Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9724
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 19 май 2024 22:27

k20dan4o написа:
peliforewer написа:
Dust написа:Лична секретарка на Бойко ли си, ако не си кой те кара да ми четеш мненията?

Щом мненията ти са в обществен форум може всеки да ги чете и коментира, ако съм се намесил в личният ти профил, ок.Не съм никакъв на Бойко Величков, но повече го разбира футбола от теб.

Разбира го той, квото е казал че ще стане, обратното е станало. Както каза спеца - "Загубата на армейците от Пирин не е добра новина за Ботев Пд"

Правилно е казал, ЦСКА рядко допуска серия от негативни резултати, но в момента се случва, а гледам, че съдията Вълков не смее да даде ъглов за Черно море за да не стане 5-0 :) .И аз като Бойко, този резил на Лудогорец не е добра новина за Локо Пловдив и Левски :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rebelheartous » 19 май 2024 22:30

W84me написа:С Чочев, Неделев и Спас - толкоз. Който си мисли, че тия са футболисти е в голяма грешка.


Който си мисли, че лудите днес са били във Варна на нещо по-различно от разходка, сериозно се заблуждава. :lol: :oops:

btw, да не сме им станали ние вечен враг, че пееха за чорбата накрая? :lol: Не бързайте моряци, на есен с песен ще си играйките със Спартак.
Последна промяна от rebelheartous на 19 май 2024 22:31, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2138
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k20dan4o » 19 май 2024 22:30

delqnski47 написа:Разпраха им задниците на кренвиршите. Браво на моряците. Дали това ще е началото на края ? Предстои да видим следващия сезон.

Всяка година го разправяте това за края. Вие вече го видяхте, ние не бързаме. Вчера падна хегемона Байерн, днес бе и Залцбург. Само ние останахме. Нямам против и тук да разнообразим, само да не сте вие.

peliforewer
Мнения: 9724
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 19 май 2024 22:31

Dust написа:
peliforewer написа:
Dust написа:Лична секретарка на Бойко ли си, ако не си кой те кара да ми четеш мненията?

Щом мненията ти са в обществен форум може всеки да ги чете и коментира, ако съм се намесил в личният ти профил, ок.Не съм никакъв на Бойко Величков, но повече го разбира футбола от теб.

Че някъде да казвам, че той разбира футбола колкото аз?
Нещо си превъзбуден заради мач който е с предизвестен край още преди неговото започване. Единствено резултатът лично мен ме изненада.
Пази си нервите за следващия мач, че Черно море как са набрали скорост да не ви отнесат като куцо пиле домат на националната арена

Ти ми изглеждаш по нервак, аз поне не съм неутрален :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

gihuelo
Мнения: 5910
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 19 май 2024 22:32

W84me написа:
Dust написа:Добре де, тоя ерудит Бойко що е толкова нaсран? Какво не му харесва в момента. Става добър мач, съдията не се забелязва, тоя плаче ли, плаче.

Не му харесва, че Тирето отива на бараж с Числото хахаха


4:0 ни водите при баражите :)
Нека и ние да видим какво е бараж.
:) :) :)

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rebelheartous » 19 май 2024 22:32

delqnski47 написа:Разпраха им задниците на кренвиршите. Браво на моряците. Дали това ще е началото на края ? Предстои да видим следващия сезон.


Те хубаво им напълниха кошарата, ама в мач без значение за Лудогорец...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15232
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 19 май 2024 22:33

delqnski47 написа:Разпраха им задниците на кренвиршите. Браво на моряците. Дали това ще е началото на края ? Предстои да видим следващия сезон.

Това го пишете всяка година. Напрегни се малко, не си толкова прост, догодина сме с +12 точки.
Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22929
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 19 май 2024 22:34

Лайното Б.Величков какво общо има с този мач?

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rebelheartous » 19 май 2024 22:34

peliforewer написа:Преди малко Фолдън вкара гол и с пушката застреля феновете на стадиона :) , колко ли мача ще го накажат :) .Някой пак е на евтина дрога.


Но затова пък говедата искаха да бъде наказат Каранга за лафа с кравата. :lol: :) :mrgreen:

Dust
Мнения: 8339
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 19 май 2024 22:35

Ох горкия горканчовец, що го карат да се мъчи и чуди какво да каже. Айде пък малко нарушения били извършили...не били взели сериозно отношение към мача.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта