СЛ: България - Канада

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

M_M
Мнения: 50
Регистриран на: 14 май 2012 19:31
Контакти:

Re: СЛ: България - Канада

Мнениеот M_M » 31 май 2015 23:07

На мен ли така ми се струва или си избираме съперници за финалната фаза във Варна?

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ: България - Канада

Мнениеот dido1302 » 31 май 2015 23:10

M_M написа:На мен ли така ми се струва или си избираме съперници за финалната фаза във Варна?


И как стигна до това заключение след само два изиграни мача и предстоящи четири изключително тежки гостувания на Аржентина и Куба, отбори със сигурност не по-слаби като качество от Канада ?

THE G.A.M.E
Мнения: 50016
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СЛ: България - Канада

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 май 2015 23:34

Куба са с поредната смяна на поколенията и са слаби в момента.
Канадците ги отвяха на два пъти с по 3-0.

Аржентина са си костелив орех, но има време за тях.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 50016
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СЛ: България - Канада

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 май 2015 23:37

NOMER14 написа:
Владо се върна в отбора, защото Соколов е контузен. Владо не е посрещач, че да бъде заменен с Тошковците.

Все трябва да имаме някой младеж на диaгонала, ако не в подобни мачове, кога да наложим нов диагонал.

Днес Николов игра сравнително добре, макар че с друг диагонал можеби щяхме да затворим мача по-рано.
Идеята ми с посрещачите бе, че Пенчев не трябва да играе, защото атаката му куца, също както често и на Владо, а Скримов и Алексиев могат да поемат тежеста в този компонент. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ: България - Канада

Мнениеот dido1302 » 31 май 2015 23:39

Знам отлично, че Куба непрекъснато сменят поколенията и играят с доста млади играчи, но със същите тези играчи ни треснаха категорично на световното с момчета набор 96 и 97. Който си мисли, че в Хавана ще ни е лесно, значи си няма и грам представа от волейбол. Скримов не може да изнесе тежестта в посрещане, както го прави Пенчев и затова влизаше на смяна само за сервис. Милушев явно ще влиза в игра на американското турне, защото Владо няма да пътува.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: СЛ: България - Канада

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 01 юни 2015 10:36

THE G.A.M.E написа:Все трябва да имаме някой младеж на диaгонала, ако не в подобни мачове, кога да наложим нов диагонал.

Днес Николов игра сравнително добре, макар че с друг диагонал можеби щяхме да затворим мача по-рано.
Идеята ми с посрещачите бе, че Пенчев не трябва да играе, защото атаката му куца, също както често и на Владо, а Скримов и Алексиев могат да поемат тежеста в този компонент. ;)


Сега... трябва да има, ама в момента май няма. Владо не е "някой диагонал", той е отличен диагонал. Да, трябва да има постоянно подмладяване, но в момента явно няма равностойна опция. А посрещането ни без Пенчев ще е трагедия ;) . Аз лично очаквам с нетърпение да видя Боян в игра, искам да видя и какво е състоянието на Милушев.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СЛ: България - Канада

Мнениеот TodorT » 02 юни 2015 00:39

Два мача, в които отново показваме едни и същи слабости всяка година-посрещане, контра, лоша защита и грешки от сервис. Отново бъркаме флот сервис и той лети в аут. Канадците показаха добра игра в защита, прехвърлят трета топка, а ние не можеш да завършим контрата. В защита също много куцаме.Тошко Алексиев никога не е бил силен на посрещане, ама в тия два мача хептен. Влизането на Йосифов ни спечели мача в неделя! Страхотно включване и с блокадите си отказа нападателите на Канада! Агонцев не играе зле, но му липсва опит и е нисичък. Владо Николов се очертава като лидерът на отбора, но годинките си казват думата и не знам дали би издържал една дълга поредица от мачове. Силни мачове от Милушев и Супер Бобо са задължителни през есента! Дано момчетата се включат добре. В състава нямаме и достатъчно височина да се мерим с големите отбори. Ники Пенчев и Скримов отстъпват по ръст на противниковите нападатели и това прави нещата още по-трудни. Има още много работа, важно е да обиграваме състава. Успех на Б отбора на игрите в Баку. Ще ми е интересно да видя в игра Жани Желязков. Успех на момчетата! :)

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СЛ: България - Канада

Мнениеот mistreated » 03 юни 2015 11:15

Не знам как някои хора все още не виждат, че Владо е истинска класа. Ако Цецо имаше поне половината от техниката и спокойствието на Николов, щеше да бъде най-добрия диагонал в света.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост