Жребий за Световното първенство по футбол в Катар (2022)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

RMCF
Мнения: 2222
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Жребий за Световното първенство по футбол в Катар (2022)

Мнениеот RMCF » 31 мар 2022 18:41

Като цяло има доста отбори с реални шансове за купата и силите са изравнени. Може би Франция отново е най-големият фаворит, въпреки провала на Еврото.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Жребий за Световното първенство по футбол в Катар (2022)

Мнениеот doktora25 » 31 мар 2022 20:37

Англия, Франция и Португалия ми изглеждат най-големи фаворити ако се разминат до полуфиналите + някоя приятна изненада (каквато би била и Германия :) )
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Жребий за Световното първенство по футбол в Катар (2022)

Мнениеот Sardukar » 31 мар 2022 21:01

Няма един симпатичен за мен отбор, може би Дания и балканските отбори.
Малкия Ганьо в мен ще вика против половината отбори на първенството начело с Англия, Аржентина, Испания, Португалия и Холандия.
Пожелавам си финал Франция - Германия.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17738
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Жребий за Световното първенство по футбол в Катар (2022)

Мнениеот pomiqrat » 31 мар 2022 21:54

Англия
Германия
Сърбия
Камерун
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18092
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Жребий за Световното първенство по футбол в Катар (2022)

Мнениеот kingofpop » 31 мар 2022 22:04

Не знам защо пак подценявате Англия, като на доста постове имат най-добрите играчи и то с много пред другите отбори :D със сигурност са от фаворитите за мен, Белгия трудно ще направят нещо. Азар сигурно няма и да играе, Лукаку едвам ходи, а защитниците им вече, макар и опитни, са доста бавни и тромави. Само КДБ не става
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

RMCF
Мнения: 2222
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Жребий за Световното първенство по футбол в Катар (2022)

Мнениеот RMCF » 31 мар 2022 22:21

kingofpop написа:Не знам защо пак подценявате Англия, като на доста постове имат най-добрите играчи и то с много пред другите отбори :D със сигурност са от фаворитите за мен, Белгия трудно ще направят нещо. Азар сигурно няма и да играе, Лукаку едвам ходи, а защитниците им вече, макар и опитни, са доста бавни и тромави. Само КДБ не става

Много ми е чудно кои са тия играчи които са най-добрите на постовете си и то с разлика. Моля ако може да ги изброиш, защото аз не се сещам и за един (съвсем сериозно).


Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18092
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Жребий за Световното първенство по футбол в Катар (2022)

Мнениеот kingofpop » 31 мар 2022 22:28

RMCF написа:
kingofpop написа:Не знам защо пак подценявате Англия, като на доста постове имат най-добрите играчи и то с много пред другите отбори :D със сигурност са от фаворитите за мен, Белгия трудно ще направят нещо. Азар сигурно няма и да играе, Лукаку едвам ходи, а защитниците им вече, макар и опитни, са доста бавни и тромави. Само КДБ не става

Много ми е чудно кои са тия играчи които са най-добрите на постовете си и то с разлика. Моля ако може да ги изброиш, защото аз не се сещам и за един (съвсем сериозно).


Имат най-добрите бекове в света първо за това се сещам. Това им стига тъй като всички знаем колко важни са бековете в сегашния футбол. Имат и един от най-добрите нападатели, колкото и да плюете Хари тука :D Само Франция може би имат по-добри играчи, но не вярвам да вземат второ световно поред
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32945
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Жребий за Световното първенство по футбол в Катар (2022)

Мнениеот 1914.1902 » 31 мар 2022 22:38

Bernaleo написа:Хари магари,бест ин да уорлд.


Има драстична разлика в представянето му с Юнайтед и с Англия.

RMCF
Мнения: 2222
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Жребий за Световното първенство по футбол в Катар (2022)

Мнениеот RMCF » 31 мар 2022 22:41

kingofpop написа:
RMCF написа:
kingofpop написа:Не знам защо пак подценявате Англия, като на доста постове имат най-добрите играчи и то с много пред другите отбори :D със сигурност са от фаворитите за мен, Белгия трудно ще направят нещо. Азар сигурно няма и да играе, Лукаку едвам ходи, а защитниците им вече, макар и опитни, са доста бавни и тромави. Само КДБ не става

Много ми е чудно кои са тия играчи които са най-добрите на постовете си и то с разлика. Моля ако може да ги изброиш, защото аз не се сещам и за един (съвсем сериозно).


Имат най-добрите бекове в света първо за това се сещам. Това им стига тъй като всички знаем колко важни са бековете в сегашния футбол. Имат и един от най-добрите нападатели, колкото и да плюете Хари тука :D Само Франция може би имат по-добри играчи, но не вярвам да вземат второ световно поред

Само Трент може да се сложи сред най-добрите бекове в света от състава на Англия. Уокър, Чилуел, Шоу и другите им бекове не са чак толкова добри. От Кейн в почти всеки състав от фаворитите има по-добър нападател. Вратарят им също е рибок. За мен Англия е на 4-6 място сред фаворитите.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: locke и 15 госта