Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kalata98
Мнения: 48
Регистриран на: 23 окт 2014 12:38
Skype: kaloyan.kiurkchiev
Контакти:

Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот kalata98 » 07 фев 2016 16:23

Здравейте! В последно време се говори за "подмладяване" и "рестарт" на националния отбор и на футбола ни като цяло. Във връзка с тези идеи ми хрумна да Ви предложа да направим анкета/дискусия, която да покаже кои са футболистите, които са най-добрия избор в момента за наставника на "лъвовете" Ивайло Петев. Моите предложения съм ги написал в една поредица. Би ми било интересно какви са Вашите предложения. :)

kalata98
Мнения: 48
Регистриран на: 23 окт 2014 12:38
Skype: kaloyan.kiurkchiev
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот kalata98 » 07 фев 2016 16:32

Вратар: Георги Китанов
Защитници: Георги Пашов--------------------------- Георги Терзиев-------------------------Иво Иванов--------------------------------------------------Живко Миланов
Халфове: Георги Миланов----------------------------Тодор Неделев------------------------------ Ивайло Чочев---------------------------------------------- Александър Тонев
Нападатели: Ивелин Попов ------------------------------Андрей Гълъбинов

П.С: На 17 години съм и правя първи стъпки в спортната журналистика и пиша статии. Ето линкове към четирите, които съм написал по тази тема, съответно и с игровите позиции, на които играят. Би било интересно за мен Вашето мнение, както за избора, така и за статията, ако имате интерес и желание, разбира се. :)

Ето линковете:
Вратар: http://troyanpress.com/%d0%b4%d0%be%d1% ... %b0%d1%82/

Защитници: http://troyanpress.com/%d0%b4%d0%be%d1% ... %89%d0%b8/


James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот James Beattie » 07 фев 2016 16:37

С 30 годишния Гълъбинов ли ще подмладяваме? :mrgreen: Нали му видяхме изявите в националния.
Тодор Неделев, дето не е играл официален мач от 15 години, къде го слагаш и него ...
В Спас Делев е истината! Поне е бърз.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот loko29 » 07 фев 2016 16:49

Харесвам начинанието ти но Ж.Миланов, И.Иванов,Гълъбинов,Попов са по скоро минало ,а не бъдеще на българския футбол.От изброените според мен шансове да станат "големи " има само пред Китанов,Чочев и Г.Миланов.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот galin56 » 07 фев 2016 16:53

Честно казано в момента нивото на българския футбол е такова, че няма значение кой ще е в националния - резултата е един и същ. В повечето случаи загуба или щастлив хикс. И в крайна сметка дъното на класирането. Така, че главоблъскането е безсмислено. Националния в момента може да послужи единствено за поле на изява(трамплин) на някой супер талант, който да се покаже и да го купят на запад, но в последно време и такива няма. Тоест то един топ футболист няма дори, ти искаш цял отбор да сглобиш :) :) . Успех.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот loko29 » 07 фев 2016 16:58

Преди 30тина години се водеха епични спорове защо е взет този ,а не онзи в националния отбор.Сега всичко е ясно даже трудно се сформира групата за мача.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот sandi74 » 07 фев 2016 17:04

Kakво значение има кои 11 ботушаря,дърваря и сватбаря ще пазхождат националната фланелка на някое зелено килимче при положение че резултатите винаги са плачевни :?: :? :shock: :o

kalata98
Мнения: 48
Регистриран на: 23 окт 2014 12:38
Skype: kaloyan.kiurkchiev
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот kalata98 » 07 фев 2016 17:06

Нещо за статиите? :)

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: Достойните 11 на българския футбол - дискусия

Мнениеот MaX » 07 фев 2016 17:14

kalata98 написа:Вратар: Георги Китанов
Защитници: Георги Пашов--------------------------- Георги Терзиев-------------------------Иво Иванов--------------------------------------------------Живко Миланов
Халфове: Георги Миланов----------------------------Тодор Неделев------------------------------ Ивайло Чочев---------------------------------------------- Александър Тонев
Нападатели: Ивелин Попов ------------------------------Андрей Гълъбинов

П.С: На 17 години съм и правя първи стъпки в спортната журналистика и пиша статии. Ето линкове към четирите, които съм написал по тази тема, съответно и с игровите позиции, на които играят. Би било интересно за мен Вашето мнение, както за избора, така и за статията, ако имате интерес и желание, разбира се. :)

Ето линковете:
Вратар: http://troyanpress.com/%d0%b4%d0%be%d1% ... %b0%d1%82/

Защитници: http://troyanpress.com/%d0%b4%d0%be%d1% ... %89%d0%b8/


Турил ми Георги Пашов дето не може да уцели топката. Къде е капитана на Литекс Недялков или Страхил Попов. Ще ми ставаш журналист я се съвземи.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта