Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Мнениеот iliyan » 22 окт 2014 10:33

Само на мен ли ми се набиват на oчи тези резултати? Не може да става дума за черно тото. Все пак това е Байерн, Челси, Рома.
Не ми се вярва да е толкова голяма разликата между бундеслигата и калчото. Мисля си, че с тези мачове окончателно се доказа че няма смисъл от правилото за гол на чужд терен.Интересно ми какво мислите за модела на ШЛ.То коеф. , предварителни кръгове и т.н. и снощи хандбални резултати и от в мачове от сериозни отбори.И точно след като немският национален отбор загуби в квалификации.След тези резултати си мисля , че май бройката на отбори в ШЛ е повече отколкото трябва.Снощи Рома по никакъв начин не защити това да има 3 отбора от Италия в ШЛ. Разлика между Украйна и Беларус едва ли толкова голяма , но има нещо сбъркано за да се получат тези резултати.Резултати на Челси може да се приеме като нормален , но другите 2 няма как.Не е и черно тото, а нещо сбъркано в целият турнир.Трябват промени и то генерални и явно тези предварителни кръгове и коеф. не вършат работа.Трябва да се измисли нещо друго.Вие как мислите ?!
Последна промяна от iliyan на 22 окт 2014 11:56, променено общо 1 път.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 22 окт 2014 10:38

Мисля, че трябва да се върне КЕШ и да участват само шампионите, за останалите си има Лига Европа или да измислят някой друг турнир. Но заради париците това никога няма да стане. 8-)

[offtopic]Само аз ли мисля, че темата си я писал с махмурлук? :mrgreen:[/offtopic]
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Мнениеот BRF » 22 окт 2014 10:41

Със успех тия мачове можеха да завършат с по 2-3 гола!Така се е случило просто.Гледай си кефа и не търси конспирации,съвет!
Иначе ШЛ си е тъпня отвсякъде.Става само за залагане и толкова.Директните елиминации са друго нещо или поне да не са дирижирани жребиите.Какъв е проблема да има група Барселона,Реал,Байерн и МЮ?

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Мнениеот iliyan » 22 окт 2014 10:46

BRF написа:Със успех тия мачове можеха да завършат с по 2-3 гола!Така се е случило просто.Гледай си кефа и не търси конспирации,съвет!
Иначе ШЛ си е тъпня отвсякъде.Става само за залагане и толкова.Директните елиминации са друго нещо или поне да не са дирижирани жребиите.Какъв е проблема да има група Барселона,Реал,Байерн и МЮ?

2-3 гола е в границите на разумното , но 6-7 гола и то Рома-Байерн(не Байерн-Рома) и БАТЕ-Шахтьор(не Шахтьор-БАТЕ).
Не казвам , че е режисирано.Чак такава разлика в класи едва ли.Има нещо сбъркано в този модел на ШЛ.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Мнениеот cska-632 » 22 окт 2014 10:51

Италианското първенство е много, много, много слабо. Доказателство е липсата на фенове на стадионите. Доказателство е участието на отборите им в евро турнирите. Доказателство е слабият им национален отбор. Доказателство е липсата на световни звезди в първенствоито им, а ако се появи някой по-добър го продават.
И ащо да няма група Барселона,Реал,Байерн и МЮ? Защото ще им група Бате, Апоел, Марибор и Малмьо и на елиминациите ще продължи отбор, който ще отнесе 10+ в двете срещи. Единственото, което трябва да се промени в ШЛ е групите. Просто не трябва да ги има.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Мнениеот Странджата » 22 окт 2014 10:53

И какво сбъркано има в 7:2, при положение, че тогава отборът на ЦСКА по нищо не остъпваше на отбора на Левски и после си стана шампион. Или 8:0 - като че ли някога Литекс е бил по-силен даже два пъти повече от ЦСКА. Или 7:1 - може би Бразилия беше най-отчайващо слабият отбор на световното, та само нея германците прегазиха с толкова. Казал го е Гуардиола - аз си признавам, че той разбира в десетки пъти повече футбола от мене, а пък вие - не знам :)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Мнениеот BRF » 22 окт 2014 10:55

iliyan написа:
BRF написа:Със успех тия мачове можеха да завършат с по 2-3 гола!Така се е случило просто.Гледай си кефа и не търси конспирации,съвет!
Иначе ШЛ си е тъпня отвсякъде.Става само за залагане и толкова.Директните елиминации са друго нещо или поне да не са дирижирани жребиите.Какъв е проблема да има група Барселона,Реал,Байерн и МЮ?

2-3 гола е в границите на разумното , но 6-7 гола и то Рома-Байерн(не Байерн-Рома) и БАТЕ-Шахтьор(не Шахтьор-БАТЕ).
Не казвам , че е режисирано.Чак такава разлика в класи едва ли.Има нещо сбъркано в този модел на ШЛ.

Нито Байерн за пръв път вкарват 7 гола,нито Рома за пръв път пускат толкова!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Мнениеот BRF » 22 окт 2014 10:56

dickinson написа:
iliyan написа:Само на мен ли ми се набива научи тези резултати.

Започни да се ограмотяваш и
по-малко пиши глупости във форума и там където не ти е работа или не разбираш.

Човека изказва някакво мнение!Не виждам връзка с коментара ти!Кое точно не му е работа?И кое точно не разбира?

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Мнениеот iliyan » 22 окт 2014 10:58

BRF написа:Нито Байерн за пръв път вкарват 7 гола,нито Рома за пръв път пускат толкова!

Но в един кръг 3 такива резултата говорят , че има нещо което не е наред.Тук не говорим за изключение.
Ако беше само Челси щеше да се приеме като нещо нормално , но 3 мача в една вечер от ШЛ !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Размисли на един фен след снощни мачове в ШЛ

Мнениеот BRF » 22 окт 2014 11:00

cska-632 написа:Италианското първенство е много, много, много слабо. Доказателство е липсата на фенове на стадионите. Доказателство е участието на отборите им в евро турнирите. Доказателство е слабият им национален отбор. Доказателство е липсата на световни звезди в първенствоито им, а ако се появи някой по-добър го продават.
И ащо да няма група Барселона,Реал,Байерн и МЮ? Защото ще им група Бате, Апоел, Марибор и Малмьо и на елиминациите ще продължи отбор, който ще отнесе 10+ в двете срещи. Единственото, което трябва да се промени в ШЛ е групите. Просто не трябва да ги има.

Не съм много съгласен!Отпадането на тия отбори в ранна фаза и съответно продължаването на другите би разпределило парите по различен начин!Така би се поизравнил футбола!Групите няма да се премахнат!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 63 госта