Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

На линия
tmanolov
Мнения: 4226
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tmanolov » 21 май 2024 15:54

rhaegar написа:Естествено че никой не я брои за българска, след като никой не я рекламира като такава. Ама спокойно, след 20 години ще я знаят като северномакедонска. Те поне са гласовити в претенциите си, а на западняците не им пречи да им я признаят.

So sad but true :oops:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20275
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 21 май 2024 18:01

Зловещо послушание
В Европа няма нито една действаща централа по тази технология, включително и в най-предания съюзник на Съединените щати – Великобритания, там отказват да работят по АР1000.

https://epicenter.bg/article/Kevork-Kev ... 5274/11/27
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2758
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Der Schmarotzer » 21 май 2024 22:46

Понеже се навъдихте много историчари, да ви дам тема за размисъл:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%86%D0%B0
ама четете много внимателно, иначе ще късам на изпита.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20275
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 21 май 2024 22:52

Der Schmarotzer написа:Понеже се навъдихте много историчари, да ви дам тема за размисъл:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%86%D0%B0
ама четете много внимателно, иначе ще късам на изпита.

Шмаротцер, дори не си дават сметка, че цялата патардия около всичко това е политическа, а целта е да се разграничим максимално от Русия... Пак по същата причина свалят и паметника на РККА... Общо-взето, занимаваме с глупости, за да не се занимаваме с демографската катастрофа, кризата в здравеопазването и т.н.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10918
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 21 май 2024 23:15

Der Schmarotzer написа:Понеже се навъдихте много историчари, да ви дам тема за размисъл:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%86%D0%B0
ама четете много внимателно, иначе ще късам на изпита.


Стига с тия славяно-съветски глупости.
На всички стари "историчари" ви е такава съветската закалка, от която не може да избягате
С цялото ми уважение към теб и знанията ти.
Един въпрос към теб, ако позволиш.
Има ли други такива на Балканите и изобщо в Европа, които масово се опитват да си омаловажат историята и да се харесат в нашия случай на ония диваци от кочината?
Ония в Турция и Гърция от едни прости каманаци правят пари, като се представят за нещо от преди хилядолетия, тука имаме основата, обаче не била наша а еди ква си. Един пример за такива идиоти като нас, които не поставят собствените си интереси пред чуждите.
Български нихилизъм на N степен.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44138
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 21 май 2024 23:20

Drunken_Master написа:
Der Schmarotzer написа:Понеже се навъдихте много историчари, да ви дам тема за размисъл:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%86%D0%B0
ама четете много внимателно, иначе ще късам на изпита.

Шмаротцер, дори не си дават сметка, че цялата патардия около всичко това е политическа, а целта е да се разграничим максимално от Русия... Пак по същата причина свалят и паметника на РККА... Общо-взето, занимаваме с глупости, за да не се занимаваме с демографската катастрофа, кризата в здравеопазването и т.н.


Ти за пореден път показваш, че ти е много важно нещо да е славянско, а не българско. Не разбирам защо, но щом така си преценил.

Всъщност разбирам де и ми е леко тъжно, но не мога да направя нищо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12894
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Eminem » 21 май 2024 23:24

А после искаме от политиците да се опълчват на европейските...Народът сам се омаловажава и унижава, какви да са политиците...

JustChelsea
Мнения: 1377
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот JustChelsea » 21 май 2024 23:27

ivan56 написа:
Der Schmarotzer написа:Понеже се навъдихте много историчари, да ви дам тема за размисъл:
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%86%D0%B0
ама четете много внимателно, иначе ще късам на изпита.


Стига с тия славяно-съветски глупости.
На всички стари "историчари" ви е такава съветската закалка, от която не може да избягате
С цялото ми уважение към теб и знанията ти.
Един въпрос към теб, ако позволиш.
Има ли други такива на Балканите и изобщо в Европа, които масово се опитват да си омаловажат историята и да се харесат в нашия случай на ония диваци от кочината?
Ония в Турция и Гърция от едни прости каманаци правят пари, като се представят за нещо от преди хилядолетия, тука имаме основата, обаче не била наша а еди ква си. Един пример за такива идиоти като нас, които не поставят собствените си интереси пред чуждите.
Български нихилизъм на N степен.

Е кой омаловажава историята ни освен ние самите? Царско наследство-бутаме, Комунистическо-бутаме. От Каманаци не правим История, щото Селският бизнесмен не може да печели милиони на месец. За Каманаци няма пари, за Чака-рака на Слънчака и коя фирма да прилапа повече, пари има. Да има за къща на Сейшелите, кола за 1млн.
Последна промяна от JustChelsea на 21 май 2024 23:33, променено общо 1 път.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20275
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 21 май 2024 23:33

rhaegar написа:Ти за пореден път показваш, че ти е много важно нещо да е славянско, а не българско. Не разбирам защо, но щом така си преценил.

Всъщност разбирам де и ми е леко тъжно, но не мога да направя нищо.

Ама естествено как. Нали съм бил "антибългарин" според Манолов, виден "историк" от форона... Антибългарин съм, щото не съм съгласен, да се фалшифицира собствената ни история и не вярвам на вашите измишльотини...

Eminem написа:А после искаме от политиците да се опълчват на европейските...Народът сам се омаловажава и унижава, какви да са политиците...

Мда... Така си е. Ние сме велика държава, били сме едно време на 3 морета... Това ще компенсира факта, че сме кенефа на Европа и че сме последни в ЕС по абсолютно всичко.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12894
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Eminem » 21 май 2024 23:35

Ние сме кенефът на Европа, заради нашия манталитет. Нещата са свързани.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Thsmith, tmanolov и 44 госта