Atletico Madrid (Фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 29 сеп 2021 13:07

Да, проблема е че ги струпва заедно на терена - Суарез, Анхелито, Гризман и/или Феликс не могат да играят заедно към момента - трябва максимум двама от тях да играят, иначе си пречат. Мачовете, които започнахме със Суарез, Анхел и Гризман получавахме ранен гол и после трябва да обръщаме. Дори вчера, въпреки обрата, се видя че си пречат и Гризман трябваше да играе доста по-назад.

Суарез се надявам този гол (много слабо изпълнена дузпа) да му върне малко самочувствието и да излезе от дупката му в ШЛ :roll:

Феликс се включи добре, предполагам Гризман ще почне със Суарез срещу Барса и Жоао ще смени някой от тях след почивката.

Лемар задължително трябва да почне, дали с Коке и РДП в средата и Йоренте и Караско на халфбековете или Лемар, Коке, Конгдобия/Йоренте/РДП в центъра и Трипиър на халфбека вече ще видим :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 04 окт 2021 10:18

JackPackage написа:
Лемар задължително трябва да почне, дали с Коке и РДП в средата и Йоренте и Караско на халфбековете или Лемар, Коке, Конгдобия/Йоренте/РДП в центъра и Трипиър на халфбека вече ще видим :?

Чоло чете форума явно :lol: :mrgreen:

Много силно полувреме, Лемар, Феликс и Караско играха много добре вляво, дано Жоао се опази от контузии, започва да се посъбужда, така че към момента, 11-те от мача с Барса изглеждат като оптималния състав. Суарез въпреки гола и асистенцията, изпорти още едно много чисто положение, когато Феликс го изведе, но важна е победата - кръг за нас, да видим след паузата как ще са нещата :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 07 окт 2021 14:20

Лемар прави невероятен сезон и е най добрия ни футболист от неговото начало.Вярно е че му трябваше страшно дълго време да покаже качествата си но по добре късно отколкото никога...

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 19 окт 2021 10:22


Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 19 окт 2021 14:11

За довечера съм песимистично настроен с Фелипе и Ермосо като двойка централни и без резерва.
Само един голям мач на Облак може да докара приличен резултат за Атлети.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 19 окт 2021 15:04

Аз като цяло не съм оптимист и за двата мача с Пул, в момента са във форма, а ние сме без защита реално, така че ще е много трудно, но да видим какво ще се случи :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 20 окт 2021 09:15

Като цяло някой може и да ме помисли за луд но съм доволен от мача който изиграха снощи Атлетико.
Единственото лошо нещо в него беше резултата. При стеклите се обстоятелства да играем с центр. защитници
Фелипе и Кондогбия (все едно Пуул да бяха започнали с централни Фабиньо и Кабак) и въпреки подаръка
който им направи върпсония Фелипе за 0:2 отборът се вдигна и доминираше мача докато бяха 11 на 11.
Даже изпуснаха още два 100%-ви гола в лицето на Гризман и Караско! ЧК на Гризман беше явен, лоша преценка за него
и лошо стечение на обстоятелствата и за него и за отбора (губим още един играч с наказание).
Определно мислех че Пуул ще играят много по-силно но не им се получи не заслужаваха да победят и съвсем спокойно
мача си отиваше 3:3 но поредната глупост от ВАР си ни взе за жертва. Абсолютно еднакви положения са двете дузпи,
дадената за Пуул и отменетата за нас. Ермосо и Жота сбъркаха по абс. един и същи начин при тези положения
изгубвайки правилната позиция с/у атакуващия играч. Испански съдии коментираха че ВАР се гледа за наличие на
засада при ситуацията а не за друго, дузпата е отсъдена!!! Но майната му накрая просто Анхелито трябваше да
уцели вратата и да завърши 3:3 мача.
Все пак тази загуба ни поставя в много лошо положение в сравнение с Порто и Милан. Те ще имат шанса да играят
с/у резревите на Пуул и да отмъкнат точка/и! За нас гостуването в Ливърпуул се оказва много ключово
и там една загуба има вероятност да е с доста голяма тежест за крайното класиране, ако вземем поне точка
ще е доста добре. Просто трябва да повторим играта си от снощи и от предното ни гостуване там и няма да загубим!
Също така ще е добре Милан да вземе някаква минимална победа от Порто за да не избягат с точка/и португалците.
Браво на Р.Д. Поул игра много добре снощи! Лемар, Феликс и Гризман също заслужават похвали.
Като видях стартовия състав на Пуул се замислих че Клоп може би прави грешка с 3-ката Хендерсън, Кейта, Милнър
и въпреки че Кейта вкара гол беше основен участник в двата наши гола за 2:2. Реално тази 3-ка Хендерсън- Кейта -
Милнър мен точно никак не ме респектира, Фабиньо е по-добър халф от всеки от тези 3-та.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 20 окт 2021 10:13

saract написа:https://gong.bg/football-sviat/anglia/multimedia/video/razkriha-grandiozen-plan-na-bogatashite-ot-niukasyl-655180


Точно пък това мисля че много трудно ще стане, ясно е че тези имат неограничен финансов ресурс но има едно НО!
А.Берта отказа на Ман. Ю съвсем скоро не мисля че ще се навие да отиде в Нюкасъл. Определено той все някога
ще напусне Атлетико но аз си мисля че по-скоро би се върнал в Италия но пък там едва ли би бил навит на нещо
различно от Милан, Интер, Ювентус.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 20 окт 2021 10:23

Аз също съм много доволен от мача вчера, дори надхвърлиха очакванията ми (с оглед играта в първите 2 кръга) :roll:

След тегавото начало ги сгънахме до ЧК и можеше да водим с 1, дори с 2 гола. След това дойде ЧК и въпреки това, нямаше някакви критични ситуации пред Облак. Дузпите - и двете са абсолютно идентични, за едно и също нарушение - или даваш и двете или не свириш нищо. А тоя бастун свири нашата и чак на ВАР я отмени, след като се вижда ясно контакта и не знам къде там има 'явна и очевидна грешка' че да си промени решението :evil:

Да видим за колко ще накажат Гризман, че ако му лепнат някои 3-4 мача като на Савич ще е много тегаво :evil:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот KOPScousers » 20 окт 2021 18:47

Фабиньо игра и в трите мача на Бразилия от последното прекъсване и явно това е причината да остане на пейката, което естествено си беше бонус за вас. Тиаго и Джоунс са контузени и остава един Чембърлейн, който е муха без глава след тежката контузия, която получи преди няколко години. С него нямаше да е по-добре. Кейта също игра ако не се лъжа 5-ти мач в рамките на 2 седмици и видимо не беше енергичен, виждаше се насъбралата се умора в него и освен уникалния гол, друго не мога да изпъкна от играта му снощи. Добре, че Клоп се усети навреме и пусна Фаб още на почивката. Все си мисля, че с него щеше да ви е доста по-трудно да се върнете в мача. Да, до ЧК бяхте по-добрият отбор и с Фабиньо на терена, но не трябва да се забравя, че бяхте на гребена на вълната заради частичния обрат, който постигнахте преди почивката и психологическото предимство беше изцяло на ваша страна. Ако не се беше стигнало до ЧК, доста вероятно беше дори да ни биете, като освен някое магическо изпълнение на Салах, друго трудно щеше да ни спаси. Лошо стечение на обстоятелствата и връщане от съдбата за мача ви с Милан, в който всички съдийски отсъждания бяха във ваша полза. :?
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта