Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Мнениеот bez-nick » 31 юли 2014 00:21

Как ще коментирате тези сензации или по-скоро напълно закономерни победи, поне за Легия Варшава не съм кой знае колко изненадан, може би само от категоричната победа, все пак там където се работи правилно като чешкото, румънското и полското първенство, напълно нормално е всяка година да имат отбори в групата на Шампионска лига, та дори и кипърския футбол стигна далеч и има 2 отбора за ШЛ, заради пробива на Апоел Никозия преди 3 години, когато играха 1/4 финал в ШЛ, като имаха тогава лошия късмет да изтеглят късата клечка - Барселона. А при нас как е, отпадат всички отбори още в първия възможен кръг, в който ги пуснат, единствения светъл лъч - Лудогорец, който донесе някакви позитиви за футбола ни е непрестранно плют заради злобата и комплескарщинат ни. Радвайте се докато имаме и такъв отбор, който ни носи точки, защото скоро може да ни е страх да не ни се падне люксенбурски отбор в първи кръг на евротурнир!

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Мнениеот BadBoy » 31 юли 2014 00:35

Относно АЕЛ - Зенит, чист късмет и нищо повече http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Тик-Так1892
Мнения: 1021
Регистриран на: 15 юли 2014 22:58
Skype: ................
Контакти:

Re: Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Мнениеот Тик-Так1892 » 31 юли 2014 00:38

bez-nick написа:Как ще коментирате тези сензации или по-скоро напълно закономерни победи, поне за Легия Варшава не съм кой знае колко изненадан, може би само от категоричната победа, все пак там където се работи правилно като чешкото, румънското и полското първенство, напълно нормално е всяка година да имат отбори в групата на Шампионска лига, та дори и кипърския футбол стигна далеч и има 2 отбора за ШЛ, заради пробива на Апоел Никозия преди 3 години, когато играха 1/4 финал в ШЛ, като имаха тогава лошия късмет да изтеглят късата клечка - Барселона. А при нас как е, отпадат всички отбори още в първия възможен кръг, в който ги пуснат, единствения светъл лъч - Лудогорец, който донесе някакви позитиви за футбола ни е непрестранно плют заради злобата и комплескарщинат ни. Радвайте се докато имаме и такъв отбор, който ни носи точки, защото скоро може да ни е страх да не ни се падне люксенбурски отбор в първи кръг на евротурнир!

В Кипър са създадени отлични условия,чужденците са 90:100 ядрото на отборите и вероятно винаги ще е така,защото там просто няма материал.Румънците,колкото и противоречиви да са пак вкарват отбори минимум в ЛЕ,Поляците са толкова напред във всяко едно отношение от нас,не само в футбола,че направо няма база за сравнение.Лудогорец?Честно казано единствената причина заради,която искам продължат е вдигането на коефицента на България,а и ако може случайно да доведат,някои от любимите ми европейски клубове.Но след днешният мач съм почти сигурен,че няма да продължат.В една друга тема,потребител беше написал нещо много вярно и това е,че прекалено много си усложняват играта,а играта може да бъде играна много простичко,след като имаш добри футболисти,които спазват тактически указания.
Относно самите мачове в заглавието,аз лично съм изненадан все пак Селтик си е Селтик и очаквах поне да додрапат голова равенство,но явно след смяната на треньора нещата не са им много добре.Залцбург смазаха Рапид Виена 6-1 сега немогат да бият Карабах... немогат Залцбург да направят нещо значимо в Европа въпреки добрите години в местното им първенство.

Тик-Так1892
Мнения: 1021
Регистриран на: 15 юли 2014 22:58
Skype: ................
Контакти:

Re: Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Мнениеот Тик-Так1892 » 31 юли 2014 00:40

BadBoy написа:Относно АЕЛ - Зенит, чист късмет и нищо повече http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html

Петев определено не е лош треньор,но и медиите много,много надуват балона.Да победиш Зенит не е чак такава сензация въпреки огромните им финансови ресурси.

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Мнениеот paro24 » 31 юли 2014 00:57

Селтик са си леви птици и миналата година паднаха така и се оправдаваха, че някакви казахстанци правили жертвоприношение на стадиона и гредите били намазани с кръв и от това са се стресирали.
Но продължиха и сега е много вероятна пак да вкарат 3-4 чисти гола и да продължат пред великата си публика.
Иначе на кипърските отбори ако им свършат парите приключват и те, там всичко е чужденци.
А румънците винаги са си били класа, но сега остана пак само Стяуа

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Мнениеот haha » 31 юли 2014 09:37

За победата на Карабах- нищо изненадващо. Не съм особено изненадан, че Аел бие Зенит, питерци свалиха нивото последните 2-3 сезона. Легия- Селтик определено е неочаквано, най- вече заради разгромния резултат. Напомня ми на онова 0:5, което шотландците отнесоха от Артмедия преди 9 години. Дано Легия издържи на реванша.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Мнениеот dreben23 » 31 юли 2014 09:41

Като знам, че Легия е под нивото си напоследък, нещата в Селтик явно са много трагични! И няма как да е иначе, то няма нападатели като нападатели. :(

Карабах ги очаквах да победят. Абе не са чак такива изненади, едни и същи леваци си се дънят всяка година, в това число и българските леваци включвам! :)
Други резултати са ми по-изненадващи от тези трите, защото по-слабите отбори биха.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
amstel_beer
Мнения: 2069
Регистриран на: 02 апр 2012 18:34
Skype: Dallas
Контакти:

Re: Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Мнениеот amstel_beer » 31 юли 2014 10:05

haha написа:За победата на Карабах- нищо изненадващо. Не съм особено изненадан, че Аел бие Зенит, питерци свалиха нивото последните 2-3 сезона. Легия- Селтик определено е неочаквано, най- вече заради разгромния резултат. Напомня ми на онова 0:5, което шотландците отнесоха от Артмедия преди 9 години. Дано Легия издържи на реванша.

Легия изпуснаха и две дузпи през второто полувреме, за първото не знам нищо щото гледах Лудогорец. ;)

arsenalko
Мнения: 96
Регистриран на: 13 яну 2009 18:19
Контакти:

Re: Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Мнениеот arsenalko » 31 юли 2014 10:41

На мача Легия - Селтик при 2:1 в края на първото полувреме съдията изгони играч на Селтик и цяло второ полувреме играха с човек по - малко. Легия ги натисна и изпуснаха много положения включително и 2 дузпи, но все пак вкараха нови 2 гола в последните 5 минути.

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: Легия Варшава 4:1 Селтик, Карабах 2:1 Залцбург,АЕЛ 1:0 Зенит

Мнениеот bez-nick » 31 юли 2014 11:17

Между другото ако Селтик и Залцбург отпаднат, а Лудогорец успее да острани Партизан, то това ще ги прати като поставен отбор при жребия за плейофа в Шампионска лига ;) макар че то какво значение има при положение, че като поставени и като не поставени теглят отбори като Партизан...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта