GONG.BG - мнения и препоръки

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

georgi bancov
Мнения: 350
Регистриран на: 01 апр 2008 13:33
Местоположение: ТроЯн4е съм си аз
Контакти:

Re: Анкетата /към 15.04.2008/

Мнениеот georgi bancov » 15 апр 2008 19:51

Първия по-сериозен гаффф

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 185
Регистриран на: 29 яну 2008 11:19
Местоположение: Старите "форумци" ви благодарят за "коректното" ви отношение
Контакти:

Re: Анкетата /към 15.04.2008/

Мнениеот itsoVIII » 15 апр 2008 20:43

georgi bancov написа:Първия по-сериозен гаффф

не е първият, а ПОРЕДНИЯТИзображениеИзображениеИзображение
sry gringo, ама сам няма как да стане да си говоряИзображениеИзображениеИзображение
Последна промяна от itsoVIII на 15 апр 2008 21:08, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kloun
Мнения: 16
Регистриран на: 24 мар 2008 17:11
Контакти:

Re: Анкетата /към 15.04.2008/

Мнениеот Kloun » 15 апр 2008 20:46

Явно не само аз съм забелязал невероятните грешки в този сайт. Понякога просто се чудя как не виждат какви ГЛУПОСТИ пишат. :D
Това е просто поредната, а не първата по-сериозна грешка.
Аз ще взема да гласувам на финал да отидат Ботев и Литекс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Клоунът се връща вкъщи уморен!

drumev
Мнения: 4
Регистриран на: 13 апр 2008 10:38
Контакти:

Re: Анкетата /към 15.04.2008/

Мнениеот drumev » 15 апр 2008 21:52

Tozi na snimkata e tenisista Tomash Berdih i neshto ne minava za Amauri ili za shefovete na otborite :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=42789

drumev
Мнения: 4
Регистриран на: 13 апр 2008 10:38
Контакти:

Re: НЕ СЕ ИЗЛАГАЙТЕ !

Мнениеот drumev » 16 апр 2008 09:33

ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА СЕ ИЗЛАГАТЕ

Легенди на Ливърпул и Селтик ще почетат трагедията Хилзбро с мач

16 април 2008 09:11 Размер на шрифта: A | A | A |

Легенди на Ливърпул и Селтик ще почетат 20-годишнината от трагедията Хилзбъро с благотворителен мач, като плановете на събитието догодина вече са започнали.
15 април 1989 година остава един от най-черните дни в историята на тима от „Анфийлд”, когато 96 фена загиват. Причина за трагедията е допускането на твърде много фенове на Ливърпул във вече напълнен сектор. Когато мачът започва в 15,00 местно време, над 2000 запалянковци на червените все още са извън стадиона. Полицията решава да отвори допълнителен вход към трибуната, което довежда до фатални последици.
Фил Хамънд, председател на организацията за подпомагане на семействата на загиналите в трагедията сподели, че се надява, благотворителният двубой да се проведе на „Анфийлд”.
„Първият мач, който „червените” играят след трагичния инцидент е срещу Селтик – приятелска среща. Така че ще се опитаме да съберем тези два отбора догодина”, сподели Хамънд.

drumev
Мнения: 4
Регистриран на: 13 апр 2008 10:38
Контакти:

Re: НЕ СЕ ИЗЛАГАЙТЕ !

Мнениеот drumev » 16 апр 2008 09:37

ЕТО ОЩЕ ЕДНО ЗАБАВНО НЕЩО - СПИТЕ ЛИ?
АБРА-КАДАБРА - БЕРЛУСКОНИ ПРЕВЪРНИ СЕ В ПРЕМИЕР! :lol: :lol: :lol:

БЕРЛУСКОНИ: С ГОЛЕМИ НАДЕЖДИ СМЕ ЗА РОНАЛДИНЬО
16 април 2008 07:38 Размер на шрифта: A | A | A |
Президентът на Милан Силвио Берлускони призна пред италианските медии, че се е срещнал във вторник с брата и агент на Роналдиньо Роберто де Асис, като добави, че има големи надежди в успеха да привлекат звездата на Барселона през лятото.
Берлускони, който ще се превърне в премиер на Италия за трети път, сподели пред медиите на Ботуша: „Абсолютно, имаме големи надежди за Роналдиньо.”
„Дали Рони ще пристигне при нас? На този етап обаче, само брат му направи това”, добави Берлускони.
„На вечеря снощи, Де Асис ми донесе фланелката на Роналдиньо, на която имаше написано доста емоционално полсание”, сподели още президентът на Милан

veren_fen
Мнения: 1
Регистриран на: 16 апр 2008 22:50
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот veren_fen » 16 апр 2008 22:53

Изпаднали сте в жестока заблуда - Александър Младенов игра около 50 минути и през второто полувреме беше заменен.

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=42877

ЦСКА НА ФИНАЛ СРЕЩУ АМКАР ЗА КУПАТА НА РУСИЯ
а вие сте написали
За Том участие в срещата не взе българският футболист Александър Младенов.

Смея да твърдя, че това е крайно недопустимо за медия като вашата

kokoloko
Мнения: 1
Регистриран на: 26 мар 2008 16:30
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот kokoloko » 18 апр 2008 13:10

Първо здравейте,страшно много се интересувам от бойни спортове и по конкретно от К-1,но за сьжаление трудно намирам информация(актуална) в български саитове.Можете ли да ми помогнете?

arubarena
Мнения: 26
Регистриран на: 24 мар 2008 16:58
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот arubarena » 21 апр 2008 20:06

Валио неска пак пртотив литекс пишиш .А иеленко и бабангида като казват че и и го е казал и те са калнът што неказваш а ? Синия подлога . Томе вземи мерки писна ми се срешту литекс да пишите знам че ви боли че за 3 дена 2 пъти ама малко уважение.
Честита купа Л о в ч а н л и.
Честита титла армеици.
А ВИЕ ОТ ГОНГ ПРОДАЛЖАВАИТЕ АНТИ ЛИТЕКС!!!!
ТОМЕ АКО Е ВАЗМОЖНО ДОВЕЧЕРА В ПРЕДВАНЕТО МИ РАЗЯСНИ ЗАШТО Е ТАКА ИЛИ АКО ИМАШ ВРЕМЕ МИ ПИШИ ЕДНО ЛИЧНО САОБШТЕНИЕ ЗАШТОТО ЗНАМ ЧЕ ТИ СИ ПО МАЛКО ПРИСТРАСТЕН.

Няма как обаче да останем безучастни към тенденциозното и крещящо от безхаберие отразяване на ловешкия успех в медиите. С много малки изключения синьо-червената армада във вестници и сайтове затрупа футболна България с поредните тонове простотия. Къде от некомпетентност, къде от омраза към Литекс. Пак късметът, съдиите и кризата в Тибет били основните фактори, заради които “оранжевите” спечелили мача. А Ботев – велики, страхотни, уникални и т.н. Почти като Реал (Мадрид), дето щял да купува Георги Христов, по предложение на съгражданина му и водещ в bTV Николай Бареков!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bogdev75
Мнения: 4
Регистриран на: 28 яну 2008 20:31
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот bogdev75 » 22 апр 2008 11:37

Ето още нещо за ПОВТОРЕНИЕТО, КОЕТО ЯВНО НАИСТИНА Е РОДНИНА НА ЗНАНИЕТО без значение майка, баща, чичо, леля.
Чудих се откъде ми е познато това http://gong.bg/view_article.php?article_id=43419

А то какво излезе

http://gong.bg/view_article.php?article_id=43305

:lol:


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост