Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Болен Левскар
Мнения: 195
Регистриран на: 09 май 2013 22:10
Контакти:

Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Мнениеот Болен Левскар » 24 окт 2014 22:28

Хора, време е за дерби! За добро или лошо, утре отново един срещу друг се изправят двата най-успели клуба в България с общо над 100 трофея! Аз обаче искам да насоча вниманието ви на това как се надъхват феновете на двата отбора, защото историята на фенското съперничество е не по-малко богата. В последно време е модерно да се пускат клипчета направени от феновете. Много рядко имам възможност да съм част от Сектор Б, но това не ми пречи да ценя всяка минута, която прекарвам там, да се кефя максимално на организацията и фен-културата, които те са развили, и да ги сравнявам с тези на съперника. Днес изгледах клипчето на Сектор Б, и това на ЦСКА. Прилагам ги и тук:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Imuk3g0VcBw#t=119[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0OmQs5-Lxm4[/youtube]

Да, в нашето преобладават полицаи, качулки, и маски, но това не го прави по-малко надъхващо. След като го изгледах, проявих любопитство и си пусках и тяхното клипче. Е няма такъв смях! По-аматьорско видео май не съм гледал скоро. Май лично Лупи го е правил, за да спести някой лев! Сигурно гледам субективно на нещата, затова моля и неутралните фенове да оценят двете клипчета.

Като цяло искам да засегна и темата за ултрас културата и това, че за мен Сектор Б е светлинни години пред всички в България. Да, за съжаление в последно време Сектор Б е и нарицателно за вандализъм, дрога, и какво ли още не. Но тук изниква въпросът - кой е Сектор Б? Няколко наркоилъра? Няколко стотин вандала? Не, Сектор Б е много по-голям, пълен с нормални момчета и момичета, които си подкрепят отбора до последен дъх! Когато секторът е пълен, това са хората, които преобладават в него, това са хората които имат огромен принос за хореографията, част от тези хора са направили и видеото, което е 1000 класи над това на онези! Затова драги ми Левскари, ценете какво имате, защото скоро хората стоящи зад тази организация, зад хореографията, зад видеото, зад юбилея, зад всичко хубаво от трибуните напоследък, може и да ги няма. И вместо да ги сочите като оправдание да не идете на мач, спрете да мрънкате и елате утре да си подкрепите отбора, без значение в А или Б сектор. В този момент всеки Левскар е необходим на отбора! Утре малко или много се решава в каква посока ще тръгне първенството. Спечелим ли, съм сигурен, че ще влезем с двата крака в борбата за титлата! Вие шампиони искате ли да ставате? Пари искате ли да печели отбора? Та нали строим стадион! Той е за нас! Моментът на феновете със сърце и душа настъпи отдавна!

За мен няма друг начин отборът да тръгне нагоре! Той зависи ИЗЦЯЛО от нас! Вие какво мислите?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Мнениеот sin4ec » 24 окт 2014 22:31

Нищо не мислим, отиваме на мач и това е!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Мнениеот BadBoy » 24 окт 2014 22:41

Стадионите не са само с един сектор, тка че всичко останало са оправдания.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Aramous
Мнения: 59
Регистриран на: 17 авг 2014 23:55
Контакти:

Re: Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Мнениеот Aramous » 24 окт 2014 23:04

Ето заради такива левскари уважавам Клуба ви... ;)
За мен Сектор Б и Г са нещо незаменимо особено на дербитата,жалко,че в последно време по необясними за мен причини много криминално проявени се вливат в тези организации без да се предприемат мерки от тарторите..та въпроса ми е към по-запознатите от мен. ЗАЩО? Защо никой от така наречените тартори не предприема мерки да предпази честта на Сектора и на Клуба от такива вандали, които гонят обикновенните зрители и накарняват гордостта и репутацията на Отбора..надявам се скоро врем такива ненормални индивиди да бъдат смели и изхвърлени от агитките и да се насладим на наистина невероятна атмосфера без да се стига до мелета и влизания в болнични заведения! :)
Успех на Дербито,аз ще бъда в Г!

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Мнениеот bastuna2003 » 24 окт 2014 23:59

Във вашето видео преобладават тъмни субекти, бомби, ракети, полицаи и побоища. Наистина ли вярвате, че това е правилния път?
Надъхващата музика и някое невинно детенце ли са епогея, или качулките?
[rimg]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1409405071c.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Мнениеот Владо_ЦСКА » 25 окт 2014 00:03

Като ви гледам видеото, се успокоявам, че не съм се сбъркал като дете, да съм от вашия бряг!

Хайде до утре и лека нощ, че рано път ни чака за дербито ;)
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

ronnie
Мнения: 654
Регистриран на: 22 яну 2014 23:02
Контакти:

Re: Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Мнениеот ronnie » 25 окт 2014 00:16

За вас е нормално да се сравнявате с по-големи отбори, като ЦСКА. След броени часове ще ви набутаме отново там където ви е мястото и както сте сега надъхани дни наред няма да се появявате във форума. Успех в битката за влизане в първата 6-ца, за да можем на пролет пак да ви... мотивираме :twisted:

[offtopic]От сигурен източник дочух, че вашето видео ще бъде ползвано за мотивация, но не на фенове, а на полицаите които ще охраняват мача.[/offtopic]

Sith
Мнения: 223
Регистриран на: 08 юли 2014 13:36
Контакти:

Re: Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Мнениеот Sith » 25 окт 2014 00:19

Като е пълен с нормални момчета и момичета и сте мнозинство, защо ни го пробутваш това негативно видео, наблягащо на вандалските кадри, че и му се кефиш :?: Двете неща се изключват някак си :!: Вече всеки мач сините или се бият с полицаи, журналисти или нападат невзрачни хорица като тия в Хасково в гръб с камъни и това не е чудно гледайки посланието ви. Тези случаи само ще се увеличават при вас явно...

На ЦСКА изглежда по-лошо качество картината, понеже повечето са някакви събирани кадри в стил журнализъм, неподготвени, неподправени, от телефони и стари предавания от телевизии. Обаче няма полиции, маски и качулки, вандалщини! Идеята е ясна, всякакъв вид хора се обединяват и тръгват на поход, даже някаква влюбена двойка ми се мерна как върти педалите на водното колело да не изпусне мача :lol: Така, че погледни пак и избери за себе си на какъв вид послание ще бъдеш носител :arrow:
Осъм, Кърпачев, Литекс, кои сте всъщност вие ??? .... знаем само, че сте припознавачи, оооо, припознавачи, шаляляла ...
ИзображениеИзображение

САМО ЦСКА
Мнения: 96
Регистриран на: 05 авг 2011 23:26
Контакти:

Re: Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Мнениеот САМО ЦСКА » 25 окт 2014 00:32

По принцип това видео, което си пост-нал за ЦСКА е от клуба и наистина е доста аматьорско, но си има своя чар. ;) А това е фенското: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nuF0UiX1a0k&list=UUa6a4JZvRGrxYKbV164f3sQ[/youtube]

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Сектор Б - причина или пречка да дойдете утре на стадиона

Мнениеот Владо_ЦСКА » 25 окт 2014 01:03

Какво си говориме ;)
Май не сте гледали, вярното видео ;)
Сравнете го с говеждото, пълно с куки и самозапалвания ;)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=648UA7KFIPc&list=UUh2-4MNm5h4j5Kbs6fGFJqA&index=1[/youtube]

УСПЕХ АРМЕЙЦИ!!!
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта