"Левски" разкова ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот ЕМИЛ » 21 ное 2016 19:55

Реакцията на червените фенове след срещата
Изображение

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот iliev72 » 21 ное 2016 21:21

Червените фенове не са путьовци като Тити Ревлата !!!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 21 ное 2016 21:59

iliev72 написа:Червените фенове не са путьовци като Тити Ревлата !!!


Червените сигурно, но тези, с оранжевите отблясъци, май са същите, като Тити.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 22 ное 2016 11:36

iliev72 написа:Червените фенове не са путьовци като Тити Ревлата !!!


Тити е боклук и това, което направи е гнусно, хубаво, не може да си плати дълговете, прави нов отбор, ама почни от дъното, бе, както е редно, не да се натиска да го приемат в "елита" веднага ..... още повече, в баскета има много по-малко групи надолу в йерархията, дори май е само една. :lol: :lol: :lol:

Вие обаче сътворихте уникален буламач, това на Тити е пълна боза, сравнено с вашата схема, където са набъркани Литекс, Чавдар Етрополе, Ботев Луковит, Правец и 2 новосъздадени клуба в Правец и Луковит. Това е световен прецедент сигурно.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 22 ное 2016 13:57

1.Тити се натисна и започна в "елита",нищо , че в баскета има много по-малко групи надолу в йерархията, дори е само една.
2.Ако ЦСКА София е буламач,а ЦСКА 1948 е чистия пример за възраждането на клуба защо свързваш всичко с ЦСКА с ЦСКА София?Би трябвало да кажеш нещо от сорта "БК ЦСКА показа как се възражда отбор,а не като Левски да затрият своя клуб,да прецакат държавата и на всичкото отгоре да се натиснат да играят веднага в елита,сякаш долната дивизия не е само една и ще ги затрудни да влезнат в елита",вместо това ти плюеш ЦСКА!
3.Ти си същия като ГГ,разлика нямате.Има ЦСКА но ти храчиш по него .Вземи припознавача Кашчей,той поне се държи мъжки.Отбора му е възроден от друг тим (там даже и собствениците на клубовете са различни) , но въпреки това не е казал и една лоша дума за него.Напротив,пуска теми с дитирамби за Дунав.А ти при положение,че ЦСКА 1948 съществува пригласяш в хора на двуличниците и пееш "А ЦСКА умре ,але,але"!Толкова по въпроса и да е ясно кой кой е,вече и да се правиш на моралист ще ти е трудно да даваш морални оценки.
4.Сега вече може спокойно да продължаваш да хейтваш по ЦСКА,това ти остана.
[center]Изображение[/center]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 23 ное 2016 01:50

GOLEADOR написа:2.Ако ЦСКА София е буламач,а ЦСКА 1948 е чистия пример за възраждането на клуба защо свързваш всичко с ЦСКА с ЦСКА София?Би трябвало да кажеш нещо от сорта "БК ЦСКА показа как се възражда отбор,а не като Левски да затрият своя клуб,да прецакат държавата и на всичкото отгоре да се натиснат да играят веднага в елита,сякаш долната дивизия не е само една и ще ги затрудни да влезнат в елита",вместо това ти плюеш ЦСКА!


Къде видя да плюя ЦСКА ???

Плюя Литекс, който си смени името на ЦСКА-София, мръсен и шибан урод, това не е ЦСКА :!: :!:

GOLEADOR написа:3.Ти си същия като ГГ,разлика нямате.Има ЦСКА но ти храчиш по него .


И къде виждаш ЦСКА, евтино фенче на мутри и престъпници, Литекс ли наричаш ЦСКА ??! Да, тях ги плюя, защото не съм като теб, фен на чужди клубове.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 23 ное 2016 08:20

1982 написа:
GOLEADOR написа:2.Ако ЦСКА София е буламач,а ЦСКА 1948 е чистия пример за възраждането на клуба защо свързваш всичко с ЦСКА с ЦСКА София?Би трябвало да кажеш нещо от сорта "БК ЦСКА показа как се възражда отбор,а не като Левски да затрият своя клуб,да прецакат държавата и на всичкото отгоре да се натиснат да играят веднага в елита,сякаш долната дивизия не е само една и ще ги затрудни да влезнат в елита",вместо това ти плюеш ЦСКА!


Къде видя да плюя ЦСКА ???

Плюя Литекс, който си смени името на ЦСКА-София, мръсен и шибан урод, това не е ЦСКА :!: :!:

GOLEADOR написа:3.Ти си същия като ГГ,разлика нямате.Има ЦСКА но ти храчиш по него .


И къде виждаш ЦСКА, евтино фенче на мутри и престъпници, Литекс ли наричаш ЦСКА ??! Да, тях ги плюя, защото не съм като теб, фен на чужди клубове.

Нагличко се държиш,но това не ме учудва.Кой колко струва е ясно отдавна и не си ти човека който може да ми дава оценка.За фен на мутри и престъпници не ставам,но оценявам опита ти да ми препишеш и такъв грях.Жалък си,но това си е твой проблем.И вместо да ме питаш Литекс ли наричам ЦСКА или ЦСКА 1948 просто отиди във форума на ЦСКА и виж темата която съм пуснал по въпроса.Надявам се това което искам да се сбъдне за ужас на вас плювачи по ЦСКА.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 23 ное 2016 11:57

Точно вие, припознавачи, не ми пишете за наглост, цинизмът и безочието ви нямат граници. Затрихте 5 клуба с гнусните си схеми, а накрая мен наричаш наглец, просто нямам думи.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 23 ное 2016 12:45

1982 написа:Точно вие, припознавачи, не ми пишете за наглост, цинизмът и безочието ви нямат граници. Затрихте 5 клуба с гнусните си схеми, а накрая мен наричаш наглец, просто нямам думи.

Пич,ти мен наричаш припознавач,който се бори за обединение на ЦСКА,а после се чудиш защо ти викат наглец.Сега кажи тук пред всички ЦСКА 1948 колко клуба затри и да стане на всички кой от двама ни е подлеца и нагляра който плюва по ЦСКА!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 23 ное 2016 12:53

За какво обединение се бориш, кого ще обединяваш, хора с морал с такива без морал ли ??!

И 100 пъти ти казах, никога не съм плюл ЦСКА, плюя Литекс, това че ти викаш на Литекс ЦСКА, вече не е мой проблем.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта