NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19615
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 14 фев 2018 23:49

Посочи ми шампион на НБА,който да не е имал "съпорт" ... Аз лично се сещам само за Рокетс от 1994-та и 1995-та.
Джордан нямаше ли подкрепа ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 14 фев 2018 23:54

Има само един човек, станал шампион без "съпорт" ..... ти сам си го посочил. :mrgreen:

Drunken_Master написа: през 2016-та ЛеБрон размаза Уориърс
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Warped » 15 фев 2018 08:39

Drunken_Master за времената, за който говориш не е имало и линия за 3 точки. Това защо не го отчитате? Въобще всичко на й добро е взето от ABA
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19615
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 15 фев 2018 10:30

Warped написа:Drunken_Master за времената, за който говориш не е имало и линия за 3 точки. Това защо не го отчитате? Въобще всичко на й добро е взето от ABA

За какво говориш ? Линията за три точки е въведена през сезон 1979-80 и то благодарение на феноменалният Пийт Маравич,който за времето си е бил,като тогавашен Стеф Къри.Имам в предвид,че е притежавал качеството абсолютно сам,да се извежда на удобна стрелба,за разлика от играчи,като Корвър,Рей Алън,Стоякович,Милър и др. които обикновено стоят на дъгата и чакат пас.
А относно Пау...Да,именно той е най-великият европейски баскетболист за всички времена...! Изключително техничен за "севън фуутър",много универсален...А за феновете на Дирк ще кажа,че той притежава страхотна стрелба и лидерски качества,но през последните години е общо-взето тумор в Далас.Да успя да изведе Мавс до титла през 2011-та,но няколко години по-рано гълташе доста вода в плейофите (на финалите и срещу Уориърс).
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 15 фев 2018 11:57

1982 написа:
Tiberius написа:Да, ако някой от 4-та големи напуска според мен ще е Дюрант. Не че смятам, че е възможно към днешна дата, но за в бъдеще не се знае.


Е къде да иде чилякО, то по-нагоре от Голдън Стейт няма. Освен да дойде да спечели Евролигата с Фенербахче или ЦСКА Москва. :lol: :lol: :lol:

Докато печелят, според мен, ще са си заедно. При вече 1-2 провалени сезона, може и да се стигне до напускане, но напълно е възможно и да е някой от "стрелците" бийонд ди арк. :mrgreen:


Да, бе, кога ще измести Уил Клайбърн или Андрей Воронцевич ... Моля ти се, без такива изказвания :mrgreen: :mrgreen: Между другото, московския гранд са много интересен отбор - Воронцевич им е тежкото крило и е 2.07, а центъра - Кайл Хайнс е 1.98 :mrgreen: :mrgreen: Черния обаче е много як в борбите ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 15 фев 2018 22:59

Drunken_Master написа:А относно Пау...Да,именно той е най-великият европейски баскетболист за всички времена...!


Ма това може да е за шепа негови фенове. Аз лично съм гледал сума европейски играчи, които за мен са по-велики от Пау, без да съм им фен. Ти си решаваш някакви работи, разбирам че си до болка фен на ЛеБрон и Пау, ама вземи малко слез на земята ...... и двамата са много далеч от това да са най-велики.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 15 фев 2018 23:09

boabbb написа:Да, бе, кога ще измести Уил Клайбърн или Андрей Воронцевич ... Моля ти се, без такива изказвания :mrgreen: :mrgreen: Между другото, московския гранд са много интересен отбор - Воронцевич им е тежкото крило и е 2.07, а центъра - Кайл Хайнс е 1.98 :mrgreen: :mrgreen: Черния обаче е много як в борбите ...


Тая година ще успеят ли да си върнат пак короната или пък Реал М или човекът-Евролига, Желко Обрадович, ще ги спрат ?? (останалите не смятам, че могат да се противопоставят) .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19615
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 15 фев 2018 23:16

1982 написа:
Drunken_Master написа:А относно Пау...Да,именно той е най-великият европейски баскетболист за всички времена...!


Ма това може да е за шепа негови фенове. Аз лично съм гледал сума европейски играчи, които за мен са по-велики от Пау, без да съм им фен. Ти си решаваш някакви работи, разбирам че си до болка фен на ЛеБрон и Пау, ама вземи малко слез на земята ...... и двамата са много далеч от това да са най-велики.

Предполагам,че можеш да се сетиш причината,поради която Гунди е "най-великият български футболист за всички времена" ,според някои,а само като му видиш статистиката и ти става ясно,че фуража е фалшив.Както и прословутия му трансфер в Милан.При разказа на съпругата му,която била преводач (доста интересно),се оплете...Първо бяха 5 000 000,после каза 300 000 и т.н. А няколко години по-рано Йохан Кройф преминава от Аякс в Барселона за 200 000.Толкова за един развенчан мит.
Мисълта ми е,че може да се каже и същото за бившият югославски гард,който има един сезон в НБА със средно 24 точки.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 15 фев 2018 23:27

"Бившият югославски гард" първо, че нямаше възможност да играе толкова сезони в НБА, колкото твоя Пау, защото малоумната днешна съпруга на Оливер Бирхоф не умее да шофира като хората ..... второ, той отиде в НБА във времена, в които на малцината европейски играчи в лигата се гледаше като на второ и трето качество състезатели, нищо общо няма с днешната ситуация. Играчи като Владе Дивац, Дражен Петрович, Тони Кукоч и Детлеф Щремпф проправиха пъртината, за да може самонадеяните американци да си променят мнението и да видят, че и в Европа, а и не само в нея, има добри баскетболисти, които могат да са им от полза. После беше по-лесно ..... Дражен беше принуден да се махне от силния тим на Портланд, защото не му се даваше много време да играе. Беше принуден да иде в един слабак .... слабак, който с негова помощ почна да показва зъби и да израства .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19615
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 15 фев 2018 23:37

1982 написа:"Бившият югославски гард" първо, че нямаше възможност да играе толкова сезони в НБА, колкото твоя Пау, защото малоумната днешна съпруга на Оливер Бирхоф не умее да шофира като хората ..... второ, той отиде в НБА във времена, в които на малцината европейските играчи в лигата се гледаше като на второ и трето качество играчи, нищо общо няма с днешната ситуация. Играчи като Владе Дивац, Дражен Петрович, Тони Кукоч и Детлеф Щремпф проправиха пъртината, за да може самонадеяните американци да си променят мнението и да видят, че и в Европа, а и не само в нея, има добри баскетболисти, които могат да са им от полза. После беше по-лесно ..... Дражен беше принуден да се махне от силния тим на Портланд, защото не му се даваше много време да играе. Беше принуден да иде в един слабак .... слабак, който с негова помощ почна да показва зъби и да израства .....

Гледането "от високо" към европейците никога не е спирало.Доказателство за това е посрещането на Порзингис от страна на малоумните фенове на Никс,които си въртят з*дниците със скоростта на светлината и няколко месеца по-късно вече го боготворяха.Същото се случва и с Франк Ниталикина,който според мен ще бъде поредната приятна изненада от оплювания Фил Джаксън,заедно с Кристапс и Ернангомез.Последният за 18 минути средно има 7.2 точки и 8.2 борби...и беше пратен в Шарлът.Пълни кретени са тия !!!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта