Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Darina
Модератор
Мнения: 71
Регистриран на: 25 мар 2008 11:04
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот Darina » 09 фев 2009 12:24

mike28, не ги оставяй да те обиждат. Изтривай такива коментари.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот mike28 » 09 фев 2009 18:19

Дарина- принципно си права, обаче дадения случай е малко по-различен. Става въпрос за някакво върло канарче. АКо просто го отрежа, ще скочи половината форум, и тогава картинката ще стане непоносима. Прочети внимателно темите и ще забележиш, че е самичък- всъшност са си една клика от 2-3 човека. Всички останали потребители също му казаха, че правилно е бил наказан и, че прекалява. Истината е, че като накараш един човек да замълчи, не можеш да му промениш мисленето. Аз не искам да се крия, мисля, че в крайна сметка се получи точно обратен ефект на това което те очакваха- не случайно първата и втората тема я зарязаха, защото там 99% от хората се настроиха против тях. Отвориха си нови- и там им отговорих- и там се изложиха пред всички. Нека всички във форума да видят кого гоним и за какво го гоним, не после да се приказва, че наказваме избирателно.

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот stenly » 10 фев 2009 15:37

Честито, секцията на Ботев вече си има модератор, под името Модератор Ботев. Всъщност това е Fallen_Angel, но не иска да излиза с никнейма си, защото някои от агитката на отбора го познават, а ако трябва да сме честни, не си поплюват много. Ще се наложи известно време да му помагаме с каквото можем, въпреки че той вече има опит като модератор на други форуми и може да се окаже обратното.
Проверих, но за съжаление той не може засега да чете този дял от форума, създаден само за модераторите, може би трябва да се пипнат още настройките, но и това ще стане след известно време.

Освен това, помолих aaaaz-ve да си намали подписа, надявам се скоро да го направи, ще видим.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот stenly » 20 фев 2009 20:01

Помолих delqnski47 да си намали подписа, ако до няколко дни не го направи, ще го намаля аз.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот stenly » 26 фев 2009 11:48

Здравейте,
вече би трябвало всички модератори да виждат тази тема :) Тук спокойно можем да "кльопаме" останалите... които не могат да четат тук (шегувам се). Можете да добавяте нови теми, само да предупредя, че трябва да се внимава със заглавията, защото те се появяват на първата страница на Gong.bg, както и в общия списък от теми във форума, така че предизвикват небивал интерес от останалите, които не могат да я отворят :)
Вече всички модове имат опцията БАН (най-после), и се надявам да не се налага да се използва много, но когато се наложи... действайте смело.
За останалото... продължавам да "копам", но очаквам и вашите препоръки за това.

Лека
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот stenly » 26 фев 2009 15:45

Освен това, мисля, че можете да се запознаете и с Бижутера, той също вече е част от мод екипа. Той пое частта на Гонг, която не е никак малка.
Между другото не знам какво ще кажете, но мисля, че може да се регулира тази секция, защото не смятам за нужно тук да има секция "Вечно дерби". Мисля, че е достатъчно, че следим форумите Левски и ЦСКА, а и тук не се пише много и без това :)
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот Бижутера » 26 фев 2009 15:50

Изображение Изображение Приятно ми е колеги,истинското ми име естествено е Христо,но не Йовов 8-) На почти 19 години съм и е чест да работим заедно :P
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Darina
Модератор
Мнения: 71
Регистриран на: 25 мар 2008 11:04
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот Darina » 26 фев 2009 16:40

Поздрави! Виждам, че вече работиш

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот mike28 » 26 фев 2009 17:58

Само внимавай да не се изпотиш - студено е още навън, още веднъж- честито и от мен. :D

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот Бижутера » 26 фев 2009 18:01

Старая се,но за съжаление простотията е повече от колкото предполагах преди... :shock:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта