Прогнози за мача Бългaрия-Китаи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Прогнози за мача Бълагария-Китаи

Мнениеот Angoff » 09 авг 2008 15:25

tsbalabanov написа:Заради малоумника Стоев ,очаквам да паднем с 1:3 ! То не беха почивки ,пазения ,резерви. Отпаднахме за Световната Лига ,звездите си загубиха формата от почивка, направихме контроли с треторазрядни отборчета,а според мен по-добра подготовка от Световната лига нямаше да има ! Дано не съм прав ,ама при порвал Летящото Кюфте трябва да си замине !

Ще ти отговоря по един начин само ... Според теб защо САЩ спечели Св. Лига ???
Сащ и Сърбия са отбори средна класа ... точно заради Олимпиадата стигнаха до там !
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

tsbalabanov
Мнения: 3
Регистриран на: 09 авг 2008 12:30
Контакти:

Re: Прогнози за мача Бългaрия-Китаи

Мнениеот tsbalabanov » 09 авг 2008 17:07

MaRTo1233 написа:Не ни трябва Световна лига.Всяка година можем да мачкаме на нея а Олимпиядата е на 4 години .БРАВО НА МАРТИН СТОЕВ че запази отбора .Както каза Пламен Константинов: Световната лига разваля ;) .Прогноза 3:1 срещу Китай.1 гейм защото са домакини :D


А как така Световната лига разваля ???? Я ,обясни ! Как може Бразилия ,Русия ,Сърбия и САЩ да играят на пълни обороти ,а ние ще сме изморени ?! Ако не помните ,най-добри успехи постигнахме на пълни обороти преди 2 години - Световна лига и Световно ! Дано бием ,защото всичко друго би бил провал !

Потребителски аватар
vankata_BG
Мнения: 59
Регистриран на: 22 май 2008 00:52
Контакти:

Re: Прогнози за мача Бълагария-Китаи

Мнениеот vankata_BG » 09 авг 2008 17:51

tsbalabanov написа:Заради малоумника Стоев ,очаквам да паднем с 1:3 ! То не беха почивки ,пазения ,резерви. Отпаднахме за Световната Лига ,звездите си загубиха формата от почивка, направихме контроли с треторазрядни отборчета,а според мен по-добра подготовка от Световната лига нямаше да има ! Дано не съм прав ,ама при порвал Летящото Кюфте трябва да си замине !


Айде пак поредният песимист и критикар !!!!
Тук става въпрос за БЪЛГАРИЯ !!!
А какво правим отново се плюем........... царе сме в това !!!
Нямам думи............
ДА НЕ ОПОРОЧАВАМЕ ПОНЕ ВОЛЕЙБОЛА!!
Стоев си знае работата !!!
Ще отвеем домакините с 3:0 и ще покажем защо сме сила в този спорт !!!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ !!!
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: Прогнози за мача Бългaрия-Китаи

Мнениеот Svetlio » 09 авг 2008 17:54

fearbless хубава тема си поставил , ама може ли в два реда да има 10 правописни грешки , без да се броят пропуснатите запетайки ?
Иначе съм притеснен от последните контроли с Германия и корейското клубно отборче , но дано на Олимпиадата покажем истинското си лице :)
Съдиите със сигурност ще бутнат някоя и друга точка на Китай , но победата в този първи мач е много важна - залагам на 3-1 за нашите ;)
Бългри юнаци :!: :!: :!:


Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Прогнози за мача Бългaрия-Китаи

Мнениеот fearbless » 09 авг 2008 19:14

добре е ще гледам за грешки в барзината сичко става пиша Ф вместо В защото ми е заяло В и ся го опрaex аама да видим до кога...
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

forever_blue
Мнения: 48
Регистриран на: 18 май 2008 21:21
Контакти:

Re: Прогнози за мача Бългaрия-Китаи

Мнениеот forever_blue » 10 авг 2008 09:02

Абе като гледам как играят сърби и руснаци, ще ни бъде много много трудно да мислим за полуфиналите, та камо ли за медал. Хубавото е, че поне се паднахме в по-леката група, та класирането за четвъртфиналите ще е почти безпроблемно (ако не бием Китай, Япония и Венецуела за къде сме тръгнали?). Но от там нататък... ще му мислим като му дойде времето.

А иначе мисля, че безпроблемно ще се справим с домакините. Китайците само вдигат пушилка, но са много под нашето ниво. Единствено присъщата им силна защита е по-добра от нашата, но пък класата определено е на наша страна и победата също би трябвало да е. Не обичам да давам прогнози, но както всички очаквам да бием убедително с 3:0 (защо не). Всъщност труден ще бъде първият гейм, докато навлязат нашите в ритъма на мача. Ако го вземем, ми се струва, че няма да имаме проблеми по-нататък и ще вземем и другите 2.

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Прогнози за мача Бългaрия-Китаи

Мнениеот fearbless » 10 авг 2008 17:10

Еми мисля че стана добре. Но малко ми е притеснено от тоя кушмар в края на 3 геим... но се пак сме 2 в групата :P
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост