Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23898
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 04 окт 2016 22:18

S_CSKA_napred написа:
delqnski47 написа:
S_CSKA_napred написа:
delqnski47 написа:Аз съм писал в модераторската тема,за да достигне до всички модератори.Дотук ми свършват правомощията.
Искаш ли да копирам това,което си ми написал горе в модераторската тема?Един вид да си изкажеш позицията?Или ще го попромениш малко?Може и така да го копирам,това е твое решение. ;)

Копирай го както си искаш . Нямам намерение да се цензурирам заради един индивид , който напълно е заслужил епитетите , които използвам . Крайно време е да разбере , че форума не му е бащиния . Дадени са му правата на модератор за да следи за спазването на правилата на форума , а не да налага вижданията си или да защитава фаворитите си . Сам виждаш в каква клоака се е превърнал форумът на ЦСКА . Не зная дали още някой се е оплаквал от него . Може и да излезе , че имам някакво лично отношение , но не ми пука . Фактите са си факти . Тоя човек се вживява в ролята на Бог във форума и си прави каквото си иска . Това е истината . Сам виждаш колко потребители напуснаха форума . Питал ли си се зашо ? Аз ще съм следващия . И какво ще спечелите от това ? По малко кликове , по малко работа за модераторите . Делянски , нямам нищо против да публикуваш във вашата тема всичко така , както съм го написал . Не съм казал нищо , от което да се срамувам .

Мога да ти бъда посредник,нямам нищо против,а и не е незаконно.Сигурен ли си,че искаш да копирам така нещата?

Да . Не се срамувам от нито една своя дума или постъпка . Даже и да съм сгрешил , имам достатъчно топки да си понеса последствията . Копирай всеки ред , който съм ти пратил ! Вече съм му казвал на Васил , че е боклук , така че няма да научи нищо ново за себе си . Не мога да нарека по друг начин човек , който злоупотребява с дадената му власт . Може да копираш и това . Като всеки човек и ти имаш мнение , но поне не го налагаш по тоя начин . Копирай и хич да не ти пука . Надявам се , че това няма да има последствия за тебе ! Преди няколко дена написах писмо и до администратора по начина , който е указан във форума . Познай дали имам отговор до сега ? Крайно време е да се чуе едно мнение , а дали някой ще си направи труда да се съобрази с него , е друг въпрос . Лека вечер !
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 04 окт 2016 23:03

Какво да кажа? Сам си свидетел, че в темите почти всяко второ мнение му е "критика" към модерирането и призив да се даде бан на всеки, който не е на неговото мнение. Всеки с различно мнение е трол, говедо и/или колаборационист. Аз съм поне две от тия неща. Правилата ясно забраняват коментиране на модераторски действия и до сега се ограничавах само с триене, но когато се вкарат и в подписа, нещата се променят. Щом той не вдява, ще играе гьостерицата. Същото се отнася и за CSKA 78, чийто подпис съм цитирал 2-3 страници назад.
С този Old_death отдавна избягвам да разговарям. Той ни приема, ни предава. Случаят с премахнатия "некролог" на майка му ме убеди, че той е просто неспасяем случай - това не беше некролог, а подигравка с майката на Кашчей, която беше починала току що. Стенли може би си спомня, пак ставаше въпрос за подпис, но и из темите какви ги говореше, да не ти казвам. Иначе той е над 50 годишен, има изкаран инфаркт, даже май два, ако не се лъжа и по тази причина гледам да не говоря много, да не се нерви, но той си е самодостатъчен в това отношение.
Нямам нищо против амнистия, но ако му се сложи забрана за подписи. Въпрос на принципи.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23898
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 04 окт 2016 23:23

vaskonti написа:Какво да кажа? Сам си свидетел, че в темите почти всяко второ мнение му е "критика" към модерирането и призив да се даде бан на всеки, който не е на неговото мнение. Всеки с различно мнение е трол, говедо и/или колаборационист. Аз съм поне две от тия неща. Правилата ясно забраняват коментиране на модераторски действия и до сега се ограничавах само с триене, но когато се вкарат и в подписа, нещата се променят. Щом той не вдява, ще играе гьостерицата. Същото се отнася и за CSKA 78, чийто подпис съм цитирал 2-3 страници назад.
С този Old_death отдавна избягвам да разговарям. Той ни приема, ни предава. Случаят с премахнатия "некролог" на майка му ме убеди, че той е просто неспасяем случай - това не беше некролог, а подигравка с майката на Кашчей, която беше починала току що. Стенли може би си спомня, пак ставаше въпрос за подпис, но и из темите какви ги говореше, да не ти казвам. Иначе той е над 50 годишен, има изкаран инфаркт, даже май два, ако не се лъжа и по тази причина гледам да не говоря много, да не се нерви, но той си е самодостатъчен в това отношение.
Нямам нищо против амнистия, но ако му се сложи забрана за подписи. Въпрос на принципи.

Много добре знам какво говори и за огромно съжаление съм ставал свидетел на ''разговор'' между него и Кашчей за разни некролози...ужаЗ.Видех се в чудо тогава и беше отвратително да го чета. :roll: Тогава им писах на двамата,че имат забрана от мен да си комуникират във форума.Тук е момента да го кажа това,ако не съм го казал.Да знаете.
В крайна сметка да го върна ли във форума?И да му пиша,че няма право да слага каквото и да е било в подписа? :roll: Това наказание за подписа перманентно ли да му е или да е в някакъв срок?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 05 окт 2016 07:19

Върни го при условие, че си махне този подпис. И да има предвид, че следващия път ще е с вечен бан. Ако иска.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 05 окт 2016 15:10

Наказанието ми е от Васил . Това съм 1000 % сигурен . Все още поддържам връзки със старите модератори във форума и един от тях направи тая проверка


Къде отиде поверителността?
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 05 окт 2016 16:01

modor написа:
Наказанието ми е от Васил . Това съм 1000 % сигурен . Все още поддържам връзки със старите модератори във форума и един от тях направи тая проверка


Къде отиде поверителността?

Лъже. Знае, че съм аз просто по презумция, но се прави на връзкар. Току виж съм се уплашил... Идея си нямаш за какъв човек става въпрос.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 05 окт 2016 16:08

vaskonti написа:
modor написа:
Наказанието ми е от Васил . Това съм 1000 % сигурен . Все още поддържам връзки със старите модератори във форума и един от тях направи тая проверка


Къде отиде поверителността?

Лъже. Знае, че съм аз просто по презумция, но се прави на връзкар. Току виж съм се уплашил... Идея си нямаш за какъв човек става въпрос.

Имам си идея....Аз съм му трил много гнусотии. И за това преди няколко дни писах, че вече трябваше да е с постоянен бан. А и да предупредя, че дните покрай "дербито" няма да съм на линия. Може да хвърлям от време на време по един поглед от телефона.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23898
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 05 окт 2016 19:12

vaskonti написа:Върни го при условие, че си махне този подпис. И да има предвид, че следващия път ще е с вечен бан. Ако иска.

Окс
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 06 окт 2016 16:10

Делянски, на кажи ми какво е това - http://forum.gong.bg/memberlist.php?mode=viewprofile&u=1980
Махнал е моето име от подписа си, октаналото си седи. Казвам ти, с този човек НЕ може да се говори нормално. Ти прецени какво да правиш.

Днес сутринта ми се роди втора дъщеря - Александра :mrgreen:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 06 окт 2016 16:14

Честито! Жива и здрава да ви е :)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост