Добър шанс, или лош късмет, е четвъртфинала с Русия ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 50014
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Добър шанс, или лош късмет, е четвъртфинала с Русия ?

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 авг 2008 11:01

Ето че стигнахме, стигнахме до истинските мачове във волейболната надпревара на олимпийските игри....въпреки съмненията, България ще играе на четвъртфинал с Русия, и тук изниква въпросът, дали не е, неочакван шанс....или си е чиста проба лош късмет ? Как мислите ? Ето и моето мнение....това си е шанс, и то добър шанс за нашите, по простата причина, че : 1. Така или иначе, щом се целим в медал, няма начин да не минем през някой от големите сили. 2. Показахме че можем да бием Русия....справка, световната купа....и сега само си помислете, при евентуална победа, ние просто ще влетим, като метеорит в полуфиналите, а един развилнял се български отбор, много трудно се спира....това е ясно на всички ! 3. И последно но не маловажно....играта ни се подобрява, и мисля че това най ясно ще проличи, срещу фаворитът Русия, и като казах фаворит, това също си е предимство, тежеста е при тях, те играеха до сега страхотно....поне до последният им мач с Полша....което говори, че нищо не е вечно, нито добрата форма на "сборная" , нито пък нашата слаба игра.....така че, за мен, това си е добър жребий, от който можем само да спечелим ! ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

vincenthad
Мнения: 18
Регистриран на: 12 авг 2008 11:58
Контакти:

Re: Добър шанс, или лош късмет, е четвъртфинала с Русия ?

Мнениеот vincenthad » 19 авг 2008 11:33

Абсолютно съм съгласен.Те са от нашата черга, пък и имат май и конфликти, гледам че Полтавски рядко играе,Хамутских не го знам контузен ли е,не е ли,едно е ясно - ако Жеков играе на ниво и я разпределя както трябва ще ги бием - сигурен съм,те руснаците изпаднаха в дупка - не може да си във форма 2 месеца и половина.Прогноза - 3:1 за България ;)

RED MAGIC
Мнения: 272
Регистриран на: 25 мар 2008 11:14
Контакти:

Re: Добър шанс, или лош късмет, е четвъртфинала с Русия ?

Мнениеот RED MAGIC » 19 авг 2008 12:39

Утре бием и сме олимпийски шампиони!
Евала на демокрацията Ви! Заключвате неудобните теми от раз! Истината боли! Нали?

Потребителски аватар
stella.p
Мнения: 15
Регистриран на: 16 авг 2008 14:07
Контакти:

Re: Добър шанс, или лош късмет, е четвъртфинала с Русия ?

Мнениеот stella.p » 19 авг 2008 15:06

Съгласна съм! Имаме голям шанс,само трябва да си опечем работата още в началото.Почнем ли добре,видим
ли усмивките им...значи всичко ще е наред.Напред момчета! Утре в 5 сутринта цяла България ще вика за вас!


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта