ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - полуфинал

Мнениеот Eminem » 18 окт 2015 00:43

dido1302 написа:Скримов е контузен, Вальо Братоев е може би в най-слабата си форма изобщо. В Аячо миналия сезон игра едно голямо ЗЕРО. Рагин и татин Жани изобщо няма да ги коментирам, колко биха били от полза на европейско срещу такива отбори. Ако си гледал Милушев в Световната лига ще ти е ясно, защо Учиков и 38 годишния Владо бяха предпочетени пред него.

И какво им е на Рагин и Желязков ? Представиха се страхотно. Да, ЕОИ е коренно различен турнир, но вместо Жеков да е фигурант в състава, можеше да се вземе един играч, който да бъде използван. Кажи ми каква щеше да е загубата ако се вземе 4-ти център или 5-ти посрещач или 3-ти диагонал ? С какво Жеков беше полезен ? Само зае мястото на един играч. И само не ми казвай, че се е контузил след като е даден списъка, защото е повече от смешно. Жеков е контузен много преди този списък да бъде даден и се знаеше, че нямаше с нищо да може да помогне на отбора.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Der Führer » 18 окт 2015 00:44

Eminem написа:Момчетата трябва да бъдат поздравени! Дадоха всичко от себе си, за съжаление не беше достатъчно. Видя се, че ни липсва класа във важните моменти. Бяхме наистина много близко, но явно ни трябва нещо повече. Напълно се раздадоха, това искаме да виждаме, а те го правят във всеки мач. В кой колективен спорт сме по-успешни ? Вие видяли ли сте условията какви са във воолейбола ? Момчетата надскачат условията в тази държава. Вижте срещу какви държави играем.
Сигурен съм, че сега щяхме да се радваме ако Скримов и Соколов бяха в отбора, но за съжаление нямахме късмет в това отношение.

Не е липса на късмет - друга е причината .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот dido1302 » 18 окт 2015 00:45

Der Führer написа:
Eminem написа:Момчетата трябва да бъдат поздравени! Дадоха всичко от себе си, за съжаление не беше достатъчно. Видя се, че ни липсва класа във важните моменти. Бяхме наистина много близко, но явно ни трябва нещо повече. Напълно се раздадоха, това искаме да виждаме, а те го правят във всеки мач. В кой колективен спорт сме по-успешни ? Вие видяли ли сте условията какви са във воолейбола ? Момчетата надскачат условията в тази държава. Вижте срещу какви държави играем.
Сигурен съм, че сега щяхме да се радваме ако Скримов и Соколов бяха в отбора, но за съжаление нямахме късмет в това отношение.

Не е липса на късмет - друга е причината .


И каква е ? Можеш ли да я споделиш с нас, разбирачо ?

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Eminem » 18 окт 2015 00:45

Der Führer написа:
Eminem написа:Момчетата трябва да бъдат поздравени! Дадоха всичко от себе си, за съжаление не беше достатъчно. Видя се, че ни липсва класа във важните моменти. Бяхме наистина много близко, но явно ни трябва нещо повече. Напълно се раздадоха, това искаме да виждаме, а те го правят във всеки мач. В кой колективен спорт сме по-успешни ? Вие видяли ли сте условията какви са във воолейбола ? Момчетата надскачат условията в тази държава. Вижте срещу какви държави играем.
Сигурен съм, че сега щяхме да се радваме ако Скримов и Соколов бяха в отбора, но за съжаление нямахме късмет в това отношение.

Не е липса на късмет - друга е причината .

Ами всъщност контузията на Скримов я отдавам на тежките тренировки, които Пламен определи. Ама си е мое мнение.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Red_Neck » 18 окт 2015 00:47

Поздравления за момчетата.
Мача си отиваше към 3:0 ако Братоев не бе започнал да играе с "фантазия" и пропуснахме няколоко златни шанса да ги пречупим.

Жалко, ... пореден загубен полуфинал на голям форум :(
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот отец Онуфри » 18 окт 2015 00:48

Вечно четвърти... ех пуста българска орисия - винаги се осираме накрая.

П.П. Тоя Градинаров и за градинар не става :lol: :lol: :lol:
П.П.2. Само на мен ли ми е чудно защо не пуска Учиков?
Последна промяна от отец Онуфри на 18 окт 2015 00:53, променено общо 2 пъти.


Image

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Der Führer » 18 окт 2015 00:48

dido1302 написа:
Der Führer написа:
Eminem написа:Момчетата трябва да бъдат поздравени! Дадоха всичко от себе си, за съжаление не беше достатъчно. Видя се, че ни липсва класа във важните моменти. Бяхме наистина много близко, но явно ни трябва нещо повече. Напълно се раздадоха, това искаме да виждаме, а те го правят във всеки мач. В кой колективен спорт сме по-успешни ? Вие видяли ли сте условията какви са във воолейбола ? Момчетата надскачат условията в тази държава. Вижте срещу какви държави играем.
Сигурен съм, че сега щяхме да се радваме ако Скримов и Соколов бяха в отбора, но за съжаление нямахме късмет в това отношение.

Не е липса на късмет - друга е причината .


И каква е ? Можеш ли да я споделиш с нас, разбирачо ?

Мога - личното отношение на треньора . Към тях двамата и към Братоев .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Eminem » 18 окт 2015 00:51

Der Führer написа:Мога - личното отношение на треньора . Към тях двамата и към Братоев .

За Братоев съм напълно съгласен, но въобще не искам да си и помисля, че Скримов не е в отбора заради Пламен.
Соколов е контузен, това е ясно.
Последна промяна от Eminem на 18 окт 2015 00:56, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Владо Николов великан.

Мнениеот korteneca » 18 окт 2015 00:55

galin56 написа:
korteneca написа:
Pride написа:Няма защо да се сърдим на никое от момчетата всички са герои.

Точно заради подобни определения никога не печелим златото. ;) Герои ще са тези, които спечелят утре титлата. Ние ще сме с поредното 3-4 място за жалост. Но иначе съм съгласен, че не трябва да се нападат момчетата. Просто толкова са им възможностите. Направиха каквото можаха, но чак нещо героично не са сторили. Даже си беше очаквано и в програма минимум, защото сме домакини.
Успех утре за бронза. ;)

По-тъпо изказване не може да има. Разбира се, че са герои. Усещаш ли само колко абсурдно звучи факта, че резултата България - Германия е 3-0 за България. Че бяхме равностойни и за малко да бием Франция. Знаеш ли, че Германия и Франция са най-развитите страни в Европа и с по 70-80 млн. души население. А България е с 7млн и най-скапаната икономика в Европа. Браво на волейбола ни. Най-нормалното нещо е да сме в дъното на класациите, а на практика последните 10 години сме от най-силните в света. И пак накрая БРАВО ГЕРОИ.

Разбира се, че може да има по-тъпо изказване и това е твоето. Нека продължаваме да се обявяваме за герои при 3-4 място и никога няма да постигнем нещо значимо като титла например. Хората тези места не ги броят, а ние се радваме на тях като на първо място. Словения сигурно са 70-80 млн. души...
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

Image[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ЕП: България - Франция - 2:3 FT

Мнениеот Der Führer » 18 окт 2015 00:59

Eminem написа:
Der Führer написа:Мога - личното отношение на треньора . Към тях двамата и към Братоев .

За Братоев съм напълно съгласен, но въобще не искам да си и помисля, че Скримов не е в отбора заради Пламен.
Скримов да излезе, да бъде честен пред медиите, защото тези спекулации започват да ме притесняват.
Соколов е контузен, това е ясно.

Скримов едва ли ще тръгне да се обяснява по медиите . Просто не е такъв човек . Иначе Скримов , Братоев , Соколов и Учиков , кой повече , кой по-малко не са сред любимците на Пламен .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта