Предложения за форума на Гонг

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Бижутера » 30 сеп 2009 09:32

много се кефя като някой каже:

ще извадя факти за да докажа колко съм прав...

:lol:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 30 сеп 2009 22:50

Бижутера написа:много се кефя като някой каже:

ще извадя факти за да докажа колко съм прав...

:lol:


Ами ще се постарая в няколко поста, в няколко дни да се аргоментирам, така, както би искал и Славия_форевър:
ТЕМА 1 от 6
тема от форума: Славия бие Ботоев Пд /само като смисъл/
Yobs1912 написа:
Играч на мача : Антон Генофф и комапания.
от медоратора:
Доколкото чувам (понеже не можах да дойда), сте създали чудесна атмосфера и вашите са играли добре. Поздравления, за което! Заключих една тема, заради ваши нецензурни мнения. Ще следя тази тема за подобни такива. Няма да пощадя никого. Като Генов ви е виновен (не съм гледал репортажа и не го оправдавам), да си бяхте взели поне една точка досега (без Антон Генов), със собствени усилия, или всеки път Митьо ви попречи?! Хайде стига ревове! Успех на Канарите занапред, но моля спазвайте добрия тон!

1-во: Не смятам, че не е удачно Славия_форевър да смесва фенските си емоций с админските си задължение в един абзац. Т.е в смислово сързан текст. ИЛИ Вие сте играли добре, но ако продължавате да говорите, че Генов е помогнал на любимия ми отбор - заключвам темата! Нищо против да следи за нецензурни изказвания, но правейки го по горния начин означава: фенове на Ботев - аз съм админа и ако псувате махам Ви темата и обсъждайте Ботев по телефона. "Хайде стига ревове, Успех.............но моля спазвайте добрия тон" - това е добър тон от негова страна, а защо не е:
2-ро Правилата на форума на гонг са доста "интересни", но уважаеми четящи писаното от мен: аз никъде не прочетох, че е позволено на админите да действат превънтивно и предупреждаващо. Да заплашват, без някой да е сгрешил все още, а именно: "Заключих една тема, заради ваши нецензурни мнения. Ще следя тази тема за подобни такива. Няма да пощадя никого" - какво означава това: говори в минало време, значи няма нарушение към момента, но пъченето и предупреждаването и превантивното отношение не е сред правата на админите - поне съгласно правилата. Какво означава това в тема, в която феновете на Ботев Пд обсъждат загубата от любимия ти отбор Славия_форевър /а въпреки мнението на колегите ти, ти самия ми сподели на лично, че си бил доста и по-остър преди да си админ/, което и значи, че не си от най-големите пичове.
3-то Тук и малко извън тази тема, но повлиян малко от горните изказвания, в частност: "...имай впредвид, че той е по-висш от теб", ще споделя следното: Моите най-големи уважения, но.......не съм съгласен. Който смята, че Славия и по-висш от мен, моля, нека направи една таблица с положителните ни качества и отрицателните такива, с образованието ми и неговото такова, със социалния ми статус и неговия такъв, пък тогава, ако съм по-нисш се извинявам публично. А ако се има впредвид, че под по-висш се има впредвид това, че аз имам по-малко права от него във форума, то: тук няма и място за сравнение между по-висш и по-нисш. Аз съм привърженик на един отбор и посещавам спортен сайт, защото обичам спорта, а той е освен привърженик И МОДЕРАТОР /функция, която е доста различна от моята идея за посещаване на сайта/ следователно = между мен и него /Вас/ НЯМА основание за степенуваност, което означава, че не можем да се сравняваме на по-висш и по-нисш. Нещо повече, дори аз би следвало да съм "по-висш" Аз бих могъл да напсувам екипа или Вас или него и да зарежа сайта и форума, докато на него това би му било по-трудно :) Той, г-н админа, както и Вие трябва да четете такива теми /затова и не му пиша на лично/, докато аз не съм длъжен. Е.......отклонението от целта ми беше съществено, но пък последната точка беше към всички.
И .........не ми представлява трудност да развия още няколко подобни теми, с които мога и по-убедително да покажа, че Славия_форевър изживява модерирането на един доста посещаван форум да налага мнение, което винаги и без изключение дразни

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 30 сеп 2009 23:19

п.с

моля, не смесвайте критиката с нарушаване на добрия тон!
Нарушаването на добрия тон означава: Използване на изрази и изразни средства, които не са общо приети за един обикновен диалог. Не Обикновен диалог означава: използване на изрази и изразни средства, които са израз на негативно отношение към отсрещния субект, осмивайки го или злепоставяйки името му

Аз в никакъв случай не целя нарушаване на добрия тон, а и не го правя

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот slavia_forever » 30 сеп 2009 23:23

k_oleto написа:п.с

моля, не смесвайте критиката с нарушаване на добрия тон!
Нарушаването на добрия тон означава: Използване на изрази и изразни средства, които не са общо приети за един обикновен диалог. Не Обикновен диалог означава: използване на изрази и изразни средства, които са израз на негативно отношение към отсрещния субект, осмивайки го или злепоставяйки името му

Аз в никакъв случай не целя нарушаване на добрия тон, а и не го правя

Тогава дефинирай това:
k_oleto написа:моето предложение е: някой с повече опит да хване и поговори /например в скайп/ със Славия форевър - акъла не ми побира как са допуснали този "?" да бъде модератор - той просто дразни с присъствието си.

Направо затварям форума, като го видя да цитира точки от правилата

А разговора /в скайп/ да бъде на тема: комплекси и как да ги прикриваме
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот slavia_forever » 30 сеп 2009 23:34

Така, уважаеми потребителю k_oleto,

1. Наруши ли точка 1? "Комуникация във форума се поддържа с уважителен за останалите потребители тон, като това важи и за мненията отправени към екипа на Гонг. Обиди, преки или косвени нападки, гневни изказвания, нецензурен и вулгарен език няма да се толерират и също ще бъдат санкционирани."
2. Наруши ли точка 10? "Споренето с и/или обиждането на модератор или администратор по повод предупреждение или заради изпълнение на задълженията му (триене и редактиране) е недопустимо."
3. Наруши ли точка 11? "Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено. Такива въпроси се задават само на лично съобщение или чрез e-mail. При появата на такива теми, те ще бъдат незабавно изтривани, а инициаторът им ще бъде санкциониран."
4. Наруши ли това, че с регистрацията си, се съгласяваш с правилата на форума?
5. Казваш, че не си искал, когато не си съгласен с мен, да комуникираш с мен ок. Последният абзац от точка 9 регламентира поведението ти в този момент, а именно: "Модераторите също са хора и не са застраховани от грешки. При основателно съмнение за такива, обърнете се към друг представител на екипа. Не се опитвайте да разрешавате проблемите във форума сами, това също може да бъде санкционирано."
6. Бях достатъчно търпелив към теб, тъй като и досега, подлежеше на санкция по гореизложеното!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 30 сеп 2009 23:46

нарурих само точката, в която се казва, че би следвало на лично да си говорим - другото не възприемам като нарушение!

Ах, колко ми се искаше да коментираш преди послеписа, но уви.......

и за да си спокоен - спирам да ти коментирам особата

то си е за теб - аз поне се опитвам в рамките на "добрия тон" /според моите разбирания за него/ да ти покажа, че има нещо сбъркано в нарушенията, които сезираш

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 30 сеп 2009 23:51

slavia_forever написа:
k_oleto написа:п.с

моля, не смесвайте критиката с нарушаване на добрия тон!
Нарушаването на добрия тон означава: Използване на изрази и изразни средства, които не са общо приети за един обикновен диалог. Не Обикновен диалог означава: използване на изрази и изразни средства, които са израз на негативно отношение към отсрещния субект, осмивайки го или злепоставяйки името му

Аз в никакъв случай не целя нарушаване на добрия тон, а и не го правя

Тогава дефинирай това:
k_oleto написа:моето предложение е: някой с повече опит да хване и поговори /например в скайп/ със Славия форевър - акъла не ми побира как са допуснали този "?" да бъде модератор - той просто дразни с присъствието си.

Направо затварям форума, като го видя да цитира точки от правилата

А разговора /в скайп/ да бъде на тема: комплекси и как да ги прикриваме



първи абзац: констатация и недоумение, /размишлявам на глас, пишейки за въпросите си/
втори абзац: никакво нарушение от никакъв вид - никой не е длъжен да чете нещо, което не му харесва
трети абзац: мотивирано изложение по-горе

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот slavia_forever » 30 сеп 2009 23:51

k_oleto написа:нарурих само точката, в която се казва, че би следвало на лично да си говорим - другото не възприемам като нарушение!

Ах, колко ми се искаше да коментираш преди послеписа, но уви.......

и за да си спокоен - спирам да ти коментирам особата

то си е за теб - аз поне се опитвам в рамките на "добрия тон" /според моите разбирания за него/ да ти покажа, че има нещо сбъркано в нарушенията, които сезираш

Коментирал съм го. Като не си съгласен и не искаш да ми пишеш на лична, има и други членове на екипа, на които можеш да се оплачеш на лична. Зададох въпроси в ДВА поста, на които не ми отговори!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 01 окт 2009 00:02

Виж съобщенията: Входящи

Папката 18% е пълна (18 от 100 съобщения)
Отговори на съобщение
Назад към Входящи
Предишното ЛС
Ти подиграваш ли ми се?

Изпратено на: 26 Сеп 2009 21:08
От: slavia_forever
До: k_oleto
Ти подиграваш ли ми се?

Никога, приятелю, няма да получиш диалог /в рамките на добрия тон/ с такова начало на кореспонденцията си

п.с
сега ще видя и другите ти питанки

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот k_oleto » 01 окт 2009 00:13

Така, уважаеми потребителю k_oleto,

1. Наруши ли точка 1? "Комуникация във форума се поддържа с уважителен за останалите потребители тон, като това важи и за мненията отправени към екипа на Гонг. Обиди, преки или косвени нападки, гневни изказвания, нецензурен и вулгарен език няма да се толерират и също ще бъдат санкционирани."
2. Наруши ли точка 10? "Споренето с и/или обиждането на модератор или администратор по повод предупреждение или заради изпълнение на задълженията му (триене и редактиране) е недопустимо."
3. Наруши ли точка 11? "Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено. Такива въпроси се задават само на лично съобщение или чрез e-mail. При появата на такива теми, те ще бъдат незабавно изтривани, а инициаторът им ще бъде санкциониран."
4. Наруши ли това, че с регистрацията си, се съгласяваш с правилата на форума?
5. Казваш, че не си искал, когато не си съгласен с мен, да комуникираш с мен ок. Последният абзац от точка 9 регламентира поведението ти в този момент, а именно: "Модераторите също са хора и не са застраховани от грешки. При основателно съмнение за такива, обърнете се към друг представител на екипа. Не се опитвайте да разрешавате проблемите във форума сами, това също може да бъде санкционирано."
6. Бях достатъчно търпелив към теб, тъй като и досега, подлежеше на санкция по
гореизложеното!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
. Наруши ли точка 1? "Комуникация във форума се поддържа с уважителен за останалите потребители тон, като това важи и за мненията отправени към екипа на Гонг. Обиди, преки или косвени нападки, гневни изказвания, нецензурен и вулгарен език няма да се толерират и също ще бъдат санкционирани." !!!!!!! Моите уважения - никъде не обиждам останалите потребители, напротив :) изказах се в подкрепа на феновете на Ботев ПД. Екипа на ГОНГ още по-малко съм убидил, та аз обичам този екип :)
2. Наруши ли точка 10? "Споренето с и/или обиждането на модератор или администратор по повод предупреждение или заради изпълнение на задълженията му (триене и редактиране) е недопустимо." - еми.................първо не съм бил предупреждаван, че да съм нарушил т 10

3. Наруши ли точка 11? "Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено. Такива въпроси се задават само на лично съобщение или чрез e-mail. При появата на такива теми, те ще бъдат незабавно изтривани, а инициаторът им ще бъде санкциониран." - ВИНОВЕН

4. Наруши ли това, че с регистрацията си, се съгласяваш с правилата на форума? - е..........това как точно съм го нарушил ? Напротив, съгласявам се - да съм казал,. че не съм съглаен с правилата??

"Модераторите също са хора и не са застраховани от грешки. При основателно съмнение за такива, обърнете се към друг представител на екипа. Не се опитвайте да разрешавате проблемите във форума сами, това също може да бъде санкционирано." - пише "МОЖЕ ДА БЪДЕ САНКЦИОНИРАНО", което означава, че може и да не бъде. Това правило го тълкувам като не 100% задължително


6. Бях достатъчно търпелив към теб, тъй като и досега, подлежеше на санкция по
гореизложеното! - пак ще се повторя = подлежа на санкция по точката, в която ми се забранява да изказвам мнение публично - само по нея :) правилата са си ваши - уважавайте ги все пак :)


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта