Всичко за Еврофутбол и Онлайн Букмейкъри

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот ММ1914 » 28 апр 2016 16:25

Пичове, поизлъгали са ме. Влизат през VPN, някои от играчите но не всички. Май ще се чака решението на съда в началото на май месец.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Какво става с 365?

Мнениеот PFC Litex » 28 апр 2016 16:49

Днес им е заседанието по делото в Административен съд, може би по тази причина самите те са го спрели.
Изображение

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот kiko75 » 28 апр 2016 16:50

Pragmatichen написа:
anons написа:Последно ще има ли в БГ 365 или не ...не разбрах
Аз цъкам в ЕФбет ....Някои коефиц са прилични....особено за точни резултати.

НИКОГА НЕ ИГРАЙ В ЕФБЕТ!
По-голям мошеник от Божков няма, уверявам те!
Коеф., които той предлага, в другите сайтове са в пъти по-големи.
От един прост фиш с 20 лв и познати да кажем 3 мача, ако от ЕфБет вземеш 80 лв, в другите сайтове ще ти дадат 110-115.
Замисли се! ;)
Само супер глупаци играят в ЕфБет.
Има толкова яки сайтове...потърси, ще видиш сам разликата...

пич ти си голям глупак поне си направи сравнение от б месеца дори еврофутбол ги превазхожда на тия прехвалени 365 а в ефбет клофицета е с над 15 % над всички
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

OT18
Мнения: 1030
Регистриран на: 30 ное 2013 10:43
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот OT18 » 28 апр 2016 16:51

danail1985 написа:
dreben23 написа:
danail1985 написа:и аз пуснах същата тема, без да знам, че вече има пусната такава:
днес имат дело и няма да работи сайта, но до колкото разбрах ще е само днес.
А за тези, които пишат, че печелят само букитата и отборите, мога да им кажа само едно- това ми е работата от 15 год насам и месеците, в които съм на загуба се броят на пръстите ми на двете ми ръце..... като има и месеци с петцифрена печалба.
Успех на всички, които се занимават с това и дано по-скоро да имаме възможност да играем

:lol: Късате понякога с такива гръмки изказвания. Ама поне се успокоих, че има и по-големи лентяи от мен. Ами долу горе оттогава нямаме и държава кат държава, така че дали не са изтекли в бета. Сигурно на година веднъж е пускал колегата. :mrgreen: Трепете атмосферата просто с такива гърмежи. Щот за да се броят на едната ръка излиза, че за тия 15 години труд си пуснал десет пъти.
Десет са само залозите ми за половин ден....писах 10, че са месеците, в които съм на загуба за годините, в които се занимавам с това- този април е един от тези десет, тъй като съм на близо 1000 на загуба. Не ми е проблем да ти покажа как първо ми ограничиха един акаунт заради печалба от близо 50000, а скоро след това и друг за печалба от 8500- говоря за печалба от 1 мач с начален залог от 100лева. Мога да ти пратя колкото искаш снимки.....и..нещо, което сигурно няма да те изненада- играя само на живо, само по един мач и нищо друго като на месец разигравам м/у 20000 и 50000, не казвам,че печеля толкова, а толкова разигравам в залози......


ЕЕЕЕ малко си се изхвърлил май, 50бона от един мач със 100лв. първоначален залог. :lol: Айде по полека.

Иначе съм съгласен,че може да се печели от залози,но не е за всеки.

danail1985
Мнения: 65
Регистриран на: 27 авг 2008 21:03
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот danail1985 » 28 апр 2016 17:18

OT18 написа:
danail1985 написа:
dreben23 написа:
danail1985 написа:и аз пуснах същата тема, без да знам, че вече има пусната такава:
днес имат дело и няма да работи сайта, но до колкото разбрах ще е само днес.
А за тези, които пишат, че печелят само букитата и отборите, мога да им кажа само едно- това ми е работата от 15 год насам и месеците, в които съм на загуба се броят на пръстите ми на двете ми ръце..... като има и месеци с петцифрена печалба.
Успех на всички, които се занимават с това и дано по-скоро да имаме възможност да играем

:lol: Късате понякога с такива гръмки изказвания. Ама поне се успокоих, че има и по-големи лентяи от мен. Ами долу горе оттогава нямаме и държава кат държава, така че дали не са изтекли в бета. Сигурно на година веднъж е пускал колегата. :mrgreen: Трепете атмосферата просто с такива гърмежи. Щот за да се броят на едната ръка излиза, че за тия 15 години труд си пуснал десет пъти.
Десет са само залозите ми за половин ден....писах 10, че са месеците, в които съм на загуба за годините, в които се занимавам с това- този април е един от тези десет, тъй като съм на близо 1000 на загуба. Не ми е проблем да ти покажа как първо ми ограничиха един акаунт заради печалба от близо 50000, а скоро след това и друг за печалба от 8500- говоря за печалба от 1 мач с начален залог от 100лева. Мога да ти пратя колкото искаш снимки.....и..нещо, което сигурно няма да те изненада- играя само на живо, само по един мач и нищо друго като на месец разигравам м/у 20000 и 50000, не казвам,че печеля толкова, а толкова разигравам в залози......


ЕЕЕЕ малко си се изхвърлил май, 50бона от един мач със 100лв. първоначален залог. :lol: Айде по полека.

Иначе съм съгласен,че може да се печели от залози,но не е за всеки.


ерготелис - олимпиакос преди малко по-малко от две години - 29 коеф първи гол за домакините, 34 коеф за трети гол в мача за домакините и при 2:1 краен двойка....първия залог беше 100 лева....

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот ЕМИЛ » 28 апр 2016 17:29

Влязох през VPN master

petolin
Мнения: 3
Регистриран на: 28 апр 2016 17:50
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот petolin » 28 апр 2016 17:55

Как се ползват тези proxi-та и от къде да си изтегля VPN сигурно и безплатно ? Благодаря :)

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот ЕМИЛ » 28 апр 2016 18:05

petolin написа:Как се ползват тези proxi-та и от къде да си изтегля VPN сигурно и безплатно ? Благодаря :)

През телефона само .Инсталираш приложението и влизаш в бета

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот River Plate » 28 апр 2016 18:05

komandini написа:Кво да става? Нищо не става. Пробвах 7 линка и нито един не работи. Тва сте вие, надайте се на лесните пари то на вас им се крепи бизнеса! Божков го напраихте милионер! Не ви ли дойде в чутурите акъла че математически е невъзможно да си на плюс от тия игри???? Опомнете се и им ебете майката, по-добре играйте Тото че печалбите са по-големи!


Смешко, аз специално ако съм изиграл 20 бона през живота си, съм спечелил 40-50, така че не ми обяснявай математически какво е възможно и какво не. Има си схеми, ако следиш определени отбори и лиги можеш да си докарваш добри пари всеки месец ;)

Първата кола си купих навремето с 2300 лева печалба :)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот veselinsk » 28 апр 2016 18:16

Най-обичам хора, които всяка седмица играят 6 мача в права колонка с 5 лева да обясняват как не се печелело и всичко било наредено 8-)
Изображение


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта