Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Мнениеот dafquezz » 17 ное 2014 11:36

Интересно ми е вашето мнение, тъй като съм неприятно изненадан от поведението на нашето момче след мача. Май така и не е е научил да губи достойно. Не е ли редно ако си мъж и спортсмен, да стиснеш ръката на човека, който те е бил по толкова категоричен начин, вместо да продължаваш да съскаш и провокираш? За какъв съдия говорим, и ръкавиците ли бяха причината Кубрат да приключи мача в болница, или просто това си е част от възпитанието на братята Пулеви - преди години на олимпиадата в Пекин на Кубрат пак му беше виновен съдията, а когато брат му изгуби полуфинала в Лондон - познайте от три пъти какво беше първото, което каза...
Може да е добър и талантлив, може да се труди много здраво, но докато не се научи на елементарно уважение към всеки противник, няма да е най-добрия.
Лично мнение, разбира се.

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Мнениеот dream team » 17 ное 2014 11:51

Пулеви са си мутрички, както се оказа прехвалени. Лошото е, че се вдигна много шум за Кубрат и насила се опитват да го направят модел за подражание.

Потребителски аватар
zaraber
Мнения: 79
Регистриран на: 15 юли 2010 22:37
Контакти:

Re: Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Мнениеот zaraber » 17 ное 2014 11:55

Личното ми мнение е, че поведението му е недостойно.
Въпреки че подкрепях Кубрат от цялото си сърце, не мога да не призная, че Кличко беше по-добър. Може би лоша тактика за мача, неправилно проведена подготовка, зле изигран мач, или просто толкова са му силите на Кубрат, но трябваше да поздрави съперника си след мача, и според мен най-правилните думи са - Благодаря за възможността да изляза в този двубой, имах голямото желание да победя, но на този етап все още по-добрият е Кличко. Поздравявам го за победата, но ще тренирам здраво и ще се надявам на нов шанс да се изправя срещу него и да покажа много повече.
Поздравления за хъса и мотивацията на Кубрат, но може би му трябва и друг треньорски щаб - не само за спортно-техническата част, а и за медийните му изяви.
Мисля че не е слабост, ако признаеш превъзходството на другия и го поздравиш, след като те е надиграл (в случая набил).
Няма мое, няма твое - светът е БЕРОЕ!

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Мнениеот bold » 17 ное 2014 11:58

и на мен ми направи впечатление,че не поздрави победителя,все пак е редно да покажеш малко уважение.Иначе аз преди време бях с негативно мнение за него,но в последно време съм си го променил.А най-важното от този мач е че българите все пак можем да се обединим от дадена кауза.

Потребителски аватар
nikikriviq
Мнения: 66
Регистриран на: 27 авг 2008 22:33
Контакти:

Re: Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Мнениеот nikikriviq » 17 ное 2014 12:00

След мача емоциите (а и ударите) явно му бяха в повече. Но се изложи с твърдението, че Кличко е победил с късмет. Ако продължава да го плюе така надали ще получи втори шанс за мач с украинеца.

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Мнениеот meteorit » 17 ное 2014 12:01

На какво стъпва самочувствието на Пулев след мача? Изглеждаше като аматьор, който не знае какво да прави, напълно предвидим за украинския хохол. Очевидно му трябва напълно различен подход за да спечели срещу световния шампион. Агресията трябва да е на ринга.

И жалко, че човек, свързан с чалгата и мутренщината въплъщава образа на родолюбието и патриотизма. Имаме крайна, крещяща нужда от такъв образ, но не и когато е носител на толкова характерни за бездуховното ни настояще черти. За да стане национален образ, един боец-символ трябва да е носител и на духовност. Пример - Фьодор Емиляненко.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Мнениеот парци » 17 ное 2014 12:03

Поведението му е в руслото на "да си сереш на метеното" мантрата.
Изображение

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Мнениеот Megatron_69 » 17 ное 2014 12:06

Както и да се беше държал,пак щяхме да го оплюем-все пак сме България.За мен няма значение какъв е той,усещането преди мача,и до нокаута,ще го помня докато съм жив-това е важното в случая...
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......

mtaraduda
Мнения: 1497
Регистриран на: 30 юли 2009 20:16
Контакти:

Re: Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Мнениеот mtaraduda » 17 ное 2014 12:07

Между така наречена Кобра и въшкари като Лиепай и Пенета няма абсолютно никаква разлика, само дет за тия 2-ма хубавци в медиите писаха че са смешници и им се подиграваха, а за Пулев пишат че е играл дойстойно. Мен лично ме е срам от поведението му. Какъв пример можеш да си при такова държание? Много приказки преди мача, липса на каквото и да е елементарно уважение към шампиона и непобеден от 2004 Кличко, накрая ти нанасят публично унижение като те приключват за 1 минута и половина и ти продължаваш да бълваш след като се вижда какъв смешник си. Това е пълен позор и се отчита по света.

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: Правилно ли е според вас поведението на Кобрата?

Мнениеот bulgaro » 17 ное 2014 12:08

Когато ти избият зъбите, най-нормалната последваща реакция е да си държиш устата затворена, защото това, което излиза от нея е грозно ;)
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта