Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
lomonosov
Мнения: 37
Регистриран на: 04 окт 2015 16:00
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот lomonosov » 06 окт 2015 11:52

По мое скромно мнение Григор Димитров сбърка много, че се раздели с Мария Шарапова. Тя е жена от класа , за която всеки мъж си мечтае. Аз ако имах възможността и щастието да имам до себе си класна жена като Мария Шарапова, щях да направя всичко възможно да я задържа до себе си до края на живота си с цената на всичко.
Последна промяна от lomonosov на 06 окт 2015 11:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3211
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот sirius123 » 06 окт 2015 11:56

Нещата не вървят на добре.С поведението си на корта започна да се излага , излага вече и нас , а и треньорите си.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот stefani » 06 окт 2015 13:25

Григор Димитров ДЪЛБАЕ ДЪНОТО :!:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот LokoMaina » 06 окт 2015 13:38

Един прекрасен пример как от ЕДНО ГОЛЯМО ВЪЗМОЖНО "НЕЩО" можеш да се напънеш и с триста зора да се докопаш до ЕДНО ГОЛЯМО ВЕЛИКОЛЕПНО И АБСОЛЮТНО ЗАВЪРШЕНО "НИЩО"!

...мда, не е лесно това /да надделееш над Майката Природа/, уверявам ви!
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот Red_Neck » 06 окт 2015 14:15

А така, хранете .... сега ви е паднало :evil:

..... само, преди следващото "хранене" се погледнете в огледалото и си дайте реална сметка на какво ниво сте във вашата професия - топ 10 :?: ... топ 100 :?: ..... топ 1 000 000 .... или доста по-назад :?:

Григор може и да се изправи догодина, може и никога да не достигне нивото си от 2014 ... но вие ще си останете цял живот лузъри и само ще чакате следаващия Гришо, Бербатов или Казийски за да му лепнете една храчка .... ей, така - за спорта!
Последна промяна от Red_Neck на 07 окт 2015 11:39, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот mirodes » 06 окт 2015 15:22

veselinsk написа:Tо да бях само аз, доста хора хлебим от Gr1:6:0 :mrgreen:

Кажи на кои мачове,на какви коефициенти и по колко пари си залагал,та си купил кора?Аз залагам на ниски коефициенти и пак не печеля.В събота ме издъни мач с коефициент 1,16.Предната събота пък Реал Мадрид не можа да бие Малага при коефициент 1,12.

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот mirodes » 06 окт 2015 15:26

lomonosov написа:По мое скромно мнение Григор Димитров сбърка много, че се раздели с Мария Шарапова. Тя е жена от класа , за която всеки мъж си мечтае. Аз ако имах възможността и щастието да имам до себе си класна жена като Мария Шарапова, щях да направя всичко възможно да я задържа до себе си до края на живота си с цената на всичко.

Ти пък да не си им светил,та знаеш каква е?По руските сайтове се коментира,че била лесбийка.И да не е-досега не е успяла да задържи мъж до нея.Значи има нещо проблемно в характера й.

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот veselinsk » 06 окт 2015 15:36

mirodes написа:
veselinsk написа:Tо да бях само аз, доста хора хлебим от Gr1:6:0 :mrgreen:

Кажи на кои мачове,на какви коефициенти и по колко пари си залагал,та си купил кора?Аз залагам на ниски коефициенти и пак не печеля.В събота ме издъни мач с коефициент 1,16.Предната събота пък Реал Мадрид не можа да бие Малага при коефициент 1,12.

Е кола не се купува от залози с по 5 евро, по 50-100-200 евро на залог и то основно на живо. Григор има някакви там качества, но проблем са му психическите му сривове след двойни грешки и допускане на пробиви и обикновено започва да греши още повече и изглежда тотално незаинтересован от мача. Иначе на такива отбори като Барселона и Реал на такива мизерни коефиценти няма смисъл да се залага.
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот blue avalanche » 06 окт 2015 15:52

Red_Neck написа:А така, хранете .... сега ви е паднало :evil:

..... само, преди следващото "хранене" се погледнете в огледалото и си дайте реална сметка на какво ниво сте във вашата професия - топ 10 :?: ... топ 100 :?: ..... топ 1 000 000 .... или доста по-назад :?:

Григор може и да се изправи догодина, може и никога да не достигне нивото си от 2014 ... но вие ще си останете цял живот лузъри и само ще чакате следавия Гришо, Бербатов или Казийски за да му лепнете една храчка .... ей, така - за спорта!

Защо да са лузъри.Всеки работи някъде(производство,търговия,администрация,услуги) и допринася за БЪЛГАРИЯ много ПОВЕЧЕ от този,дето маха с ракетата по света.Ние може да не сме плющяли Шарапова,но всеки ден,неуморно,като мравчици,допринасяме(кой с каквото може) за тази страна.Ако такива хора за теб са "лузъри"...
Казано е:"Всеки камък си тежи на мястото!"
И още е казано:"Срамна работа няма!"

Потребителски аватар
lomonosov
Мнения: 37
Регистриран на: 04 окт 2015 16:00
Контакти:

Re: Токио | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Беноа Пер 08:00ч.

Мнениеот lomonosov » 06 окт 2015 15:56

mirodes написа:
lomonosov написа:По мое скромно мнение Григор Димитров сбърка много, че се раздели с Мария Шарапова. Тя е жена от класа , за която всеки мъж си мечтае. Аз ако имах възможността и щастието да имам до себе си класна жена като Мария Шарапова, щях да направя всичко възможно да я задържа до себе си до края на живота си с цената на всичко.

Ти пък да не си им светил,та знаеш каква е?По руските сайтове се коментира,че била лесбийка.И да не е-досега не е успяла да задържи мъж до нея.Значи има нещо проблемно в характера й.

Не , но бяха прекрасна двойка. Честно да си кажа Мария Шарапова ми е любимата жена , жена от класа , умна,интелигентна и красива със спортна фигура - какво по-хубавоо за един мъж от това? А пък и когато Гришо беше с Маша това беше най-силният му период!Жалко, че я изтърва, такава класна жена не е за изпускане! Не вярвам на спекулациите , че е лесбийка.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта