Новини и спекулации свързани с треньорския пост на Нац.отбор

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

RUSE
Мнения: 658
Регистриран на: 12 сеп 2008 10:48
Контакти:

Re: Мартин Стоев, Плачи или Константинов ще е новия селекционер!

Мнениеот RUSE » 14 юни 2012 22:07

Мартин Стоев все пак ще е новият селекционер, се добра до информацията BGvolleyball.com. Неговото име ще бъде съобщено официално в понеделник, когато се очаква и националният отбор да се завърне от Аржентина. Титулярите обаче тренират по индивидуален режим в България и се очаква да бъдат на представянето на Стоев.



Според запознати волеболният треньор е на почивка в Свети Влас и е бил призован в понеделник да бъде на линия, за да бъде представен пред медиите. Точно това е причината президентът на федерацията инж. Данчо Лазаров да отрече първоначалната информация от днес, че именно водилият на Олимпиадата в Пекин специалист, ще наследи Радостин Стойчев.



Помощник-треньoр ако здравословното му състояние го позволява се очаква да е Камило Плачи, който вече асистира на Силвано Пранди и Радо Стойчев. Директор на националните отбори пък се очаква да Васко Главчев.
http://bgvolleyball.com/new.php?id=10371


Това не е ли нещо от сорта Оги Льов да бъде помощник на Коце Лаптопа :lol:

Klaatu
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2009 12:12
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Мартин Стоев, Плачи или Константинов ще е новия селекционер!

Мнениеот Klaatu » 14 юни 2012 22:28

alcho написа:А съм много разочарован от екипът на Гонг, който много уважавам. Но от няколко години ни промиват мозъците и ушите с клишето "БГ ТРЕНТО" и раздават саби за мъжество и когато някой постъпи като мъж - почват да мрънкат,че България била над всичко и как в името на България ....


Едно време ДС като са вербували доносници сигурно са излизали с подобен рефрен - че е в името на България. Добре, но какво е България? Това, че Стойчев и Казийски не искат да играят за едни чиновници, които са се окопали за неопределен период от време във федерацията, не ги прави родоотстъпници. А тая карта и иначе може да се играе - който не подкрепи Стойчев и Казийски против Данчо Лазаров, подкрепя едно управление, което тегли българския волейбол надолу и не мисли за интересите на България. Но достатъчно сме ги слушали патриотарските аргументи. Това, че някой повтаря името на България във всяко второ изречение, не означава, че наистина защитава интересите на България.

Потребителски аватар
alexpk
Мнения: 253
Регистриран на: 03 юли 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мартин Стоев, Плачи или Константинов ще е новия селекционер!

Мнениеот alexpk » 14 юни 2012 22:44

Радо и Матей били родоотстъпници и предатели.Явно на някой хора залпът на Аврора яко им трещи в главите.Най-добре да им лепнем етикета-НЕВЪЗВРАЩЕНЦИ и да ги вкараме в Белене.КПСС-БКП!
Баткоff вън

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Мартин Стоев, Плачи или Константинов ще е новия селекционер!

Мнениеот CHE » 15 юни 2012 00:35

Задължително трябва да е българин , а не да убиваме нашите трениори и да величаем чужденците

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Мартин Стоев е новият национален селекционер!

Мнениеот RedeviL » 15 юни 2012 12:14

mertezaker написа:Няма прав в цялата ситуация!!! Но Казийски слезе много надолу!!!

Много наистина!Другото което ми прави впечатление е поведението на Стойчев относно решението на Казийски да напусне отбора точно преди ОИ.Радо Стойчев знае много добре, че Матей е на път да пропусне уникален шанс, който се отваря един-два пъти в кариерата на един спортист и е длъжен да го разубеди, защото мястото на Казийски е на волейболното игрище!

apocalexxnow
Мнения: 94
Регистриран на: 12 юни 2012 15:43
Контакти:

Re: Мартин Стоев, Плачи или Константинов ще е новия селекционер!

Мнениеот apocalexxnow » 15 юни 2012 16:38

Adramelech написа:Да се чуди човек, как и защо някои хора пишат пълни глупости...
Стойчев не бил постигнал нищо, като национален треньор, че то по тази логика какво е постигнал примерно Л.Пенев (вярно, че не е свързано с волейбола, но все пак), но има подкрепата на феновете, нали? И след, като Стойчев не е никакъв треньор, за чий ги приказвате, че не бил сега момента за това?

Не е от такова значение какъв треньор е и дали той трябва да е треньор на националите... От по-голямо значение са нещата, които бе изброил на една от пресконференциите, но някои хора тактично ги избягват. Кой бе виновен за скандалите на предната олимпиада? Кой бе виновен за това, че махнаха част от играчите, защото си бяха позволили да кажат в шоуто на Слави (ако не се лъжа де), че нямат екипировки и федерацията им прави проблеми и ги лъже? Кой е виновен за скандалите тази година? Най-малко заради скандалите и служебните шампиони и при мъжете и при жените, цялото ръководство трябваше да си подаде оставките, а не друг да им я иска и в последствие да бъде обявен за родоотстъпник...

А наглото държание на целия УС и Инжинера няма какво да се коментира... То има, но ще взема да си спечеля някой бан.

Жалко само, че шепа хора са напът да разсипят един от последните спортове, които носят радост на народа и заради който залата се пълни...


Много хубав пост, но тук няма кой да отговори на поставените от теб въпроси. Всички, които не са съгласни с теб, знаят да повтарят само едно и също. Вземи санди74 за пример - не вярвах, че е възможно някой да плаща на друг, за да го подкрепя в интернет-форум, но друго логично обяснение за тези постове просто не мога да намеря. И дори се повтарят - значи си има наръч от изречения, които всеки ден по няколко пъти копи-пейства в различните теми, за да изглежда уж че има наистина човек с такова мнение.

Единствената точка, по която реално има разминаване при феновете е "Правилно ли беше Стойчев и Казийски да напуснат отбора преди олимпиадата". Всички останали са съгласни, че Лазаров и лакеите му трябва да се изметат. Не се оставяй броя постове в подкрепа на Лазаров да те заблуждава - явно или са платени, или са му приятели/приближени. Колкото и странно да звучи, че някой (Лазаров) ще дава пари за такова нещо.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Пламен Константинов няма да ни е треньор

Мнениеот ros » 17 юни 2012 17:59

Току що Пламен Константинов каза пред БТВ, че няма да води националния отбор по волейбол на Олимпиадата. Така за пореден път се оказа, че някой във федерацията лъже, след като през седмицата бе обявено, че Плачи, Мартин и Константинов са изявили съгласие. Кой от БФВ ще обясни защо пак излъгаха?
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Пламен Константинов няма да ни е треньор

Мнениеот dodo7271 » 17 юни 2012 18:10

Кога от федерацията са казвали, че Пламен Константинов ще бъде треньор? Двама от членовете на УС казаха за Мартин Стоев, но после Лазаров каза, че няма да е той. За Пламен Константинов никога не е ставало въпрос. Пък и той трябва да е завършен идиот, ако напусне Русия и се върне да води България. Докато в нашия волейбол и има такива като Данчо Лазаров, Иво Константинов, Радо Стойчев и Матей Казийски, този спорт никога няма да тръгне напред.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Пламен Константинов няма да ни е треньор

Мнениеот Mourinio » 17 юни 2012 18:14

Жалко, за мен само той можеше да постигне нещо с този национален отбор на Олимпиадата, но е нормално да не иска да работи с такова ръководство.
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Пламен Константинов няма да ни е треньор

Мнениеот ros » 17 юни 2012 18:17

От федерацията казаха, че е говорено и с тримата и е постигната принципна договорка за дискутиране на имената им като кандидати за треньор. Още същата вечер по Гонг казаха, че според техни източници това не е така, и че имат информация че един или повече от споменатите имена не са давали такова съгласие. Едното явно е Пламен
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта