Тема за футболни прогнози

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

razorbetcom
Мнения: 13
Регистриран на: 16 сеп 2012 18:11
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот razorbetcom » 17 сеп 2012 22:41

Искам да напиша един коментар.. малко офтопик, но няма да му слагам (оф), за да може да бъде прочетен от повече хора. Значи, от както създадох тази тема (аз съм razor.. или поне бях) на два пъти бях баннат от форума на Гонг.бг.. първия пък ми махнаха само акаунта, но втория път бяха по-груби и ми сложиха запор по IP адрес и сега пиша своя коментар от чужд компютър.. Обвиниха ме на два пъти, че съм бил "СПАМ БОТ", което така и не разбрах какво имат предвид.. чрез тази тема целях единствено да стане приятна дискусия за хора, които обичат да залагат в букмейкърските къщи и по възможност да си помогнем да извлечем максимална печалба.. опитах да пиша до екипа на Гонг, но не ме удостоиха с отговор и явно няма какво да направя освен да изчакам да ми изтече бана до 22 февруари 2013г. (ако още сме живи тогава все пак идва 21дек. 2012..). Ще опитвам да ви помагам чрез прогнози по всевъзможен начин.. но не винаги ще успея. Знам, че не е редно и дори е нахално, но ще ви дам един сайт, в който да влизате и ако желаете да четете прогнозите, които пиша (акаунтът ми е Mladenov). Сайтът е това: http://www.razorbet.com . Не ви карам на сила да влизате, естествено, само ако до сега сте били доволни от прогнозите ми и желаете да видите нещо повече.. иначе гледайте да не пропадне темата, макар и да не мога активно да я поддържам вие бъдете така настоятелни и пишете.. нека остане поне още някой друг месец ! Успех, момчета! :)

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38927
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот tevez » 18 сеп 2012 12:30

Aйде давайте прогнози за довечера.
Аз си мисля да рискувам с Х2 на Милан-Андерлехт.Коеф. е 2.37, заслужава си.
Милан са в много слаба форма, от началото на сезона допуснаха две домакински загуби без отбелязан гол. Също може да се пробва и под 2.5 гола при коеф 1.85.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18072
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот kingofpop » 18 сеп 2012 12:43

Olympiacos - Schalke гол/гол едва ли има по-сигурна прогноза :)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38927
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот tevez » 18 сеп 2012 13:30

Блекбърн-Барнзли "1"
Блекбърн прави много силен стар на сезона и е лидер с 11 точки в първите 5 мача. Днес Блекбърн приема Барнзли, който въпреки че има силни моменти, все пак си остава средняк. Блекбърн е без грешка до този момент на своя "Иууд Парк" и е логично тази серия да продължи.Коеф. е 1.40, не изглежда кой знае колко висок, но все пак е сравнително сигурен.

razorbetcom
Мнения: 13
Регистриран на: 16 сеп 2012 18:11
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот razorbetcom » 18 сеп 2012 16:29

Olympiakos - Schalke 04

В мач от група Б в първия кръг на груповата фаза на Шампионска лига един срещу друг излизат гръцкия Олимпиакос и немския Шалке 04. В тази група сочен за фаворит е отборът на Арсенал като другите три отбора (като прибавим и Монтпелие) сякаш ще спорят кой да завърши втори и да продължи напред. Ще е много трудно да се прогнозира победител в тази среща като поради тази причина се насочваме към това да отгатнем колко гола ще бъдат отбелязани в срещата. Един срещу друг днес излизат два много резултатни отбора. Гърците изиграха три официални мача от началото на сезона като и трите завършиха с по над 2.5 гола (три победи - 1:2, 4:0 и 1:2). Германците пък имат четири официални мача като три от тях завършиха "оувър" - две победи 0:5 и 3:1, един равен 2:2 и още една победа, но с 0:2. Тук смятаме, че ще видим много голове в този мач и една прогноза от сорта на "над 2.5 гола" може би е най-разумното нещо за залог в този мач.

Прогноза: "Над 2.5 гола" 2.10


Краен резултат: -

+

Brommapojkarna - Hammarby IF

В последния мач от XXIII кръг на Суперетан дивизия в Швеция един срещу друг се изправят отборите на Бромакопярна и Хамарби. Двата отбора са пределно амбицирани да се преборят за промоция и за сега се справят добре за целта - домакините заемат трето място с актив от 45 точки - 15 победи и 7 загуби, докато гостите са четвърти с 34 точки - 9 победи, 7 равенства и 6 загуби. До преди миналия кръг тук най-логичната прогноза би била твърдо "1", тъй като домакините записаха 11 домакински победи от 11 мача, но загубиха шокиращо с 0:3 от Хамщадт и това може да доведе до леко сътресение в отбора. Въпреки това в последния кръг Бромакопярна надделя над Умеа с 1:3 и сякаш тази загуба не е чак толкова инфарктна, колкото можеше да се окаже. Тук обаче ще заложим на нещо още по-сигурно, а именно залог - "над 2.5 гола" в мача. В последните си 8 домакинства Бромакопярна имат цели 7 оувъра, като в последните си 12 общо мача (домакинства + гостувания) те имат 9 оувъра. Гостите не могат да се похвалят с подобна резултатност, но все пак в последните си 8 мача навън имат 4 оувъра като в мачовете, които не успяха да станат с над 2,5 гола всички завършиха с по 2 вкарани. Тук смятаме, че двата отбора ще успеят да си вкарат достатъчно голове, за да заложим на прогноза "над 2.5 гола".

Прогноза: "Над 2.5 гола" 1.65


Късмет! :)

Потребителски аватар
efc27
Мнения: 2601
Регистриран на: 25 май 2012 22:43
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот efc27 » 18 сеп 2012 17:44

Монпелие-Арсенал 2
Реал Мадрид-Ман.Сити Х хендикап
Лийдс-Хъл Сити 1
АЕЛ Лимасол-М'гладбах 2
Олимпиакос-Шалке 04 Х
[center][wrapimg=][/wrapimg][wrapimg=]http://e3.img.v4.skyrock.net/2691/33822691/pics/3027901328_1_3_JptXDjxw.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот RedeviL » 18 сеп 2012 18:04

efc27 написа:Монпелие-Арсенал 2

tevez написа:Блекбърн-Барнзли "1"
Блекбърн прави много силен стар на сезона и е лидер с 11 точки в първите 5 мача. Днес Блекбърн приема Барнзли, който въпреки че има силни моменти, все пак си остава средняк. Блекбърн е без грешка до този момент на своя "Иууд Парк" и е логично тази серия да продължи.Коеф. е 1.40, не изглежда кой знае колко висок, но все пак е сравнително сигурен.

И аз съм ги играл така тези двата.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот RedeviL » 18 сеп 2012 18:06

tevez написа:Aйде давайте прогнози за довечера.
Аз си мисля да рискувам с Х2 на Милан-Андерлехт.Коеф. е 2.37, заслужава си.
Милан са в много слаба форма, от началото на сезона допуснаха две домакински загуби без отбелязан гол. Също може да се пробва и под 2.5 гола при коеф 1.85.

Каква е ситуацията с Пато и Робиньо, че не ги следя из късо..

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38927
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот tevez » 18 сеп 2012 19:07

RedeviL написа:
tevez написа:Aйде давайте прогнози за довечера.
Аз си мисля да рискувам с Х2 на Милан-Андерлехт.Коеф. е 2.37, заслужава си.
Милан са в много слаба форма, от началото на сезона допуснаха две домакински загуби без отбелязан гол. Също може да се пробва и под 2.5 гола при коеф 1.85.

Каква е ситуацията с Пато и Робиньо, че не ги следя из късо..

Масимилиано Алегри няма да може да разчита на Рикардо Монтоливо, Пато, Робиньо, Мунтари и Страсер.
За Милан се очаква срещата да стартират: Абиати, Абате, Ачерби, Антонини, Де Йонг, Амброзини, Боатенг, Ночерино, Пацини и Стефан Ел Шаарави.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта