Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Wanted93
Мнения: 36
Регистриран на: 03 авг 2011 17:15
Skype: eti_play3r
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Wanted93 » 11 мар 2014 21:14

Абе София вече е почти 2 млн,искате да кажете,че няма едни 40 хиляди неутрални фена на футбола,които искат да гледат качествен футбол и дори само да подкрепят Лудогорец стигнал до 1/8 финал в Европа.Естествено,че е по-логично да пълнят Националния стадион,Разград е 30 хил. град на средата на нищото.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот tsonpen » 11 мар 2014 21:19

bilyaletdinov написа:
tsonpen написа:
Да те питам теб - Базел по-малко интересен отбор ли е от Валенсия? Кога е по-приятно да гледаш мач - вечер през лятото или вечер през март?
Може ли Пирин ГД да е съизмерим дразнител с Валенсия? Колко хора познаваш, които са склонни да пътуват 2х200 км за мач и след 4 дена - 2х350 км.

И знаеш ли - никога няма да можеш да разбереш дали "Левски" може да стори чудото на Лудогорец - да може да привлече повече неутрални или чужди фенове в своя подкрепа, отколкото фенове може да има самият отбор. Да привлече повече зрители, отколкото жители има градът на отбора.
Едно е ясно - Лудогорец извърши подвиг, само две години след влизането си в А група и показа колко смешно съществуване водят някои отбори.
Шапки долу пред Лудогорец! Те го заслужават!


Делиормански, спрете с тая грандоманщина. Ходих на мача ви с Лацио, имам билет и за мача с Валенсия. Не се сравнявайте с Левски и ЦСКА много ви моля. Не си мисли, че хората отиват само заради вашия отбор на стадиона. Лацио и Валенсия са институции в европейския футбол. Аз много се съмнявам дали "Васил Левски" щеше да е пълен, ако играехте с по-непопулярни отбори като Генк/Анжи или някой от друг калибър. Не искам да си отварям устата за атмосферата, че там нещата са още по-трагични.


Че "Левски" и ЦСКА пълнят ли си стадионите като играят срещу малки отбори? Май нещо съм пропуснал :mrgreen:
Да ти напомня, че в четвъртък не идва нито Барселона, нито Реал Мадрид.
За атмосферата - разбира се, че може да бъде по-експресивно, но както знаем Разград със своите 33 хил. не може да напълни 41 хил. седалки, така че не всички могат да бъдат крайно въодушевени и да дерат гърло. Въпреки това има хора от други места, които са доста съпричастни. Като стана дума за атмосфера - предпочитам театрална, отколкото изстъпления. Не ходя да избивам комплекси на стадиона.
[center]Изображение[/center]

РосенВарна
Мнения: 513
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот РосенВарна » 11 мар 2014 21:23

ЕМИЛ написа:С изключение на ултрасите от Разград останалите отиват да гледат Валенсия .

Самият факт ,че не си пълнят малкия стадион в Разград и съответно не напълниха малкия сектор за гостуваща агитка в Ловеч е отговор на въпроса ти .


Мушморок, ти май поставяш под един знаменател Пирин ГД и Валенсия:)
Кучетата си лаят, орлите си летят.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот tsonpen » 11 мар 2014 21:25

cacho написа:Отбори които спират да съществуват с изчезването на собственика си са еднодневки?Лудогорец е на мода играя добре,но и Литекс бяха така.Няма Гриша и Домус няма отбори. Дано да победите,но моля ви нека не се правим на по-велики от колкото сме. Повечето от зрителите в четвъртък ще са фенове на ЦСКА,Левски,Ботев,Локо дори Славия и Локо Сф. Но те ще са зад вас не защото са ваши фенове ,а защото сте български отбор.Приемете го. И покажете малко признателност към тях.


Признателни към неутралните и феновете на другите отбори, които са на стадиона - да. Но на "пророк" като теб мога само да му кажа, че една липсваща запетайка в подписа му ми вади очите. Загледах се, защото видях думата "лудост" ;)
Хората, които са зад нас не идват само защото играе български отбор. А защото този отбор играе добре и със самочувствие. Това последното е голям, голям дефицит у нас :!:
Странно защо, но точно тия които наричаш еднодневки са единствените, които го могат. И тези, които са на път да започнат да се самоиздържат, докато други потъват.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Red_Girl » 11 мар 2014 21:25

tsonpen написа:
Че "Левски" и ЦСКА пълнят ли си стадионите като играят срещу малки отбори? Май нещо съм пропуснал :mrgreen:
Да ти напомня, че в четвъртък не идва нито Барселона, нито Реал Мадрид.
За атмосферата - разбира се, че може да бъде по-експресивно, но както знаем Разград със своите 33 хил. не може да напълни 41 хил. седалки, така че не всички могат да бъдат крайно въодушевени и да дерат гърло. Въпреки това има хора от други места, които са доста съпричастни. Като стана дума за атмосфера - предпочитам театрална, отколкото изстъпления. Не ходя да избивам комплекси на стадиона.

Май наистина си пропуснал... Веднага се сещам за ЦСКА и Омония. Ако крейзитата сега играеха с тях, нямаше и 2000 човека да има дори на техния стадион. Така, че не прекалявай със сравненията.. ;) Всеки да си знае мястото.
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

Офтопик:
Image

Изображение

Потребителски аватар
vannistelroy
Мнения: 68
Регистриран на: 14 май 2011 09:34
Местоположение: БУРГАС
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот vannistelroy » 11 мар 2014 21:26

70% от зрителите ще отидат заради Валенсия :shock:
10%- заради безплатен транспорт и билети(аз не можах да се вредя) :mrgreen:
10% - от любопитство заради доброто представяне. :geek:
2% - някакви фенове на Лудогорец (от Разград) :o
8% - софиянци,и аз не знам защо :roll:

И все пак пожелавам успех на лудите! :mrgreen:
ЧЕРНОМОРЕЦ И РЕАЛ МАДРИД НА СЪРЦЕ!

Потребителски аватар
Keine Lust
Мнения: 387
Регистриран на: 07 окт 2012 00:24
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Keine Lust » 11 мар 2014 21:27

tsonpen написа:
bilyaletdinov написа:
tsonpen написа:
Да те питам теб - Базел по-малко интересен отбор ли е от Валенсия? Кога е по-приятно да гледаш мач - вечер през лятото или вечер през март?
Може ли Пирин ГД да е съизмерим дразнител с Валенсия? Колко хора познаваш, които са склонни да пътуват 2х200 км за мач и след 4 дена - 2х350 км.

И знаеш ли - никога няма да можеш да разбереш дали "Левски" може да стори чудото на Лудогорец - да може да привлече повече неутрални или чужди фенове в своя подкрепа, отколкото фенове може да има самият отбор. Да привлече повече зрители, отколкото жители има градът на отбора.
Едно е ясно - Лудогорец извърши подвиг, само две години след влизането си в А група и показа колко смешно съществуване водят някои отбори.
Шапки долу пред Лудогорец! Те го заслужават!


Делиормански, спрете с тая грандоманщина. Ходих на мача ви с Лацио, имам билет и за мача с Валенсия. Не се сравнявайте с Левски и ЦСКА много ви моля. Не си мисли, че хората отиват само заради вашия отбор на стадиона. Лацио и Валенсия са институции в европейския футбол. Аз много се съмнявам дали "Васил Левски" щеше да е пълен, ако играехте с по-непопулярни отбори като Генк/Анжи или някой от друг калибър. Не искам да си отварям устата за атмосферата, че там нещата са още по-трагични.


Че "Левски" и ЦСКА пълнят ли си стадионите като играят срещу малки отбори? Май нещо съм пропуснал :mrgreen:
Да ти напомня, че в четвъртък не идва нито Барселона, нито Реал Мадрид.
За атмосферата - разбира се, че може да бъде по-експресивно, но както знаем Разград със своите 33 хил. не може да напълни 41 хил. седалки, така че не всички могат да бъдат крайно въодушевени и да дерат гърло. Въпреки това има хора от други места, които са доста съпричастни. Като стана дума за атмосфера - предпочитам театрална, отколкото изстъпления. Не ходя да избивам комплекси на стадиона.


Най- искрено ти пожелавам 0-3 и орките като теб да си седят на село!
Айде поздрав:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2du1gMMHKwE[/youtube]

Потребителски аватар
OЧЗ !
Мнения: 8
Регистриран на: 06 мар 2014 20:00

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот OЧЗ ! » 11 мар 2014 21:28

До Ботевиста, дето се прави на голям хинтилигент :lol:

"Левски" се пише както съм го изписал аз, така че не давай акъл на другите как се изписва АФК "Левски" ;)

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот bilyaletdinov » 11 мар 2014 21:30

tsonpen написа:
Че "Левски" и ЦСКА пълнят ли си стадионите като играят срещу малки отбори? Май нещо съм пропуснал :mrgreen:
Да ти напомня, че в четвъртък не идва нито Барселона, нито Реал Мадрид.
За атмосферата - разбира се, че може да бъде по-експресивно, но както знаем Разград със своите 33 хил. не може да напълни 41 хил. седалки, така че не всички могат да бъдат крайно въодушевени и да дерат гърло. Въпреки това има хора от други места, които са доста съпричастни. Като стана дума за атмосфера - предпочитам театрална, отколкото изстъпления. Не ходя да избивам комплекси на стадиона.


Гент и Фулъм какви отбори са? Грандове ли са? Лил? Излишно е да коментирам атмосферата. Утре пак ще е същата работа, дай Боже да е положителен развоя на мача, за да има емоции и напрежение. Силно се надявам и хората по входовете да си вземат поука, защото е несериозно да висим по 20-30 мин. на входовете на стадиона, защото 5 човека не могат да си свършат работата.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот lisynger » 11 мар 2014 21:34

Ходи се,защото Разград имат успехи,национала като не играеше нищо с Италия имаше 15 000,а,когато заиграха добре с Чехия бяхме 35 000.Като има качество има и хора.Аз няма да отида на мача,но пожелавам успех.
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта