къде отидоха любимите отбори?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: къде отидоха любимите отбори?

Мнениеот Бижутера » 30 май 2009 09:17

red1man2utd написа:Всички ние харесваме,големи клубове с милиони и скъпи футболисти,в което няма лошо.Обаче магията от футбола е останала в тези "малките"(за мен те не са малки,а много значими отбори) Които съществуват,не за да може някой Богаташ да си пере парите чрез него,ами заради самата игра,наречена футбол.


прав си.Аз за тва обичам да симпатизирам на по-слаби и неизвестни отбори (Хофенхайм,Лийдс,Парма) и когато те бият някой сериозен отбор радостта е три пъти по-голяма,именно заради духа на истинския футбол :!:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
fcw
Мнения: 83
Регистриран на: 09 авг 2008 20:56
Контакти:

Re: къде отидоха любимите отбори?

Мнениеот fcw » 22 май 2011 09:59

AFC Wimbledon 0-0/p.4-3 Luton Town.Честито на всички фенове на "лудата банда".От следващия сезон любимия отбор ще играе в лига 2.Пак започва голямото катерене.Да треперят ман ю и арсенал.Челси няма кво да ги коментирам
Praemonitus – praemunitus (от латински: „Предупреденият е въоръжен”)
Иванков за първата тренировка в Бурса: 15 000 турци скандираха името ми, почувствах се като на "Герена".

Потребителски аватар
Shtuka
Мнения: 290
Регистриран на: 22 май 2011 09:59
Skype: ivaylo shtukov
Местоположение: Bournemouth
Контакти:

Re: къде отидоха любимите отбори?

Мнениеот Shtuka » 24 май 2011 05:53

fcw написа:AFC Wimbledon 0-0/p.4-3 Luton Town.Честито на всички фенове на "лудата банда".От следващия сезон любимия отбор ще играе в лига 2.Пак започва голямото катерене.Да треперят ман ю и арсенал.Челси няма кво да ги коментирам


Добре Дошли отново в професионалния футбол,МК Донс няма какво да ги коментираме(нито емблемата,нито екипите,нито стадиона,нито феновете са тези,които бяха Уимбълдън).Феновете на Уимбълдън направиха нещо страхотно и искренно се радвам,че има такива клубове.
[rimg]http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201303/75025/Soccer-bump-stairs-gtfo.gif[/rimg]

Потребителски аватар
fcw
Мнения: 83
Регистриран на: 09 авг 2008 20:56
Контакти:

Re: къде отидоха любимите отбори?

Мнениеот fcw » 13 окт 2011 07:58

Любимия Уимбълдън е по-жив от всякога.Ураааааа.Справка http://bg.futbol24.com/national/England ... 2011-2012/
Praemonitus – praemunitus (от латински: „Предупреденият е въоръжен”)
Иванков за първата тренировка в Бурса: 15 000 турци скандираха името ми, почувствах се като на "Герена".


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта