тежка обида, докато "малоумни тролове" е похвала. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24546
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот boabbb » 02 апр 2018 00:22

Два-трима не спряхте да ревете от седмици като вдовица за кур...бан чорба :lol: Пишете в други раздели, щом не ви кефи ЦСКА-раздела и модерирането му :idea:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта