БФС с видео "разясняващо" новия формат

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22959
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот NOMER14 » 22 дек 2016 22:23

Фифа и Уефа са също олигифрени. Инак биха се сезирали за тази малоумна формула на втората осмица, защото това е подигравка с футбола. Единствената причина да се играят тия мачове е да бъдат манипулирани срещите и обрани букмейкерите. Нещата размирисват. Маймуняците от Фифа и Уефа още ли не са се усетили.
Апропо: някой от вас проигравал ли е схемата и вариантите за долната осмица? Има ли вариант един отбор да се срещне и играе сам със себе си. Питам, щото Монтана миналата година за Купата елиминира на полуфинала един отбор, който после го би на финала.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот Долно уйно » 22 дек 2016 22:24

И за всичко това бяха платени 100 000 евро хонорар на някаква си холндска фирма, а целта на упражнението знаем защо беше, както и това, което съм казвал много пъти, че следвашия сезон формата ще е различен
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот FCD » 22 дек 2016 23:15

Абе въобще цирк. Кой за какво се бори втория полусезон, не е ясно. Играеш там пък квото стане накрая. Я изпадаш, я играеш за Лига Европа. И наистина пълно малоумие е, че четвъртият от първата шестица кучета го яли, а осмият играе бараж за Лига Европа.

Изводи:
1. По-добре е да си осми отколкото четвърти.
2. Важното е ЦСКА да са трети.
3. От четвърто до шесто място си въртиш синджирчето и можеш да залагаш както ти е кеф. :mrgreen:

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот ЕМИЛ » 22 дек 2016 23:16

Регламента е пълен потрес . Рай за черното тото се очертава .... :?

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот doktora25 » 22 дек 2016 23:58

До тук само на 1 му харесва.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
BDP1988
Мнения: 15
Регистриран на: 03 авг 2015 12:27
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот BDP1988 » 23 дек 2016 02:01

100хил евро, ако са дали за това, требва да му признаем на човека, че се е пазарил по-добре и от мениджъра на Валери Божинов... ще измисля по-вървежна схема и за 10 000евро и няма да ми е нужно повече от 2 часа време и бъркотията ще е още по-голяма! Ето го и моя прочит, давам 'ноу хау' без пари! :lol:

Има наченки на интрига, не може да се отрече, при идеални условия може да станат големи разбърквания, но за да е 'честно' трябвало е и за "Горната шестица" да има такава разбивка, примерно, от 1-во до 4-то играят плейоф 'на кръст' - 1-ят срещу 4-я и 2-ят срещу 3-я, победителите от двете двойки се класират за финален плейоф за определяне на шампиона и втория в класирането и съответните места в евротурнирите, загубилите от двете двойки играят срещу 5-я и 6-я от Шестицата, като двойките са загубилият мача '1-ви срещу 4-ти' играе срещу 6-я, а 5-ят играе срещу загубилия от мача '2-ри срещу 3-ти'. Спечелилите тея плейофи играят финален мач за определянето на третия в Шестицата, който играе още един плейоф, както е обяснено, със спечелилия плейофа от разбивката на "Долната осмица"!!! :geek: :idea: :arrow: 8-)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот dreben23 » 23 дек 2016 02:16

Фор Крайст сейк, интересно звучи, но със сигурност един голем гаф е направен предварително- третият от първа шестица като е домакин на финалния плейоф ми той ще перне с 3-4+ на 0 още първия двубой и реваншът се обезсмисля. Много пари дават за тоя дето духа, пак третият ще си се класира, те другите са слабички, нали затова са втора дупка на кавалчето. Просто ще изперат още повече и по-лесно кинтите. Берое ще се класира за ЛЕ, я знам! Да съм сборкал некоя прогноза някога, нема и да сборкам, щото всички са си сборкани предварително. Момци, и през 2017-то лето ви чакат трудности, че ще правя топрезултатите аз! :lol: :lol:

[offtopic]Обещал съм нещо и ще си го изпълня мотамо! Като некакъв своеобразен Дядо Мраз съм, винаги си раздавам подаръците! А на вас ви желая здраве, щастие любов и късмет, че баце Таско не може да бъде спрян и ще си лепи топрезилтатите където и когато му скимне, докато сберете полно мало акъл и почнете да давате като него футболните прогнози-с класа, финес и достойнство, а не некакви нубчета да завладяват класиранията, а футболчето дори не ги интересува, интересува ги да си придават фасоните пред много футболни хора, но на баце Таско не му пука - той си ги разбира достатъчно показвал го е и ще го показва отново... Веселете се по празниците, че после ще ми саднете и ще трябва и вас да мисля, ама трябва някой да ви вкара у правио път, аз съм подходящ за тази цел... Това са десетки сезони, стотици игри и всичко сте го оакали заради лакоми дупета! :lol: :)[/offtopic]
Последна промяна от dreben23 на 23 дек 2016 02:31, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот Pragmatichen » 23 дек 2016 02:31

Vailo написа:регламента е безкрайно сложен и .. какъв е смислъла примерно да играеш в първата щестица и да си да речем 4 ти, когато 7-я или 8-я имат много по-голям шанс да спечелят квота със един единствен мач срещу третия??? :shock:

От цялата тъпотия най-много Славия да изпадне в Б група и после да се чудят как да ги връщат :lol:


Славия никога няма да изпадне, В.Стефанов е член на изпълкома на БФС и виден играч в черното тото.
Всеки друг отбор може да изпадне, но не и Славия.
Докато този човек е шеф на клуба, те нищо градивно няма да постигнат, но и никога няма да изпаднат.
Идеалният средняшки клуб за въртене на "игрички" ;)
Това е Славия.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
barsa79
Мнения: 339
Регистриран на: 02 май 2014 21:20
Skype: biboka81
Местоположение: LOVECH-ITALIA
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот barsa79 » 23 дек 2016 08:58

и аз го гледах 3 пъти. Пълна глупост трудно е да разбереш каква е целта на формата........ като онзи мач през есента на Монтана...... в който се оказа,че любимия ми отбор ГОСТУВА на собствения си стадион с чужд екип.... и стоях 15мин. прав ,защото се чудех къде да седна. Весели празници на всички и да се надяваме че през новата година тия малоумници ще измислят нещо по градивно за любимата ни игра.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот kiril.a.d » 23 дек 2016 09:06

Какво недоволствате бе? - като не можем да се докопаме до успехи в ШЛ и ЛЕ, особено от догодина и от БФС са ни организирали собствени ШЛ и ЛЕ :lol: :lol: :lol:
А тия от втората осмица, каква точно ЛЕ ги чака...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта