NBA Season 23-24

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20394
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 02 май 2024 09:48

rhaegar написа:Да, страхотна сензация е петия да победи четвъртия от редовния сезон, никога не се е случвало до сега.

Ми сензация е щото са наблъскани със звезди, а и Дончич в първите 4 срещи мята предимно тухли. Успеваемостта му беше под 40%. И въпреки това отново губят... Единственото им оправдание е липсата на Кауай. Освен това, ако Клипърс бяха в оптимален състав от началото на сезона щяха да са първи или втори.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Buck32
Мнения: 1642
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 02 май 2024 10:18

miro_rz написа:За жалост епохата на играчи като ЛеБрон, КД, Клей, Къри и карето на Клипърс приключи.


Чак да жалим, вечни неща няма. Макар че изявлението е все още малко прекалено, особено за Леброн. Да, по-зависим е от добрата подкрепа и треньор, но още си дава своето.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20394
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 02 май 2024 10:23

Buck32 написа:
miro_rz написа:За жалост епохата на играчи като ЛеБрон, КД, Клей, Къри и карето на Клипърс приключи.


Чак да жалим, вечни неща няма. Макар че изявлението е все още малко прекалено, особено за Леброн. Да, по-зависим е от добрата подкрепа и треньор, но още си дава своето.

Глупости, нищо не става от него.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15255
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот miro_rz » 02 май 2024 10:25

Кауай с тези контузии не е в оптималната си форма. Този сезон е бледа сянка. Гледам Брадата го няма и него никакъв. Тайс е трети избор за център, малко са в повече трима.
Изображение

Buck32
Мнения: 1642
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 02 май 2024 10:26

Drunken_Master написа:
rhaegar написа:Да, страхотна сензация е петия да победи четвъртия от редовния сезон, никога не се е случвало до сега.

Ми сензация е щото са наблъскани със звезди, а и Дончич в първите 4 срещи мята предимно тухли. Успеваемостта му беше под 40%. И въпреки това отново губят... Единственото им оправдание е липсата на Кауай. Освен това, ако Клипърс бяха в оптимален състав от началото на сезона щяха да са първи или втори.


Може да го наречем изненада, ама чак сензация... Виж как двата отбора завършиха редовния сезон - Далас май бяха с най-добри показатели за последните 15 мача в лигата. Днес не знам защитата ли е била много добра или са празнували първи май, но като погледнах към края на втората част Далас бяха 3/20 за три точки, а Клипърс 4/14 или нещо такова. Хардън беше 2/12 обща успеваемост. Може би Клипърс се направиха на Арсенал този сезон и минаха пика си по-рано от необходимото.

Buck32
Мнения: 1642
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 02 май 2024 10:27

Drunken_Master написа:Глупости, нищо не става от него.


А, само трябва да изчака Йокич да остарее и пак ще блести

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20394
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 02 май 2024 10:34

Buck32 написа:
Drunken_Master написа:
rhaegar написа:Да, страхотна сензация е петия да победи четвъртия от редовния сезон, никога не се е случвало до сега.

Ми сензация е щото са наблъскани със звезди, а и Дончич в първите 4 срещи мята предимно тухли. Успеваемостта му беше под 40%. И въпреки това отново губят... Единственото им оправдание е липсата на Кауай. Освен това, ако Клипърс бяха в оптимален състав от началото на сезона щяха да са първи или втори.


Може да го наречем изненада, ама чак сензация... Виж как двата отбора завършиха редовния сезон - Далас май бяха с най-добри показатели за последните 15 мача в лигата. Днес не знам защитата ли е била много добра или са празнували първи май, но като погледнах към края на втората част Далас бяха 3/20 за три точки, а Клипърс 4/14 или нещо такова. Хардън беше 2/12 обща успеваемост. Може би Клипърс се направиха на Арсенал този сезон и минаха пика си по-рано от необходимото.

Бък, Клипърс с подобен състав... всичко останало освен титла е провал. Започнаха доста зле. Мисля, че навъртяха към шест поредни загуби, но успяха да се стиковат. Пак ще го напиша... Ако бяха в оптимален състав от началото на сезона, вероятно щяха да са първи сийд. Виж статистиката. През декември имат 2 загуби, а през януари - 3. Всички останали са победи.
От другата страна имаш един Далас, дето... специално в тия плейофи са хиробола на Дончич, който нон-стоп мята тухли. И каквото остане за Кайри, който миналия мач можеше и да им спечели срещата. Аз не знам... треньор имат ли изобщо. Дончич до първото полувреме неска беше стрелял 15 пъти. Днес Дончич е стрелял 26 пъти, а Кайри... 14. И аз гък нямаше, да кажа, ако Лука стреляше с що годе добра успеваемост. Но това не е така.

Е, как да не е ебати провала!?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот drvasko98 » 02 май 2024 11:29

Най-стабилният играч на Клипърс е Зубац и това е достатъчно :mrgreen:
Не знам защо се мисли, че всички могат да играят на 34-35 години като на 30

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44179
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 02 май 2024 14:38

Какъв състав на Клипърс, човек, никой от тия четиримата не е решителен фактор в лигата от поне 5 години. Все едно ЛеБрон кат събра дядовците преди 2-3 сезона и ние да сме били фаворит. Единственият в който е останала някаква класа е Кауаи, а той е постоянно счупен. Да, за редовния сезон е достатъчно да има ден някой от тях и да си вземат повечето мачове, но до там.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20394
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 02 май 2024 15:38

Кво ще рече "решаващ фактор"? Хардън миналата година беше "асист лидер". Кауай този сезон, при всички случаи ще влезе поне в третият идеален отбор. А вероятно ще е даже във вторият. Пол Джордж пък тоя сезон е с най-високи проценти за цялата си кариера, беше близо до 50-40-90. Уестбрук е единственият "дартанян" от тия, но за минутите, които му дават тоя човек върши страшно много работа. За 22 минути игра има 11.1 точки, 5.0 борби и 4.5 асистенции... А и не са само те, там е работата. Имат си и Зубац, имат си и Нормън Пауъл.
Да, съгласен съм, че чисто статистически са надолу от последните сезони, но това се дължи на факта, че вече не бухат самостоятелно, а трябва да си поделят точките в името на отбора.
Освен това, ти написа, че били четвърти сийд, ама те са четвърти сийд, понеже преди да навлязат във форма имаха поне 10 загуби. А и през сезона имаха постоянни проблеми с контузени играчи, не бяха в оптимален състав през цялото време. Само Ленърд е пропуснал има-няма 15 мача, а той им е най-добрият играч.

От другата страна имаш Далас с Дончич, който държи топката в 90% от времето и не спира да стреля... основно тухли. Дори и след днешния мач, където стрелбата му вървеше е с 41% успеваемост и 26% от тройката. Отправил е цели 35 изстрела повече от Кайри. Сумарно Дончич е стрелял повече от Уошингтън, Дерик Джоунс Джуниър, Макси Клебър и Дерек Лайвли взети заедно. Цялата петица плюс шестият играч (изключвайки Кайри).
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта