In memoriam: 78 години от рождението на Никола Котков

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: In memoriam: 78 години от рождението на Никола Котков

Мнениеот loko29 » 09 дек 2016 21:23

Че Котков е велик е велик никой не спори.Колко е пил си е негова работа.Но Котков си е локомотивец 99 % айде признайте го най-сетне и не си го приписвайте за ваш.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: In memoriam: 78 години от рождението на Никола Котков

Мнениеот g3_ev2 » 09 дек 2016 23:53

orlando7 написа:
damyanov1963 написа:Има и още един случай, но вече като играч на Левски-Спартак.
Вечерта преди мача с ЦСКА за купата на страната(тогава купа на съветската армия), Котков пие с компания в бара на хотел София. Изпива 4 водки и си поръчва 5-а, но управителя, който се оказва левскар, отива при него и му прави забележка, че утре го очаква важен мач. Котков става и си отива. На другия ден вкарва 4 гола за победата на Левски с 5:2, а след мача отива отново в бара, направо при управителя и му казва - "Ако ме беше оставил да си изпия и 5-тата водка щях 5 да вкарам!"

Абе ую,ти като си бил на 6 години тогава как разказваш така убедително тия случаи от първо лице? А и тоя педерунгел дето лъже че Котков са го транспортирали мъртво пиян що не се гръмне самостоятелно? Котков беше най-големия мъж между футболистите!


Братле, ако искаш да се изкараш мъжкар, раздаването на епитети не е добър начин! Казвам, каквото съм видял, няма повод да подскачаш толкова! На години съм, на които последната ми идея би била да се правя на интересен пред недораслеци! Много борци за правда се навъдиха напоследък, и все с изтървани първите 7 години!

orlando7
Мнения: 1861
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: In memoriam: 78 години от рождението на Никола Котков

Мнениеот orlando7 » 10 дек 2016 11:15

g3_ev2 написа:
orlando7 написа:
damyanov1963 написа:Има и още един случай, но вече като играч на Левски-Спартак.
Вечерта преди мача с ЦСКА за купата на страната(тогава купа на съветската армия), Котков пие с компания в бара на хотел София. Изпива 4 водки и си поръчва 5-а, но управителя, който се оказва левскар, отива при него и му прави забележка, че утре го очаква важен мач. Котков става и си отива. На другия ден вкарва 4 гола за победата на Левски с 5:2, а след мача отива отново в бара, направо при управителя и му казва - "Ако ме беше оставил да си изпия и 5-тата водка щях 5 да вкарам!"

Абе ую,ти като си бил на 6 години тогава как разказваш така убедително тия случаи от първо лице? А и тоя педерунгел дето лъже че Котков са го транспортирали мъртво пиян що не се гръмне самостоятелно? Котков беше най-големия мъж между футболистите!


Братле, ако искаш да се изкараш мъжкар, раздаването на епитети не е добър начин! Казвам, каквото съм видял, няма повод да подскачаш толкова! На години съм, на които последната ми идея би била да се правя на интересен пред недораслеци! Много борци за правда се навъдиха напоследък, и все с изтървани първите 7 години!

Ти можеш ли да се закълнеш в децата и внуците си,че си видял с очите си как "двама негови хора са го транспортирали мъртво пиян по жълтите плочки пред мавзолея"? Що не видя как идваше Котков преди мач на "В.Левски"със кафяв костюм и вратовръзка,безкрайно елегантен и впечатляващ? Ама ти не си виновен!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: In memoriam: 78 години от рождението на Никола Котков

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 10 дек 2016 19:49

loko29 написа:Че Котков е велик е велик никой не спори.Колко е пил си е негова работа.Но Котков си е локомотивец 99 % айде признайте го най-сетне и не си го приписвайте за ваш.

Котков е на всички, които обичат тази велика игра, наречена футбол. Неслучайно пуснах темата за годишнината от неговото рождение в раздела "Футбол-България". Иначе аз като левскар (гледащ повече от половин век футбол) съм горд, че такъв велик играч е обличал фланелката на любимия "Левски" и щастлив, че имах възможността на живо да се наслаждавам на неговия футболен гений. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14333
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: In memoriam: 78 години от рождението на Никола Котков

Мнениеот damyanov1963 » 12 дек 2016 10:53

Не е нужно да си пряк свидетел и връстник на дадено събитие, за да го знаеш, всички знаеха за Котков, че обича да си пийва, а на тоя дето намери начин да се заяде, че Котков е 99% Локомотивец - Ами защо не пуснахте вие темата за него?!
Котков за няма и 2 години постигна с Левски това, което не можа с Локомотив за 10, или колкото са там, а именно - титла, 2 купи на страната и 1/4 финал в ЕКТ!
Най-голямата ви болка е, че предпочете да дойде в Левски и там даде всичко от себе си!
Това е!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: In memoriam: 78 години от рождението на Никола Котков

Мнениеот защо » 13 дек 2016 11:37

damyanov1963 написа:Котков за няма и 2 години постигна с Левски това, което не можа с Локомотив за 10, или колкото са там, а именно - титла, 2 купи на страната и 1/4 финал в ЕКТ!

E, не е верно това, ставал е шампион и с Локото и тогава е станал и Футболист на годината.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: In memoriam: 78 години от рождението на Никола Котков

Мнениеот loko1 » 23 дек 2016 10:34

damyanov1963 написа:Не е нужно да си пряк свидетел и връстник на дадено събитие, за да го знаеш, всички знаеха за Котков, че обича да си пийва, а на тоя дето намери начин да се заяде, че Котков е 99% Локомотивец - Ами защо не пуснахте вие темата за него?!
Котков за няма и 2 години постигна с Левски това, което не можа с Локомотив за 10, или колкото са там, а именно - титла, 2 купи на страната и 1/4 финал в ЕКТ!
Най-голямата ви болка е, че предпочете да дойде в Левски и там даде всичко от себе си!
Това е!


Да болка е когато партията майка на двата "гранда" 3 пъти все ни закрива и все се възраждаме и Котето ви прати, че да имате футболист вкарал някой друг гол накуп на "вечния враг/любов"

Докато е в Локомотив Котков е
избран за най-добър играч на младежко европейско първенство
голмайстор на същото и златен медалист
Един от 4-мата футболисти отбелязали 5 гола в един мач от КЕШ и то не кого да, а на Малмьо – много силен обор за времето си
Футболист на годината в България
Шампион на България
и най-важното любимия футболист на България през 60-те джентълмен с железничарски дух израснал в школата и сърцето на любимото Локо.

а в "Левски" отива благодарение на партията майка в отбора на "уж" опозицията от МВР където е нормално да се печели, а не да се бориш за да го постигнеш.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта