Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот Кашчей » 17 мар 2014 21:13

vannistelroy написа:Паце,хубава снимка си си сложила,ама коментара ти нищо не доказва...
Ако съм решил да псувам и да хуля и тука мога да го направя...
В Спортни имаше система за модерация,която цензурираше мненията на коментиращите,които си позволяваха по-груби изказвания.
За всяко нещо си има начини и трикове,стига човек да малко по-умен...


Ти си много отворен, но що не опиташ да псуваш.. с триковете си?
Модерацията във форум не е като филтър за неприемливи думи и изрази!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
vannistelroy
Мнения: 68
Регистриран на: 14 май 2011 09:34
Местоположение: БУРГАС
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот vannistelroy » 18 мар 2014 09:02

Не съм псувал и ругал нито в Спортни,нито в други сайтове,няма да го направя и тук.Аз съм човек с по-скоро весели и иронични коментари...
Но от Вашите отговори ми изниква въпросът:
Защо,тогава толкова се притеснявате от коментари под статиите,след като имате толкова много модератори ? Нали ще изтрият или баннат всеки?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Аз ще отговоря предварително:

Щото ще се разцепи Вашият "задружен" форум и повечето хора (и жени :mrgreen: ) ще почнат да коментират само спортните теми.

Лек ден Ви пожелавам !

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ЧЕРНОМОРЕЦ И РЕАЛ МАДРИД НА СЪРЦЕ!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23801
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот paceto » 18 мар 2014 20:00

vannistelroy написа:Паце,хубава снимка си си сложила,ама коментара ти нищо не доказва...
Ако съм решил да псувам и да хуля и тука мога да го направя...
В Спортни имаше система за модерация,която цензурираше мненията на коментиращите,които си позволяваха по-груби изказвания.
За всяко нещо си има начини и трикове,стига човек да малко по-умен...


Аз да не съм си сложил аватара, за да се харесам на някой :mrgreen:
Какво доказва и какво не няма значение, но е факт че през форума няма как да си хулите на воля както сте свикнали, защото за да водиш тук дискусия трябва да го правиш с уважение към останалите и най-вече към този, с който водиш дискусията.

Никой не ви е накарал на сила да идвате в този сайт и форум, така че имате пълното право да си изберете място, където да се чувствате като у дома.
Всяко ново начало е винаги странно докато му се свикне, така че дайте време и шанс на форума и сайта и може и да ви хареса след време ;)

Потребителски аватар
Маги Стралска
Мнения: 749
Регистриран на: 10 мар 2014 18:45

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот Маги Стралска » 18 мар 2014 20:31

Никой не ви е накарал на сила да идвате в този сайт и форум

грешка.... закриха нашия сайт... и насочиха сички линкове към вашия.... ти как би се чувствал.... ако ти закрият форума.... "сливайки" го с друг....
сори.... тва ми беше за последно...
бъдете здрави....

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот Кашчей » 18 мар 2014 20:36

Маги Стралска написа:
Никой не ви е накарал на сила да идвате в този сайт и форум

грешка.... закриха нашия сайт... и насочиха сички линкове към вашия.... ти как би се чувствал.... ако ти закрият форума.... "сливайки" го с друг....
сори.... тва ми беше за последно...
бъдете здрави....


Вие от няколко дена ни пожелавате да сме живи и здрави и обявявате, че ви е за последно влизането. Вас никой не ви гони, но вие не искате да се приобщите! Държите да промените новото място по ваш вкус, а това трудно ще стане.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23801
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот paceto » 19 мар 2014 02:47

Маги Стралска написа:
Никой не ви е накарал на сила да идвате в този сайт и форум

грешка.... закриха нашия сайт... и насочиха сички линкове към вашия.... ти как би се чувствал.... ако ти закрият форума.... "сливайки" го с друг....
сори.... тва ми беше за последно...
бъдете здрави....


Сайта не е мой така както спортни не е бил ваш ;)
Сливането е взето по високите етажи както се казва, а ние отдолу сме склонни да се съобразим с това тяхно решение.
Който не му харесва спокойно може да се орентира по други сайтове и това много добре го знаеш и няма нужда да ви го казваме.

Ако искаш да ти отговоря на въпроса - бих пробвал първо да видя как ще потръгнат нещата, ще свикна с новите неща и чак тогава ако не ми хареса се махам и се орентирам на друго място. Никой не ви държи на сила в даден сайт и вие лично сте си избрали въпросният сайт, в който да си следите новините.

Сега ако напук не искате да дадете шанс на новите неща и потропвате с крак само, защото не става вашето е вече друг въпрос.
Както казах новите неща винаги са некомфортни така както да започнеш нова работа, на ново място и с нови хора.В началото ти е кофти не се чувстваш в свои води, но постепенно като завържеш разговори с колегите ти започваш да се отпускаш и чувството лек по лек изчезва.

Замислете се малко над тези дребни неща вместо да се цупите и да заплашвате, че няма да пишете тук или да посещавате сайта.
Форума го имаше и преди вас ще го има и след вас, а и не съм напълно сигурен че никога повече няма да влезете тук след определено време и няма да започнете да пишете или просто да четете. :)

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 513
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 20 мар 2014 03:29

Актуална извадка от мегаинтелигентната, възпитана и културна аудитория на този иначе толкова симпатичен форум:

Djoro1974 написа:
F_Alonso написа:Взривен стадион!
Аут от Европа!
Съблечен треньор!
Напикан треньор!
паткофф в уеске - БЕЗЦЕННО!
Да илядиш на подуене, Тодореееееее!!!
Муахахахахахахахахахахахах!


Що не го ДУХАШ,нещастник?


"Много си интелегентен!Освен да мучиш,дали можеш да издаваш друг звук?!
Темата е извинение,а ти се обаждаш от кочината!"

А преди броени дни някакви местни невежества ни се обясняваха как тук такива неща били недопустими и подобни реплики не могат да бъдат видяни. Кажи честно :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44135
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот rhaegar » 20 мар 2014 10:40

Нещо бъркаш "не могат да бъдат видяни" с "остават ненаказани". Първото е възможно, второто едва ли 8-)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот Кашчей » 20 мар 2014 11:54

rhaegar написа:Нещо бъркаш "не могат да бъдат видяни" с "остават ненаказани". Първото е възможно, второто едва ли 8-)


За съжаление и второто е възможно.. зависи на кой отбор си фен и кой модератор го е видял провинението. Кировец , примерно, беше докладван за обиди, но мненията му са изтрити, а той си пише. Аз написах в един пост към някого "нещастник" и отнесох 10 дена.
Много са ви размити стандартите!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

nam_si_koy
Мнения: 94
Регистриран на: 13 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Gong.bg и Sportni.bg се сливат в полза на читателите

Мнениеот nam_si_koy » 20 мар 2014 12:16

Фройд, очевидно приятелския разговор, който сте цитирали отговаря на Вашите интелектулни потребности.В този форум ще откриете достойни събеседници, уверявам Ви.Например много теми преминават в спор между провинциалисти("миекащи") и столичани("шопи").Едните със сигурност са лошите, а другите добрите.Но кои??? Също така Ви съветвам да посетите подфорума на "Ботевъ"Там често се обсъждат ежедневието на хората от село, проблемите на малцинствата и тяхната интеграция (доста успешна, ако се съди по снимковия материал), политическата и сексуана ориентация на феновете (ще се изненадате неприятно, но двете неща изглежда са свързани по странен и извратен начин).
Не се притеснявайте от наказанията на този рептил Регъра.Той вече не е фактор.В квартала в който живея, живее и котаракът Мишо, който ми е близък приятел и смело се саморазправя с пълзящите гущерчета.В момента съм го подложил на протеинова програма(уискас джуниър) и го пращам на специална мисия в Бъкингамския палас, където се подвизава прекия началник на лицето модератор Регър, а именно - това бабе - Елизабет Две.
Това е от мен.Поздрави.
[offtopic]Кашчей, враг на епилептиците и очевидно вече и на потребителите от женски пол(с изключение на Симона Великолепна), виждам че пак си недоволен от модераторите.Да те питам като компетентен по тяхната дейност(и въобще по всичко), може ли да блокирам гифовете(само гифовете) в аватари и подписи? Не ми отговаряй с въпрос.Благодаря[/offtopic]


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост