Войната в Украйна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10937
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ivan56 » 18 апр 2024 13:55

ReBorn1982 написа:
ivan56 написа:
ReBorn1982 написа:
ivan56 написа:Руските прасета и болница и отново жилищни сгради са целили в Чернигов, няма друга логика да целиш по центъра на града, освен да търсиш цивилни жертви.
Орки.


"Цивилни" са колкото и в оная "пицария". Ще хаби някой скъпи ракети за някакъв умрял хотел ей така .....

Израел като бомби жилищни сгради наред що не пискаш, а ??!


Щото не съм лицемер като теб и да се въртя, на където ми отърва
И Израел и Украйна се отбраняват от орки и хлебарки.
Остава да завъртиш сега задника и да плачеш за Хамас и другите хлебарки.
Само това не си правил.
Руските прасета целят цивилнио население, колкото и да отричате това всички путинофили и проорки и да ви се превиждат навсякъде военни.


Точно лицемер си. Израел трепе наред в Газа, включително и деца и бебета, сигурно и те са Хамас .... но си траеш.

И не, не рева за палестинците. Просто показвам двойните ти аршини.


Тези същите имаха възможност да се разкарат от там.
Що ги трепе Израел, сигурно Израел реши да се прави на велик и да отвилча и убива.
Аз двойни аршини нямам.
И руските прасета и хлебарките нападат първи суверенни държави, другото е отбранителна позиция.
Колкото и да не ви се иска на всички лицемери.
Теб целият ти дерт е да плюеш по Запада и САЩ, все едно си орк или някакво брадато мисли, а не бял човек, който живее в Европа.
Класически трол.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20436
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот Drunken_Master » 18 апр 2024 13:58

ivan56 написа:
Drunken_Master написа:Бургаския капацитет изобщо не е лицемер. За бомбенето на Донецк си играем на мълчанка, при положение, че украинската сган удрят по цивилни, дето са УЖ техни хора. Ама за бомбенето на хотел, пълен с военни... там направо се оревава орталъка.

Най-забавното е, че продължава да си я върти тая мантра...

А за "санкциите" кво реване беше...


Ти пък къде се буташ между разговорите на другите, жена недоклатена.
Донецк може да бъде сринат след като терористие там подкрепят отцепници и се радват на руските прасета.
Пък и си е град на Украйна, тъй че.
Това ми е мнението от ден първи на конфликта, когато ти още оцветяваше картинки.
Смърт за всички руски прасета.

Бомбели по Донецк, щото били лоши хора и подкрепяли окупаторите. Пак излязох прав... Изображение

Умно момче си, няма шест-пет... Кво стана със санкциите? Нещо спря да виеш на умряло...

Тоя сигурно е на годините на баща ми. Ако баща ми беше на неговия акъл, щеше да ме е срам, честно казано...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10937
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ivan56 » 18 апр 2024 14:04

delqnski47 написа:Не че нещо ама за какво им е на ''руските прасета'' да ''целят цивилно население'', че се върти като твърдение тук. :roll:


Да ти припомня ли Чечня, Грузия, Сирия, Украйна2014, съборените жилищни сгради или и ти като други съфорумци, не си следял тези конфликти.
Баси наглоста да задаваш такива въпроси, при положение, че не сме 19 век и всеки може да види примерно на кво приличат нападнатите градове.
Един само, един да видите с празните ви "неутрални" кратуни.
За такива като вас има един турцизъм-гьонсурат.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот delqnski47 » 18 апр 2024 14:08

ivan56 написа:
delqnski47 написа:Не че нещо ама за какво им е на ''руските прасета'' да ''целят цивилно население'', че се върти като твърдение тук. :roll:


Да ти припомня ли Чечня, Грузия, Сирия, Украйна2014, съборените жилищни сгради или и ти като други съфорумци, не си следял тези конфликти.
Баси наглоста да задаваш такива въпроси, при положение, че не сме 19 век и всеки може да види примерно на кво приличат нападнатите градове.
Един само, един да видите с празните ви "неутрални" кратуни.
За такива като вас има един турцизъм-гьонсурат.

Да, и каква е целта
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

На линия
ReBorn1982
Мнения: 8304
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ReBorn1982 » 18 апр 2024 14:16

delqnski47 написа:Не че нещо ама за какво им е на ''руските прасета'' да ''целят цивилно население'', че се върти като твърдение тук. :roll:


И то да похарчиш 3 скъпи ракети за да убиеш шепа цивилни ..... страшна логика.

То самият факт, че не една, а цели три ракети са изстреляни срещу въпросния хотел, за когото скърби Ванката, говори достатъчно че руснаците са били сигурни че вътре има важна цел. Никой няма да хаби такива скъпи оръжия ей така.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот delqnski47 » 18 апр 2024 14:19

ReBorn1982 написа:руснаците са били сигурни че вътре има важна цел.

Да. Например, военни... :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20436
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот Drunken_Master » 18 апр 2024 14:43

delqnski47 написа:
ReBorn1982 написа:руснаците са били сигурни че вътре има важна цел.

Да. Например, военни... :lol:

Ами тук опираме до малоумните решения на украинското ръководство...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

tmanolov
Мнения: 4278
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот tmanolov » 18 апр 2024 14:47

ivan56 написа:
Тези същите имаха възможност да се разкарат от там.
Що ги трепе Израел, сигурно Израел реши да се прави на велик и да отвилча и убива.
Аз двойни аршини нямам.
И руските прасета и хлебарките нападат първи суверенни държави, другото е отбранителна позиция.
Колкото и да не ви се иска на всички лицемери.
Теб целият ти дерт е да плюеш по Запада и САЩ, все едно си орк или някакво брадато мисли, а не бял човек, който живее в Европа.
Класически трол.

Тук си прав, две мнения няма - и орките, и резаците са агресори. Интересно ми е какви са тогава САЩ с бомбенето на суверенната (тогава) държава Югославия, която имаше проблем със своите отцепници от Донбас, пардон Косово? И какви са Израел с бомбенето на суверенната държава Иран (посолството, в която и да е държава по света, е част от съответната държава, която представлява). Да си кажем нещата докрай, може ли? И това го казвам от позицията на човек, който мрази шумадийската измет, а за евреЙте е убеден, че са по-малкото зло от заобикалящите ги
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

На линия
Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9202
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот Soulen » 18 апр 2024 14:55

tmanolov написа:
ivan56 написа:
Тези същите имаха възможност да се разкарат от там.
Що ги трепе Израел, сигурно Израел реши да се прави на велик и да отвилча и убива.
Аз двойни аршини нямам.
И руските прасета и хлебарките нападат първи суверенни държави, другото е отбранителна позиция.
Колкото и да не ви се иска на всички лицемери.
Теб целият ти дерт е да плюеш по Запада и САЩ, все едно си орк или някакво брадато мисли, а не бял човек, който живее в Европа.
Класически трол.

Тук си прав, две мнения няма - и орките, и резаците са агресори. Интересно ми е какви са тогава САЩ с бомбенето на суверенната (тогава) държава Югославия, която имаше проблем със своите отцепници от Донбас, пардон Косово? И какви са Израел с бомбенето на суверенната държава Иран (посолството, в която и да е държава по света, е част от съответната държава, която представлява). Да си кажем нещата докрай, може ли? И това го казвам от позицията на човек, който мрази шумадийската измет, а за евреЙте е убеден, че са по-малкото зло от заобикалящите ги

Имаш предвид Косово предполагам. Щото за разпада на Югославия, Запада е виновен единствено, че остави 4 години хървати и бошняци да измират докато се накани да спре това безумие.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

tmanolov
Мнения: 4278
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот tmanolov » 18 апр 2024 15:44

Soulen написа:Имаш предвид Косово предполагам. Щото за разпада на Югославия, Запада е виновен единствено, че остави 4 години хървати и бошняци да измират докато се накани да спре това безумие.

Епа кво да имам аз на в пред и зад вид - Косово беше интегрална част от Югославия, точно както Донбас е част от Украйна - каква е разликата?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ReBorn1982, Soulen, Thsmith и 14 госта