Хосеп Гуардиола - Официална тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот River Plate » 01 окт 2016 15:16

Най-великия треньор на нашето време!
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот Thsmith » 01 окт 2016 15:19

River Plate написа:Най-великия треньор на нашето време!

Кога преименувахме темата на "Сър Алекс Фъргюсън- Официална тема"? Деа... проклетата опера нещо не се рефрешва как трябва и още ми седи това абсурдно заглавие. Хубаво, че ме светна за промяната. :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13498
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот sapio0o » 01 окт 2016 15:28

Thsmith написа:Най вредния футболен мениджър в истроията. Няма как да се отрече, че оказа огромно влияние на играта и то ползва в нейното съсипване и подмяна на истинската игра с някаква пародия.

Анаааатеееема! Изображение

:lol: :lol:

Най-вредният, що се отнася до феновете на ръгби стила, практикуван в английското футболно първенство. Съдейки по трофеите обаче, май си е успешен да ти кажа. Не се печелят току така 21 купи за 7 години. Самия факт, че не му оцениха домашен дубъл в последния сезон е достатъчно красноречив. Аз съм сигурен, че сега при първата издънка в английско ще го направят на луд. Такъв хейт ще се изсипе ти казвам, все едно ще изпада. :lol: Ще има едни натяквания как вече не е в Испания или Германия. :lol: :lol: Нищо, че в Ла Лига стартира с 2 издънки в първите 3 кръга (включително и загуба от новак), а тук си спечели първите 6 мача. :twisted:

Иначе и аз не съм най-големият фен на Пепо, но човекът си разбира от професията. Достатъчно ти е да му гледаш пресконференцията преди отделните мачове, за да го разбереш. Единственият му проблем е, че избра да поеме Байерн след требълския сезон. Феновете на немската машина летяха прекалено много в облаците по него време. Сега ще видят, че и с Анчелоти няма да е много различно (вероятно дори по-зле). Тепърва ще се запознават с кусурите на италианеца.

River Plate написа:Най-великия треньор на нашето време!

Зависи кога започва това ''наше време''. :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот Thsmith » 01 окт 2016 15:38

sapio0o написа:
Thsmith написа:Най вредния футболен мениджър в истроията. Няма как да се отрече, че оказа огромно влияние на играта и то ползва в нейното съсипване и подмяна на истинската игра с някаква пародия.

Анаааатеееема! Изображение

:lol: :lol:

Най-вредният, що се отнася до феновете на ръгби стила, практикуван в английското футболно първенство. Съдейки по трофеите обаче, май си е успешен да ти кажа. Не се печелят току така 21 купи за 7 години. Самия факт, че не му оцениха домашен дубъл в последния сезон е достатъчно красноречив. Аз съм сигурен, че сега при първата издънка в английско ще го направят на луд. Такъв хейт ще се изсипе ти казвам, все едно ще изпада. :lol: Ще има едни натяквания как вече не е в Испания или Германия. :lol: :lol: Нищо, че в Ла Лига стартира с 2 издънки в първите 3 кръга (включително и загуба от новак), а тук си спечели първите 6 мача. :twisted:

Иначе и аз не съм най-големият фен на Пепо, но човекът си разбира от професията. Достатъчно ти е да му гледаш пресконференцията преди отделните мачове, за да го разбереш. Единственият му проблем е, че избра да поеме Байерн след требълския сезон. Феновете на немската машина летяха прекалено много в облаците по него време. Сега ще видят, че и с Анчелоти няма да е много различно (вероятно дори по-зле). Тепърва ще се запознават с кусурите на италианеца.

River Plate написа:Най-великия треньор на нашето време!

Зависи кога започва това ''наше време''. :lol:


До всеки, които не е мазохист и е харесвал истинският футбол, а не цигании и миш маш от скандални съдийски аванти и футбол с ефект на валидол за всеки зрител :lol: :lol:

--

пп Какво има да му гледаш пресконференциите? Там някой рита ли, какво? Какво значение има какво мисли или какво казва някой? Важно е какво представя на терена и дали този продукт става за гледане или ти идва да си теглиш куршума пред това да го гледаш :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13498
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот sapio0o » 01 окт 2016 15:51

Thsmith написа:До всеки, които не е мазохист и е харесвал истинският футбол, а не цигании и миш маш от скандални съдийски аванти и футбол с ефект на валидол за всеки зрител :lol: :lol:

--

пп Какво има да му гледаш пресконференциите? Там някой рита ли, какво? Какво значение има какво мисли или какво казва някой? Важно е какво представя на терена и дали този продукт става за гледане или ти идва да си теглиш куршума пред това да го гледаш :lol:

Звучиш като англофил от най-най-висока степен. :lol: Споко, не очаквам да захаресаш Пеп. Преценил си, че не струва и си го отстояваш, евала. Цифрите обаче говорят друго, а също и милионите деца, които се запалиха по футбол заради него и неговата Барселона.

Аз също съм привърженик на бързия футбол, който е и запазена марка на Реал, но това не значи, че трябва да си затварям очите за чуждото.

Пусни си едно негово интервю и се заслушай върху думите. Вижданията му за футбола са гениални. А най-готиното у него е, че няма и капка его и никога не се оправдава със странични неща, когато губи.

Пак казвам, не съм фен на Гуардиола, така че не ме карай да го защитавам повече. :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот Thsmith » 01 окт 2016 15:57

Мда, точно заради нещо ще да са се запалили. Ако не беше той и барса, децата щяха да гледат надбягване с охлюви и да са луди фенове на главния охлюв.

--
Децата се запалват към победителя във дадено състезание и това е всичко. Или искаш да ми кажеш, че на 7-8 години си правил разлика кой как играе и какво ти харесва, а не си се радвал просто на някой победител в нещо? :lol:

---

Пак те питам, защо ми е да си пускам интервю на когото и да било? Аз не съм фен на интервютата, а на онази проста игра в която 22 ма гонят една топка, а не говорят за вижданията си :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 окт 2016 16:32

Несъмнено Гуардиола е забележителен с едно "постижение" - само за две години той е*а мамата на най-силния отбор в света - машината Bayern на Юп Хайнкес, нещо което не би било по силите дори на корифей като "съмтаймс уин, съмтаймс люн". ;) А неговите трофеи в Германия с Bayern (при очевадната разлика в класите между баварците и останалите отбори) би могъл да спечели и един стюард от Allianz Arena... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот sunscres92 » 01 окт 2016 17:21

Captain Stottlemeyer написа:Несъмнено Гуардиола е забележителен с едно "постижение" - само за две години той е*а мамата на най-силния отбор в света - машината Bayern на Юп Хайнкес, нещо което не би било по силите дори на корифей като "съмтаймс уин, съмтаймс люн". ;) А неговите трофеи в Германия с Bayern (при очевадната разлика в класите между баварците и останалите отбори) би могъл да спечели и един стюард от Allianz Arena... 8-)


Викаш, ако Юп беше останал - поне още 3 требъла щеше да направи?

nghcvth
Мнения: 3564
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот nghcvth » 01 окт 2016 17:51

Вероятно и всеки би могъл да бие Реал с 5:0 (който е гледал мача знае колко "скучна" беше играта на Барса тогава), да вземе 6 купи в един сезон, някоя друга ШЛ...
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Хосеп Гуардиола - Официална тема

Мнениеот Thsmith » 01 окт 2016 18:31

sunscres92 написа:
Captain Stottlemeyer написа:Несъмнено Гуардиола е забележителен с едно "постижение" - само за две години той е*а мамата на най-силния отбор в света - машината Bayern на Юп Хайнкес, нещо което не би било по силите дори на корифей като "съмтаймс уин, съмтаймс люн". ;) А неговите трофеи в Германия с Bayern (при очевадната разлика в класите между баварците и останалите отбори) би могъл да спечели и един стюард от Allianz Arena... 8-)


Викаш, ако Юп беше останал - поне още 3 требъла щеше да направи?

Абе нз дали 3 требъла щеше да направи, но за 1 година от победа със 7:0 срещу испанския представител до загуба с 0:5 от испанския представител... нещо ме съмнява да беше стигнал.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта