NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 05 фев 2018 00:20

Ти си имаш някаква си твоя истина ....... написах, че на хартия би трябвало с тези имена да са топ отборът на НБА. Всички тези играчи бяха доведени в Кливлънд, за да помогнат на Джеймс да стане шампион. Явно не са смятани за толкова безполезни тогава. Това че нещата зациклиха вече е друга тема. А и с изключение на Уейд, другите май всичките са по-млади от самия ЛеБрон.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 05 фев 2018 00:37

1982 написа:Ти си имаш някаква си твоя истина ....... написах, че на хартия би трябвало с тези имена да са топ отборът на НБА. Всички тези играчи бяха доведени в Кливлънд, за да помогнат на Джеймс да стане шампион. Явно не са смятани за толкова безполезни тогава. Това че нещата зациклиха вече е друга тема. А и с изключение на Уейд, другите май всичките са по-млади от самия ЛеБрон.


Верно за теб тези играчи са по-добри от ГСУ,и трябва да са пред тях :shock:

Хаха,за Леброн ще ги доведат няма да са за ЖР Смит :mrgreen:

Дразни те ок сам си решаваш кой не те кефи,ама поне бъди малко обективен.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 05 фев 2018 00:54

82-ри, отдавна Уейд и Роуз не са това, което бяха. Уейд се включва добре от пейката, но това не е достатъчно. Роуз има хронични проблеми с контузии, които му провалиха кариерата. Не знам защо ги слагаш в момента сред големите. Големи имена и велики играчи са били някога, но днешната действителност е друга. Кевин Лав не е франчайз играч. Добър играч, който бележи сравнително добър брой точки, но аз не бих залагал на него, ако трябва да обръща мачове. Изая Томас е също добър играч, но е по-слаб от Кайри (със сигурност), а и беше контузен през по-голяма част сезона и все още намира себе си в Кливлънд. Джей Ар Смит е титулярния шотинг гард и има средно 7,9 средно точки на мач, което за играч на неговата позиция е смешно. Всички разчитат на ЛеБрон да им взима мачовете. Доста от загубите им през сезона бяха с над 20 точки разлика след безобразна игра в защита. Това, ако не ти е направило впечатление, значи толкова следиш НБА.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 05 фев 2018 09:35

1982 написа:И какво ще прави във Вашингтон, там няма нужното качество ??! Ако реши пак да зареже Кливлънд, ще търси да се събере отново с поне 2 големи звезди, за да има шанс за титла. В Хюстън не мисля, че би отишъл, защото той на Запад не иска да играе, понеже вероятността да не стигне даже финал е много голяма, там не е лабава работа, като на Изток, плюс това Хардън надали ще е много очарован да бъде втора цигулка.


Няма как ЛеБрон на 33-4 да е "първа цигулка" на Хардън :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 05 фев 2018 22:12

rmfan5 написа:
1982 написа:Ти си имаш някаква си твоя истина ....... написах, че на хартия би трябвало с тези имена да са топ отборът на НБА. Всички тези играчи бяха доведени в Кливлънд, за да помогнат на Джеймс да стане шампион. Явно не са смятани за толкова безполезни тогава. Това че нещата зациклиха вече е друга тема. А и с изключение на Уейд, другите май всичките са по-млади от самия ЛеБрон.


Верно за теб тези играчи са по-добри от ГСУ,и трябва да са пред тях :shock:

Хаха,за Леброн ще ги доведат няма да са за ЖР Смит :mrgreen:

Дразни те ок сам си решаваш кой не те кефи,ама поне бъди малко обективен.


Какво значи за теб обективност ??! Всеки път, когато ЛеБрон се проваля, все тези около него да са виновни ли, те да са некадърните, провалящи "неземния великан" ??! Дуейн Уейд, Дерик Роуз, Кевин Лав, Айзея Томас се оказаха слабаци ..... утре, да речем, се събере с Джеймс Хардън и Крис Пол ...... вземе не успее и с тях, какво правим ?!?! Обявяваме Хардън и Пол и тях за некадърни ли, за изчерпани ??! Всички са бездарни явно и провалят този велик и неземен талант ЛеБрон ......

Когато бяха доведени в Кливлънд тези играчи, никой не ги наричаше "изчерпани", "некадърни" и каквото там още ....... но явно накрая те ще се окажат нужните виновни. А "кралят" ще си потърси нови големи играчи ...... с които или да стане шампион, или и те да се окажат ...... "изчерпани".
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 08 фев 2018 20:35

Суперзвездите Роуз и Уейд вече не са в Кливланд.

Но бумът е Кларксън и Нанс от Лейкърс за IT и Чанинг Фрай. И драфт пика на Кавс в първия кръг.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 08 фев 2018 20:58

Абе, все ми се струва, че всичките изброени по- горе играчи се доведоха най- вече по желание на ЛеБрон. Особено пък Дуейн Уейд. Искаше да напълни отбора с добри вкарвачи, а тя каква стана.
Иначе, Кавс дали ще стигнат плейофите този сезон? Доста добре вървят към момента, особено след Коледа.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 08 фев 2018 21:01

Те плейофи ще играят, ама няма да изкарат на дълго там, ако продължават така. Ще видим как ще се впишат новите, аз очаквам да им потръгне. Но Лейкърс са печеливши от тая сделка, определено.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 08 фев 2018 21:03

Трейдът специално на Изая означава ли, че Лонзо лятото е бай бай? :) :)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 08 фев 2018 21:11

На Лонзо максимумът му е пейка в момента. Баща му наистина надрънка куп простотии и го натовари с огромни очаквания, но малкият си е зле до момента. 35% стрелба и 48% наказателни за пойнт гард наистина си е забележително.
За Лейкърс от доста време се говори, че лятото може да вземат Пол Джордж, да видим, дали ще се събудят след доста сезони на посредственост.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта