NBA Regular Season 22-23

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17748
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот pomiqrat » 20 юли 2022 18:34

Дано фен трупата на Леброн не се разреве https://www.youtube.com/watch?v=EtPGv_X0G2w
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20211
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Drunken_Master » 20 юли 2022 19:31

pomiqrat написа:Дано фен трупата на Леброн не се разреве https://www.youtube.com/watch?v=EtPGv_X0G2w

Няма как да реве повече от теб, след поредната порция гавра, която ти хвърлям... :)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44073
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот rhaegar » 21 юли 2022 23:59

Юта съвсем ще разпарчетосат, Мичъл също ще бъде трейднат. Може би още тая нощ.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13850
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Pichichi » 22 юли 2022 11:16

Да, доста странно. Изглеждаше че му угодиха като разкараха Гобер и сега и него.
Никс или Маями. От Маями май има какво повече да вземат като играчи но НЙ изглеждат фаворити
за Митчел.

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот emi_cska » 23 юли 2022 03:09

май само аз съм тук единствена фенка на Голдън Стейт Уориърс
дано ние вземем добри попълнения; мичъл е добър
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Buck32
Мнения: 1635
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Buck32 » 24 юли 2022 00:52

emi_cska написа:май само аз съм тук единствена фенка на Голдън Стейт Уориърс
дано ние вземем добри попълнения; мичъл е добър


Сексистки погледнато - да, единствената им фенка си. Жоро не е в тази категория:), той е фен. Всъщност не съм сигурен имаме ли друго участие от прекрасния пол.
Иначе срещу какво бихте взели Мичъл? И на коя позиция ще го поставите?
При нас поне има свободно място, макар че няма какво да предложим.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20211
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

35

Мнениеот Drunken_Master » 25 юли 2022 11:52

Отборът на Бостън Селтикс е показал желание да привлече звездата на Бруклин Нетс Кевин Дюрант, информира EPSN.
Според журналиста Адриан Войнаровски "келтите" не са по-близо от останалите кандидати за подписа на 33-годишното крило, сред които са Маями Хийт, Торонто Раптънс и Финикс Сънс, но са готови с конкретно предложение.
Очаква се Селтикс да предложат крилото Джейлън Браун, три незащитени избора в първия кръг на драфта през 2025, 2027 и 2029 година, както и правото на две размени в първия кръг през 2024 и 2026 година. 25-годишният Браун има още две години от настоящия си договор, за които трябва да получи 56 милиона долара.
Дюрант пожела преди близо месец да бъде трансфериран в друг отбор от Националната баскетболна асоциация, но ръководството на Бруклин няма намерение да бърза да се разделя с него. Играчът, който е определян за един от най-добрите реализатори за всички времена, има още четири години от договора си с "мрежите" на обща стойност 198 милиона долара.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20211
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 25 юли 2022 11:54

Buck32 написа:Жоро не е в тази категория:), той е фен.

Как може да си фен на баскетболен отбор, а да не си наясно с основните правила !? ;ддд
Аз все още чакам, да ми обясни, как ритането в слабините на Стивън Адамс било "вдигане на коляното при стрелба"... ;ддддддддд
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44073
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 35

Мнениеот rhaegar » 25 юли 2022 12:56

Drunken_Master написа:
Отборът на Бостън Селтикс е показал желание да привлече звездата на Бруклин Нетс Кевин Дюрант, информира EPSN.
Според журналиста Адриан Войнаровски "келтите" не са по-близо от останалите кандидати за подписа на 33-годишното крило, сред които са Маями Хийт, Торонто Раптънс и Финикс Сънс, но са готови с конкретно предложение.
Очаква се Селтикс да предложат крилото Джейлън Браун, три незащитени избора в първия кръг на драфта през 2025, 2027 и 2029 година, както и правото на две размени в първия кръг през 2024 и 2026 година. 25-годишният Браун има още две години от настоящия си договор, за които трябва да получи 56 милиона долара.
Дюрант пожела преди близо месец да бъде трансфериран в друг отбор от Националната баскетболна асоциация, но ръководството на Бруклин няма намерение да бърза да се разделя с него. Играчът, който е определян за един от най-добрите реализатори за всички времена, има още четири години от договора си с "мрежите" на обща стойност 198 милиона долара.


Съмнявам се да стане наистина, ама ти би ли направил такава сделка, ако си ГМ на Селтикс?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20211
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 35

Мнениеот Drunken_Master » 25 юли 2022 13:04

rhaegar написа:
Drunken_Master написа:
Отборът на Бостън Селтикс е показал желание да привлече звездата на Бруклин Нетс Кевин Дюрант, информира EPSN.
Според журналиста Адриан Войнаровски "келтите" не са по-близо от останалите кандидати за подписа на 33-годишното крило, сред които са Маями Хийт, Торонто Раптънс и Финикс Сънс, но са готови с конкретно предложение.
Очаква се Селтикс да предложат крилото Джейлън Браун, три незащитени избора в първия кръг на драфта през 2025, 2027 и 2029 година, както и правото на две размени в първия кръг през 2024 и 2026 година. 25-годишният Браун има още две години от настоящия си договор, за които трябва да получи 56 милиона долара.
Дюрант пожела преди близо месец да бъде трансфериран в друг отбор от Националната баскетболна асоциация, но ръководството на Бруклин няма намерение да бърза да се разделя с него. Играчът, който е определян за един от най-добрите реализатори за всички времена, има още четири години от договора си с "мрежите" на обща стойност 198 милиона долара.


Съмнявам се да стане наистина, ама ти би ли направил такава сделка, ако си ГМ на Селтикс?

Естествено, че не... А и те не биха се съгласили.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта