KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Мнениеот velinsky » 26 авг 2008 22:08

и аз съм на това мнение-ПРАЗНА ЗАЛА във Варна,като присъстват само хора с плакати против Инженера,застанали с гръб към залата!!!!!

ivan7
Мнения: 6
Регистриран на: 26 авг 2008 16:12
Контакти:

Re: KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Мнениеот ivan7 » 26 авг 2008 22:20

Не съм от Варна но заставам твърдо зад тази инициатива!!!

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Мнениеот velinsky » 26 авг 2008 22:30

И аз не съм от Варна ,но съм гледал почти половината от мачовете!Съгласен съм да си платя билета,да не гледам мача,но да държа плакат в подкрепа на Гибона,против оня безкрупулен лъжец-ИНЖЕНЕР лазаров!!!!!!

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Мнениеот cvetan » 26 авг 2008 23:20

Когато го искаме го можем! (това е за латиницата - няма нито един ред поне в тази стая) - но трябваше почти всички в един глас да си кажем мнението! (това пак относно латиницата)
Да ама за волейбола така не става. За спорта всичко минава през ЧУГУНИТЕ във федерациите. А тях май няма как да им го кажем - щото те форуми не поглеждат. Остават изборите - поне тях не са отменили - или като момчетата с плакатите. ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ГИ ПОДКРЕПЯМ - трябва все някога дани чуят.

minchopraznikov
Мнения: 11
Регистриран на: 29 юли 2008 16:56

Re: KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Мнениеот minchopraznikov » 26 авг 2008 23:25

velinsky написа:И аз не съм от Варна ,но съм гледал почти половината от мачовете!Съгласен съм да си платя билета,да не гледам мача,но да държа плакат в подкрепа на Гибона,против оня безкрупулен лъжец-ИНЖЕНЕР лазаров!!!!!!


За да се направи нещо и аз съм готов да отида до Варна за следващия мач. Освен това заявявам най-отговорно, че съм готов да финансирам изработването на всеки плакат срещу лазаров!!!!

gery86
Мнения: 9
Регистриран на: 24 авг 2008 23:35
Контакти:

Re: KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Мнениеот gery86 » 27 авг 2008 09:37

Трябва да направим нещо - защото това безумие не се трае - идеята с непосещаемост на мачовете не е много правилна според мене, дано някой да не се обиди! Така ще разочароваме момчетата от националния, които нямат никава вина за действията или по-скоро бездействията на федерацията. По-скоро да отидем на мачовете във Варна, но носейки плакати анти-Лазаров, но такива големи които биха могли да бъдат забелязани да предизвикат масов отзвук!Явно с петиция няма да стане но трябва да накараме този нещстник да си тръгне защото наистина след година няма да има такова нещо като национален отбор по волейбол.

Потребителски аватар
stella.p
Мнения: 15
Регистриран на: 16 авг 2008 14:07
Контакти:

Re: KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Мнениеот stella.p » 27 авг 2008 13:49

до следващия ма във Варна има прекалено много време...Трябва да се направи нещо сега,на момента,ВЕДНАГА!
Не мисля,че този човек трябва да остава и секунда повече на поста си! Погледнете какво неуважение към Капитана! и най-вече към журналистите...а те ,ако поискат,могат да го направят на нищо..стига и редакторите им да застанат зад тях...Но едва ли... Знам само,че не трябва да се оставят така нещата и трябва да се действа моментално!!!!

gery86
Мнения: 9
Регистриран на: 24 авг 2008 23:35
Контакти:

Re: KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Мнениеот gery86 » 27 авг 2008 16:46

minchopraznikov написа:Това може да се случи само в Апсурдистан. Ние не сме държава, ние не сме хора.........ние сме една долна измет, която само мисли индивидуално как да се оправи, как да върже двата края, как да спести някой лев за море и толкова.......няма чест, няма съвест, няма доблест, няма морал, няма гражданско общество.........спасявайте се който както може, ако не успеете вие - спасете децата си!!!

Точно така, а който има съвест и доблест се вижда как бързо бива изгонен и се отнасят така с него, защото Пламен е страхотен човек. За съжаление явно и на него му е дошъл в повече този цирк - той за това каза, че му се играе волейбол,а не низките игрички на ръководството на федерацията

ati45
Мнения: 3
Регистриран на: 26 авг 2008 21:25
Контакти:

Re: KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Мнениеот ati45 » 27 авг 2008 23:51

Евала на Томислав Русев за коментари които направи на 25 06 2008.Особенно ми хареса как каза за мижитурката Данчо Лазаров.Накратко направи на пух и прах Лазаров и сие.

ati45
Мнения: 3
Регистриран на: 26 авг 2008 21:25
Контакти:

Re: KRAI NA VOLLEYBALLA!!! ZABRAVETE TOZI SPORT!

Мнениеот ati45 » 27 авг 2008 23:59

Mисля ще на плакатите трябва да се напише . Мижитурката Данчо Лазаров и кликата му вън от федерацията по волейбол.И незабавна оставка.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост