Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 12 сеп 2016 14:39

delqnski47 написа:
modor написа:Аз предлагам и подфорума да ви закрият :lol:

Подфорума няма как да фалира. 8-) Нищо че се води актив на дружеството. :lol: А със закриването на подфорума знаеш ли колко тролове ше останат без работа. :lol:

Не е нужно да фалира. Стенли знае как... :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44114
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот rhaegar » 12 сеп 2016 15:28

Да бе, после да не можем да се отървем от Теовци и Беладони при нас. За оня с Конан на аватара, даже не ми се мисли. Нека си седят там. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 12 сеп 2016 15:36

delqnski47 написа:Васко,шо заключи Възраждането е? :lol: Окей,че фалира АД-то,фалира.Ма дай да изчакаме поне още малко.А и под ''Възраждането на ЦСКА'' се разбира не само ПФК ЦСКА.....ами ЦСКА-София,ЦСКА 1948...иаме доста ЦСКА-та. :lol:
Дай да фалират всички и тогава заключвай. :lol:

А?? Така ли съм направил?? :shock: Не е било нарочно, нещо съм объркал бутоните Изпрати и Заключи. :oops:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23859
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 12 сеп 2016 15:45

vaskonti написа:
delqnski47 написа:Васко,шо заключи Възраждането е? :lol: Окей,че фалира АД-то,фалира.Ма дай да изчакаме поне още малко.А и под ''Възраждането на ЦСКА'' се разбира не само ПФК ЦСКА.....ами ЦСКА-София,ЦСКА 1948...иаме доста ЦСКА-та. :lol:
Дай да фалират всички и тогава заключвай. :lol:

А?? Така ли съм направил?? :shock: Не е било нарочно, нещо съм объркал бутоните Изпрати и Заключи. :oops:

Аз не знам дали да не го оставим така.Смисъл в крайна сметка тия маймуни да ходят да пишат в ''Магията ЦСКА''... :roll: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23859
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 12 сеп 2016 15:46

rhaegar написа:Да бе, после да не можем да се отървем от Теовци и Беладони при нас. За оня с Конан на аватара, даже не ми се мисли. Нека си седят там. :lol:

Взимайте ги.Нищо че се водят ''пасив'' на дружеството. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44114
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот rhaegar » 12 сеп 2016 15:48

delqnski47 написа:
rhaegar написа:Да бе, после да не можем да се отървем от Теовци и Беладони при нас. За оня с Конан на аватара, даже не ми се мисли. Нека си седят там. :lol:

Взимайте ги.Нищо че се водят ''пасив'' на дружеството. :lol:


Нямаш толкова пари, колкото могат да ме накарат да ги взема. :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 12 сеп 2016 16:16

delqnski47 написа:
vaskonti написа:
delqnski47 написа:Васко,шо заключи Възраждането е? :lol: Окей,че фалира АД-то,фалира.Ма дай да изчакаме поне още малко.А и под ''Възраждането на ЦСКА'' се разбира не само ПФК ЦСКА.....ами ЦСКА-София,ЦСКА 1948...иаме доста ЦСКА-та. :lol:
Дай да фалират всички и тогава заключвай. :lol:

А?? Така ли съм направил?? :shock: Не е било нарочно, нещо съм объркал бутоните Изпрати и Заключи. :oops:

Аз не знам дали да не го оставим така.Смисъл в крайна сметка тия маймуни да ходят да пишат в ''Магията ЦСКА''... :roll: :lol:

Аз го мисля това от известно време и може би сега, когато имаме и официално обявен фалит, вече наистина е време да затворим темата. Остава само едно - да се пренесем в света на Магията, въображението и приказките, където ЦСКА продължава да съществува.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 12 сеп 2016 16:50

Какво правим с тази тема levski/viewtopic.php?f=1&t=197793
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44114
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот rhaegar » 12 сеп 2016 17:00

Аз съм "за" да остане, но да се наблюдава. И да се почисти от "говеда", "свине", "комуняги" и т.н.

Въпреки че, тя май вече се изроди.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Rivaldo10 » 12 сеп 2016 17:06

Какво помилване, какви глупости?! Делянски, пълна смешка си! А тия в "А" са си Литекс тире София отвсякъде, колкото и да не ти се иска. Ако раздам някой и друг бан за "Подуенци" примерно (твой критерий), ще си пишат точно трима души в "червено-оранжевия" раздел... ;)
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост