Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 16 ное 2017 10:42

trokadero_ написа:Давай Любо !


Любо може "да дава" само и единствено, ако Боби реши да се откаже доброволно, точно така, както беше случая с Батето.

На конгреса се гласува от над 100 делегата, представители на над 100 клуба, 80% от които никога не сме ги чували, но точно те имат думата, гласовете на отборите от елита всъщност нямат никакво значение, може и всичките да гласуват "против", но какво от това...

А за един третодивизионен клуб, примерно 5 топки или две нови мрежи, обещани от БФС са от значение.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот suni » 16 ное 2017 10:57

България подкрепя Любо Пенев!
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот ivan56 » 16 ное 2017 11:12

Значи, новият стар президент ще е Боби Михайлов 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Заклет Левскар » 16 ное 2017 11:19

Президентът на БФС г-н Борислав Михайлов трябва да бъде свален от поста, който заема, и да му бъде потърсена съдебна отговорност, за това че:
- В разрез с всички закони създаде ППЛ и вкара в нея отборът на Литекс (Ловеч), който беше изваден от "А" ПФГ.
Според г-н Михайлов (но не и според УЕФА), понеже Чавдар (Етрополе) си смени името на ЦСКА 1948 ЕАД и придоби Литекс (Ловеч), след което отново си смени името на ЦСКА-София(София), въпросният отбор (Литекс, преименуван и закупен от Чавдар) може да се състезава в България и Европа. Да, ама не, както казваше г-н Бочаров. Остава открит въпроса, под въздействието на какво г-н Михайлов е взел толкова неадекватно решение? Според някои е под въздействието на алкохола, но според други е заради пари. Аз не искам да се ангажирам с никой от изброените стимули, защото мнението ми ще бъде изтрито.
Точно заради тези лишени от смисъл и логика действия, президентът на БФС г-н Борислав Михайлов трябва да бъде сменен и осъден.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот anker1878 » 16 ное 2017 11:29

На всички е ясно и им се иска да има промяна начело на БФС , но уставът на БФС е такъв , че промяна може да има само ,
ако досегашния началник сам не се откаже. Друг е въпроса че кандидатурата на Пенев е нефелна . Б.Михайлов е направо академик пред чичовото.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот suni » 16 ное 2017 11:37

Любо Пенев е поне 10 класи над недорозомението Боби Михайлов /перуката/. ;)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Iliyan_1983
Мнения: 12
Регистриран на: 29 авг 2015 04:39
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Iliyan_1983 » 16 ное 2017 11:42

Ситуацията е: има две врати, зад едната знаеш, че има пропаст, а зад другата не знаеш какво има ;-) Този трябва да го сменят, че към пропасттa сме полетели! Знам, че не е по темата, но вижте какво прави джуджето Люксембург - побеждава Унгария с 2:1, вади равен на Франция, а през юни победиха и Албания с 2:1. Унгария и Албания бяха осминафиналисти на Европейското, а Франция - вицешампион! Hищо чудно и на бараж за Евро'2020 да играят, а ние пак завършим четвърти в нашата си група!

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот suni » 16 ное 2017 11:48

Л. Пенев е най-добрата 9-ка на България за всички времена, Трябва да му се даде шанс и възможност. Няма как да е по-зле от сегашните идиоти! ;)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Iliyan_1983
Мнения: 12
Регистриран на: 29 авг 2015 04:39
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Iliyan_1983 » 16 ное 2017 11:52

Моя грешка, малко съм се изсилил за Албания, но те за една бройка не отидоха тогава на осминафинал, бяха от ония трети с ''късата клечка'' ;-)

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот organzata » 16 ное 2017 12:18

Ако трябва да се избира по-малкото зло,то не мисля,че това е племенника на чичА си!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта