Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот седемнамалко » 12 окт 2015 16:27

bulldozera написа:
седемнамалко написа:NFC
6. Вайкингс


Ето тук ме загуби :D Викингите освен АП са напълно посредствен тим.


Да, ама имат 4 мача срещу Чикаго и Детройт, и като цяло програмата им е супер лесна, заради третото място миналата година, но и на мен ми се струва, че Рамс могат да шокират всички и се доберат до плейофи като шести, няма значение голямо, де.

pens
Мнения: 153
Регистриран на: 10 юли 2008 10:51
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот pens » 12 окт 2015 16:30

седемнамалко написа:
bulldozera написа:
седемнамалко написа:NFC
6. Вайкингс


Ето тук ме загуби :D Викингите освен АП са напълно посредствен тим.


Да, ама имат 4 мача срещу Чикаго и Детройт, и като цяло програмата им е супер лесна, заради третото място миналата година, но и на мен ми се струва, че Рамс могат да шокират всички и се доберат до плейофи като шести, няма значение голямо, де.



Фишър отдавна е доказал, че е треньор за 7-9. Но ти и така става. А и Рамс тази година са брутален отбор, така че трудно ще бъде изненада. Иначе и аз съм на мнението, че след Грийн Бей, Минесота е вторият отбор в дивизията. Както казах, много е оспорвано навсякъде. Почти без изключения. С нетърпение чакам сгромолясването на Анди Долтън и/или Кам Нютън :)
Пише се Левски, чете се Любов.

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот седемнамалко » 12 окт 2015 16:36

pens написа:Ако Майк Вик спечели поне 1 мач, Питсбърг няма как да изпусне плейофите. Чичо Бен се връща точно за дивизионните битки, а са ни минали вече тези срещу NFC West с изключение на Сиатъл, където сигурно ще паднем. Така че, не бързайте да отписвате Питсбърг. И не надувайте балона на Синсинати, той сам ще се спука в близките седмици. Аз даже бих заложих 1-2 лева, е така за кеф, че няма да стигнат до плейофите. А и да го направят, знаем какво ще стане :)

Грийн Бей с Роджърс е извънземен тим, но само в 1 мач може да падне от всеки. И най-вече при липсата на ключови фигури. Мачът с мизерния Чикаго го доказа. Същото важи и за Патс :) Канзас пък останаха без Джамал Чарлс, така че не ги пишете на Супербоул, колкото и да е великолепна защитата.

Наблюдавам с интерес, сезонът е прекрасен и много оспорван. Като изключим Кливланд, Чикаго, Вашингтон, може би Тампа, Оукланд и Тенеси, всички други имат шанс за битка за конференцията.

Приятно гледане от мен и GO STEELERS :)


Ако си гледал нощес какво направиха Далтън и Ейфърт срещу Сиатъл ще ти секне оптимизма :) и тяхната програма е абсолютен майтап до края, имат към два мача (в Денвър и в Питсбърг), които евентуално, може би да загубят. Пакърс зависят на 101% от Роджърс, ако гостуват (той играе зле извън Ламбо, добре, де, не толкова извънземно:)), или ако му се обади някоя болежка пак са дотам, Патс зависят от Гронк и Брейди, но повече Гронк, абе всеки отбор, ако му се контузи ключов играч запада, да си пожелаем без повече контузии ;) От изброените от теб Кливлънд, Вашингтон и Тенеси имат съвсем реален шанс за плейофи, най-смешно ще е Чикаго да се промъкнат някакси :)

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот седемнамалко » 12 окт 2015 16:39

pens написа:
седемнамалко написа:
bulldozera написа:
седемнамалко написа:NFC
6. Вайкингс


Ето тук ме загуби :D Викингите освен АП са напълно посредствен тим.


Да, ама имат 4 мача срещу Чикаго и Детройт, и като цяло програмата им е супер лесна, заради третото място миналата година, но и на мен ми се струва, че Рамс могат да шокират всички и се доберат до плейофи като шести, няма значение голямо, де.



Фишър отдавна е доказал, че е треньор за 7-9. Но ти и така става. А и Рамс тази година са брутален отбор, така че трудно ще бъде изненада. Иначе и аз съм на мнението, че след Грийн Бей, Минесота е вторият отбор в дивизията. Както казах, много е оспорвано навсякъде. Почти без изключения. С нетърпение чакам сгромолясването на Анди Долтън и/или Кам Нютън :)


За Кам Нютън съм съгласен, но след вчера съм изявен Долтънист :) Всъщност Синси има и мач в Глендейл, и 4 мача до края в прайм-тайм :) Ще видим.

Потребителски аватар
babepuk
Мнения: 6
Регистриран на: 27 юли 2015 13:42
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот babepuk » 12 окт 2015 16:43

разбирате ли ги тия отбори бре?
с прогнозите как сте? може ли да се изкара някой лев от тоя спорт ? :) :)

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот 4oKuTo » 12 окт 2015 16:50

Ясно е, че топ силите в момента са Пейтриътс и Пакърс, ако са в оптимални състави или поне на 90%. След тях можем да добавим Денвър и Бенгалс от AFC, както и Атланта + Аризона от NFC. Скритите сили за мен са Далас и Сиатъл, но ако са в пълни състави и в добра форма. Дори мисля, че Каубойс могат да сглобят отбор, който да бие Брейди или Роджърс съвсем спокойно, но в момента имат прекалено много контузени или наказани основни играчи, както в защита, така и в нападение. Вчера видяхме как влизането на Грег Харди и Роландо Маклейн след наказания доведе до 5 сака на Брейди още първото полувреме, но без Ромо и Дез Браянт просто нямат класа в атака. Два измежду тези 8 отбора ще са на Супербоул.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот rhaegar » 12 окт 2015 17:04

TitanUP 8-)

Не добър старт на сезона, но се надявам, да се доберем до плейофите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот saract » 12 окт 2015 17:18

Леле много фена много нещо.Как не пуснах темата по рано.Иначе Денвър не са лоши но Менинг трудно може да издържи цял сезон на ниво по физически причини.На Бенгалс им липсва опит в плейофите.За сметка на това Джайънтс набират скорост а както е известно те са едни от най опасните в плейофите където могат да бият абсолютно всеки.Стийлърс не са с лош ростер и имат кадърен треньор но на Бен Рьотлисбъргър му идват малко повече контузиите.Фалкънс вървят уникално добре но не вярвам да издържат на това темпо докрая.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот saract » 12 окт 2015 17:31

Между другото Кардиналс трети сезон поред набират страховита мощ но има една малка подробност - точно с този отбор и този треньор още не са спечелили плейофен мач.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот Red_Neck » 12 окт 2015 18:04

От много, много години подкрепям Сирената и Патриотите ( имам слабост към бостънските отбори) и страшно се кефя на мачовите, които изнсят.
Залагам на Аарън този сезон, ....... освен ако "най-добре облеченият" тренер в историята на НФЛ не измисли пак нещо :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта