Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
badboy95
Мнения: 1454
Регистриран на: 03 фев 2009 21:26
Местоположение: София

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот badboy95 » 11 мар 2014 21:08

Keine Lust написа:
CSKA69 написа:Според мен СТАНКО е изчерпал темата с мнението си - КАЧЕСТВЕН ФУТБОЛ, дами и господа - това искат всички фенове на футбола по света и у нас :idea:


Какви фвнове, бе пич? Ако си фен, а не п.тка няма да отидеш на мач и да подкрепяш отбор на който не симпатизираш!

Адолф, такива като теб са най-големите женски полови органи, пожелавам ти някой ден да разбереш защо. :mrgreen:
Съединението прави силата!


Офтопик:
Image

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 781
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот venko 1984 » 11 мар 2014 21:08

Red Warrior написа:Чета, че целия национален стадион е продаден за мача Лудогорец - Валенсия. На този мач, ще има хора, които не са ходили на мач 10 години. Такива, които плюят, но не си вдигат задника да подкрепят любимия си отбор, ако няма успехи. Аз лично ще стискам палци пред телевизора за Лудогорец, но ми се струва супер смешно да се пишеш запалянко, а да ходиш на мач само когато има успехи, дори на отбор, който не подкрепяш по принцип. Глорихънтърите са същите като "великденските християни", които пълнят черквите само по Великден.

Може ли тези хора да се наричат истински запалянковци?

Напълно съм съгласен с теб. Искам Лудогорец да бият, но едва ли ще ги гледам по ТВ, още по малко на стадиона. Аз си имам отбор - Ботев, и на стадиона бих отишъл единствено заради него. Ходил съм и ще ходя на гостувания из цяла България, а за домакинствата да не говорим. Болен съм, когато съм на работа, или имам ангажименти, и не мога да ги гледам.
Затова на Лудогорец мога да им пожелая успех, все пак играят за България, но само толкова от мен.
Последна промяна от venko 1984 на 11 мар 2014 21:38, променено общо 1 път.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот daniel875 » 11 мар 2014 21:08

миле гърбавия написа:
daniel875 написа:Аз ще съм за "Лудогорец" заради факта, че не харесвам западняците. Дано нашите спечелят!

Ти си нещо сбъркан,бе? Не харесваш западняците ,а харесваш Аякс,Милан,Байерн и т.н! Я,разясни тия твой въжделения!

Когато играем срещу тях, съм за българските отбори. Ако играят само те в даден турнир, си имам предпочитания. Не ги харесвам западняците, това не си ли го чувал от мен и друг път?
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Swarovski
Мнения: 207
Регистриран на: 23 окт 2010 02:48
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Swarovski » 11 мар 2014 21:10

Добре де, защо трябва да се заклеймяват хората, които ще отидат на този мач? За мен, нито са "истинските любители на футбола", нито "глорихънтъри", това са просто хората, които им се гледа футбол на високо ниво. Голяма част от тях не ходят на мачове от А група или когато го правят е инцидентно, те си седят вкъщи, ходят по заведения и гледат големите първенства, докато хвърлят по едно око какво се случва с вътрешното първенство.
Другата част от хората, които ще отидат в четвъртък са си фенове на ЦСКА или Левски, но не чувстват, че предават своя отбор като отиват да гледат "гората" с един наистина именит отбор. Нито в едното, нито в другото има някакъв проблем, според мен. Всеки си има глава на раменете и живее според своите разбирания.
Никога няма да разбера крайните фенове, като осъждат такива "предателства". Пък и освен на националния на колко мача през годинита може да се събере компания съставена от фенове на ЦСКА и Левски, заедно да пият бира преди мач и да отидат заедно на стадиона за да гледат мач от 1/8 финал на ЛЕ? Аз например почти не пропускам мач на националния и една от причините е точно тази- мога да отида спокойно на мач с приятели от Левски.
Изображение

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот bilyaletdinov » 11 мар 2014 21:10

tsonpen написа:
Да те питам теб - Базел по-малко интересен отбор ли е от Валенсия? Кога е по-приятно да гледаш мач - вечер през лятото или вечер през март?
Може ли Пирин ГД да е съизмерим дразнител с Валенсия? Колко хора познаваш, които са склонни да пътуват 2х200 км за мач и след 4 дена - 2х350 км.

И знаеш ли - никога няма да можеш да разбереш дали "Левски" може да стори чудото на Лудогорец - да може да привлече повече неутрални или чужди фенове в своя подкрепа, отколкото фенове може да има самият отбор. Да привлече повече зрители, отколкото жители има градът на отбора.
Едно е ясно - Лудогорец извърши подвиг, само две години след влизането си в А група и показа колко смешно съществуване водят някои отбори.
Шапки долу пред Лудогорец! Те го заслужават!


Делиормански, спрете с тая грандоманщина. Ходих на мача ви с Лацио, имам билет и за мача с Валенсия. Не се сравнявайте с Левски и ЦСКА много ви моля. Не си мисли, че хората отиват само заради вашия отбор на стадиона. Лацио и Валенсия са институции в европейския футбол. Аз много се съмнявам дали "Васил Левски" щеше да е пълен, ако играехте с по-непопулярни отбори като Генк/Анжи или някой от друг калибър. Не искам да си отварям устата за атмосферата, че там нещата са още по-трагични.
[wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg]


И този път ще победиш шампионе!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот daniel875 » 11 мар 2014 21:12

bilyaletdinov написа:
tsonpen написа:
Да те питам теб - Базел по-малко интересен отбор ли е от Валенсия? Кога е по-приятно да гледаш мач - вечер през лятото или вечер през март?
Може ли Пирин ГД да е съизмерим дразнител с Валенсия? Колко хора познаваш, които са склонни да пътуват 2х200 км за мач и след 4 дена - 2х350 км.

И знаеш ли - никога няма да можеш да разбереш дали "Левски" може да стори чудото на Лудогорец - да може да привлече повече неутрални или чужди фенове в своя подкрепа, отколкото фенове може да има самият отбор. Да привлече повече зрители, отколкото жители има градът на отбора.
Едно е ясно - Лудогорец извърши подвиг, само две години след влизането си в А група и показа колко смешно съществуване водят някои отбори.
Шапки долу пред Лудогорец! Те го заслужават!


Делиормански, спрете с тая грандоманщина. Ходих на мача ви с Лацио, имам билет и за мача с Валенсия. Не се сравнявайте с Левски и ЦСКА много ви моля. Не си мисли, че хората отиват само заради вашия отбор на стадиона. Лацио и Валенсия са институции в европейския футбол. Аз много се съмнявам дали "Васил Левски" щеше да е пълен, ако играехте с по-непопулярни отбори като Генк/Анжи или някой от друг калибър. Не искам да си отварям устата за атмосферата, че там нещата са още по-трагични.

"Лацио" не знам да е чак такава институция. Отбор с две купи в Европа откога е институция? Това обаче не означава, че отстраняването не е голям успех. Все пак това е италиански представител.
Последна промяна от daniel875 на 11 мар 2014 21:13, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Keine Lust
Мнения: 387
Регистриран на: 07 окт 2012 00:24
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот Keine Lust » 11 мар 2014 21:12

badboy95 написа:
Keine Lust написа:
CSKA69 написа:Според мен СТАНКО е изчерпал темата с мнението си - КАЧЕСТВЕН ФУТБОЛ, дами и господа - това искат всички фенове на футбола по света и у нас :idea:


Какви фвнове, бе пич? Ако си фен, а не п.тка няма да отидеш на мач и да подкрепяш отбор на който не симпатизираш!

Адолф, такива като теб са най-големите женски полови органи, пожелавам ти някой ден да разбереш защо. :mrgreen:


Циганче, ти май се засегна :mrgreen:

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот CSKA69 » 11 мар 2014 21:12

Venko123 написа:
CSKA69 написа:Според мен СТАНКО е изчерпал темата с мнението си - КАЧЕСТВЕН ФУТБОЛ, дами и господа - това искат всички фенове на футбола по света и у нас :idea:

Ми стани от Лудогорец бе, ама като почне да мачка ЦСКА да не станеш пак "Армеец"?



Ама нали това е смисъла на цялото мероприятие.. Лудогорец, дори самите те да не го искат, в момента имат историческата отговорност чрез собственото си израстване да ''хванат и издърпат'' от бездната удавникът, наречен български футбол в лицето на останалитe ни тънещи в посредственост клубове :idea:

Качването на нивото на един отбор рано или късно ще доведе до качването на нивото и на другите... ЦСКА ще си заеме позицията на българският евробоец, в това съм убеден, но трябва малко време и в клуба да се заработи нормално, по европейски - така, както правят в Разград ;)
Последна промяна от CSKA69 на 11 мар 2014 21:16, променено общо 1 път.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
cacho
Мнения: 80
Регистриран на: 05 юни 2013 22:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот cacho » 11 мар 2014 21:13

Отбори които спират да съществуват с изчезването на собственика си са еднодневки?Лудогорец е на мода играя добре,но и Литекс бяха така.Няма Гриша и Домус няма отбори. Дано да победите,но моля ви нека не се правим на по-велики от колкото сме. Повечето от зрителите в четвъртък ще са фенове на ЦСКА,Левски,Ботев,Локо дори Славия и Локо Сф. Но те ще са зад вас не защото са ваши фенове ,а защото сте български отбор.Приемете го. И покажете малко признателност към тях.
Когато страстта води до лудост, това е ЦСКА

whitebear
Мнения: 245
Регистриран на: 04 юни 2011 19:35
Контакти:

Re: Истински запалянковци, или глорихънтъри?

Мнениеот whitebear » 11 мар 2014 21:14

Red Warrior написа:Чета, че целия национален стадион е продаден за мача Лудогорец - Валенсия. На този мач, ще има хора, които не са ходили на мач 10 години. Такива, които плюят, но не си вдигат задника да подкрепят любимия си отбор, ако няма успехи. Аз лично ще стискам палци пред телевизора за Лудогорец, но ми се струва супер смешно да се пишеш запалянко, а да ходиш на мач само когато има успехи, дори на отбор, който не подкрепяш по принцип. Глорихънтърите са същите като "великденските християни", които пълнят черквите само по Великден.

Може ли тези хора да се наричат истински запалянковци?


По тази логика, феновете на ЦСКА и Левски, които се водят грандове, също трябва да се броят за "глорихънтъри" , тъй като тези отбори са били винаги най-добри, особено до преди 6-7 години. Ако тези два отбора бяха опашкари винаги, или почти винаги, едва ли щяха да имат толкова голяма фенска маса. По същия начин феновете по света подкрепят Барселона, Манчестър Юнайтед, Сити, Челси, Байерн и т.н. Човек като цяло търси положителни емоции, а не отрицателни.

Мачовете на националния ни отбор са най-посетени, когато същият играе добре, играе с желание и дух и побеждава. Също така, сигурно поне 70% от хората, които ще отидат на мача са най-вероятно фенове на Левски, ЦСКА, Ботев, Локо и т.н.

Общо взето, хората ще отидат да подкрепят Лудогорец, заради желанието за положителни емоции и хубав футбол на европейско ниво, но това не пречи да отида да гледам ЦСКА - Левски след това, а и Лудогорец имат много правилна политика и реклама спрямо феновете на другите отбори - "даряваме 20% за благотворителност" , "елате подкрепете ни, имаме нужда от вас", "няма нищо по-хубаво от това да играеш пред пълен стадион" и т.н. Също така не дразнят с изказванията си след мачовете в нашето първенство - например след мача ЦСКА - Лудогорец,на пресконференцията, имах чувството че Стойчо Стоев се извинява, че са ни били.

Накратко - привличат фенове на всички отбори на стадиона - с добра реклама, именити съперници и стойностен футбол.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта