NBA Season 23-24

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24530
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот boabbb » 14 авг 2023 16:46

Buck32 написа:
boabbb написа:Така говорехте миналата година и за Кольо ... В момента Хардън искал макс от Фили, вие за Браун говорите :lol: :lol: :lol:


Е, за Кольо точно така не помня някой да е говорил. Пък и, честно, ти на кой от двамата би дал супермакс? Дори и миналата година. Ако сравняваме Браун, засега по-адекватен пример изглежда Лавин. И на него миналата година му сипаха, съотборниците обясняваха, че ги заслужава, макар че за хората изглеждаше съмнително. Ще видим де, Браун може и да ме опровергае.


Смарт за Порзингис изглежда кон за кокошка леко, ама и Ал е вече пенсионер ... Надявам се да ме опровергаят, ама тоя сезон ми е леко мъгляв как ще се получи, особено как и Грант Уилямс замина в друг отбор :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20067
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 15 авг 2023 00:28

Звездата на Филаделфия Джеймс Хардън изригна с брутална атака към генералния мениджър на клуба Дарил Мори. Брадата заяви по време на баскетболен лагер в Китай, че Мори е лъжец и повече не иска да бъде в един отбор с него. През цялото лято се говори за трансфер на 10-кратния участник в “Мача на звездите”, но до него така и не се стига и до момента.
“Дарил Мори е лъжец и аз никога повече няма да бъда в организация, в която е част и той. Нека се повторя - Дарил Мори е лъжец и аз никога повече няма да бъда в организация, в която е част и той”, заяви Хардън.
Това е изненадващо, тъй като Хардън и Мори работеха заедно дълги години в Хюстън Рокетс, където баскетболистът бе основна фигура няколко сезона наред. Именно Мори бе човекът, който се погрижи да доведе Хардън във Филаделфия, но явно взаимоотношенията между двамата са претърпяли тотален колапс.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24530
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот boabbb » 15 авг 2023 00:33

Говори се, че било, защото не са му предложили макс договор :lol: :lol: :lol: Винаги съм го мислел за добър играч, ама да си мисли, че ще вземе 200-300 млн. на 34 години, требе тотално да е откачил :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20067
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 15 авг 2023 00:37

Гласят го за Клипърс...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43966
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 15 авг 2023 08:38

Той много добре знае, че няма кой да му даде макс. Ако имаше, щеше да отхвърли опцията си с Филаделфия и да подпише като свободен агент. Той избра да я приеме и сега се сърди, че никой не иска да трейдне за него? Абсолютен идиот.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2584
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rmfan5 » 15 авг 2023 11:15

rhaegar написа:Той много добре знае, че няма кой да му даде макс. Ако имаше, щеше да отхвърли опцията си с Филаделфия и да подпише като свободен агент. Той избра да я приеме и сега се сърди, че никой не иска да трейдне за него? Абсолютен идиот.


Пича буквално го казва и пак се стига до някави съвсем различни изводи :D, миналият сезон взе по-малко пари и явно са му обещали нов договор под масата но са го преебали, за него си е прав.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот emi_cska » 15 авг 2023 23:30

https://pr.nba.com/wp-content/uploads/s ... y-Team.pdf
в четвъртък 23ч бг време ще обявят и програмата за редовния сезон
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот emi_cska » 18 авг 2023 04:36

Изображение

Изображение
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот emi_cska » 18 авг 2023 04:37

Изображение

Изображение
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот emi_cska » 18 авг 2023 04:44

Изображение
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта