Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот MagicMoments » 11 юли 2016 11:48

След един месец футбол и 51 мача реших да направя тема в която да отличим героите и "грешниците" на това първенство
Моя идеален тим на първенството- в схема 3-4-1-2:
---------------------------------------------------Джанлуиджи Буфон-------------------------------
--------------Пепе----------------Лоран Косчелни------------------------Леонардо Бонучи------
Гарет Бейл---------Аарън Рамзи-------- Блейз Матуиди--------Емануеле Джакерини-------
------------------------ -------Антоан Гризман--------------------------------------------------------
--------------------Луиш Нани---------------Кристиано Роналдо----------------------------------
Мениджър на първенството:Фернандо Сантош
Резерви:Руи Патрисио:Ашли Уилямс,Жером Боатенг:Грегош Криховяк,Раджа Наинголан,Димитри Пайе:Оливие Жиру
Тези играчи лично мен ме впечатлиха,чудех се доста за избор на вратар,тъй като вчера Руи Патрисио изнесе страхотен финал,а преди това бе с основна заслуга за елиминирането на Полша,но пък това е последното европейско за Буфон и за съжаление ще се пенсионира само със световната титла от 2006.
Защитата:Въпреки грешката вчера Косчелни изнесе много силно първенство,Пепе пък е в основата на вчерашната победа,както и в елиминирането на Полша и Хърватия.Бонучи игра във всички мачове на Италия и тотално неутрализира белгийци,шведи и испанци,но пък изпусна втората си дузпата срещу Нойер.
Полузащита:Бейл и Рамзи бяха лидерите на Уелс,просто тези две индивидуалности чудесно успяха да поведат отбора си до 1/2 финалите,но отсъствието на Рамзи бе пагубно за Уелс в полуфинала.Матуиди игра във всички френски мачове и беше основното звено осъществяващо връзката защита-полузащита.Джакерини ,въпреки че играе във скромния отбор на Болоня,буквално тичаше като ненормален и изнесе много силни мачове и в тактиката на Конте бе много възлов играч:
Нападение:Нани и Роналдо не бяха класическите нападатели,те много се връщаха и помагаха в полузащита и в крайна сметка в тактиката на Сантош бяха основни играчи и най-важното играеха за отбора и превъзмогнаха огромното си его.Гризман,след като Дешан му намери позицията като втори(лек) нападател,буквално реши мачовете с Албания,Ирландия и Германия,но вчера португалците го ограничиха до един удар с глава.

Разочарованията на Евро 2016(в схема 4-4-2)
-----------------------------------------------------Джо Харт-------------------------
Хуанфран---------------Гари Кейхил-------------Сергей Игнашевич---------Вячеслав Шевчук
Рахийм Стърлинг------------Уейн Рууни---------Арда Туран-----------------Андрий Йермоленко
-------------------------------Томас Мюлер------------Артьом Дзюба
Разочаровали мениджъри:Рой Ходжсън,Висенте дел Боске,Леонид Слуцкий
На поредно първенство Англия отпадна на първото стъпало след групите.Още в групите Ходосън избра да се натресе в по-трудния поток,но без аргументи.Гари Кейхил не бе титуляр в Челси,Стърлинг в Сити също така,Джо Харт пусна 2 шарански гола,а Уейн Рууни бе гола вода като капитан.Русия в навечерието на домашното световно отпадна безславно,а отбора на Украйна така и не вкара гол в трите си мача,така както и Томас Мюлер.Дел Боске също се натресе в по-трудния поток,също така 4 мача ги изкара с една и съща 11-торка и така краля безславно предаде короната.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот 7 е добро число » 11 юли 2016 12:36

най-добри разбира се бяха ето тези силни момчета :mrgreen:

схема 4-3-3

....................................... 1. Джо Харт

3. Дани Роуз ..... 6. Крис Смолинг ....... 5. Гари Кейхил .......... 2. Кайл Уокър

........ 10. Уейн Рууни ......... 17. Ерик Дайър .............. 20. Дели Али

........ 7. Рахим Стърлинг ....... 9. Хари Кейн ........... 15. Даниел Стъридж


със смени - 18. Уилшър , 11. Варди и 22. Рашфорд
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот sapio0o » 11 юли 2016 12:53

Бях тръгнал да пиша, но като видях двете единадесеторки на направилият темата се отказах. Абсолютно се припокрива с моите виждания. Може би вместо Дзюба трябва да е Кейн от Англия. Не че имам наблюдения върху него, но насам-натам се чува, че бележи голове, пък аз нищо не видях на европейското. Вместо Игнашевич или Кейхил също бих поставил Рамос. За мое голямо съжаление бе трагичен във всички мачове. Има нужда от почивка преди новия сезон.
[center][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот smoothc » 11 юли 2016 14:21

Не е лесно да се изберат най-добрите на ЕВРО 2016, защото има и такива играчи, на които отборите не достигнаха полуфиналите, но в индивидуален план се справиха блестящо, буквално играха като за двама, което е много важна подробност.

Но все пак, редно е да вземем по няколко играчи от финалистите и по 1-2 от отпадналите полуфиналисти, така ще е най-справедливо.
[center][/center]

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот MJ23 » 11 юли 2016 15:33

smoothc написа:Не е лесно да се изберат най-добрите на ЕВРО 2016, защото има и такива играчи, на които отборите не достигнаха полуфиналите, но в индивидуален план се справиха блестящо, буквално играха като за двама, което е много важна подробност.

Но все пак, редно е да вземем по няколко играчи от финалистите и по 1-2 от отпадналите полуфиналисти, така ще е най-справедливо.
[center][/center]


Абсолютно съгласен със схемата!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот drvasko98 » 11 юли 2016 16:08

Руи Патрисио
Седрик Соарес - Бонучи - Пепе - Хумелс - Хектор
Йозил - Рамзи - Бейл
Гризман
Роналдо

Схемичката на Конте с вариации


Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот Furious_Monk » 11 юли 2016 16:22

Буфон
Герейро- Бонучи-Глик- Де Шилио
Кроос- Найнголан - Ренато Санчес
Бейлс - Гризман - Роналдо
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот anihilator » 11 юли 2016 17:41

JohnnieWalker написа:Роналдо ?!?! Смях !

Айде бе , ми смей се :lol: Други пък ги разплака Роналдо :lol:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот doktora25 » 11 юли 2016 19:07

Идеална 11-ца:

Патрисио
Пепе - Глик - Киелини
Бярнасон - Кедира - Ренато - Матюиди
Роналдо - Гризман - Бейл

Резерви: Буфон, Хумелс, Фонте, Рамзи, Гера, Перишич, Пеле, Нани.

Постарал съм се да бъда максимално обективен. Включил съм не само най-добрите и заслужилите, стигнали най-напред, а също и важни играчи от отбори, оставили ярка следа на първенството, независимо колко напред са се класирали и дали в тях изпъква колективизмът и тактическата дисциплина за сметка на индивидуалните качества.
По отношение на Кедира: Според мен той стои в основата на успешната реализация на схемата на Бундестима и на добрата игра в някои от първите мачове. Беше почти безгрешен и трудностите които отборът имаше на полуфинала при създаване на чисти положения и засилване на натиска се дължаха на неговата липса.
По отношение на Матюиди: Един от най-постоянните играчи с принос за класирането за финала. Франция ме впечатли с наченките на директен футбол, но някъде се късаше нишката между халфовете и нападателите. Внимателно гледах поведението на всеки играч на финала и останах с впечатлението, че градивното се дължи на Матюиди и Сисоко, докато проблемите - на Пайе и Погба. Сисоко показа една идея по-добри неща, но малкото му игрови минути наклониха избора ми към Блейз.

Разочарованията няма да ги подреждам, защото от една страна съм твърде критичен към представянето на редица футболисти на които симпатизирам и хем искам да ги защитя, хем да ги изтипосам тука всичките. Все пак почти всички те играха на първо място за отбора за сметка на каквито и да е индивидуални прояви и в края на краищата целите не бяха постигнати. От друга страна слабо се представиха и 2 отбора, които са сред "любимците" ми и с голямо удоволствие бих формирал 11-ца от техните играчи, но и това не е най-обективния подход. Става дума разбира се за Испания и Англия.
Все пак ще изброя 4-те може би най-големи разочарования на фона на очакванията, които имаше към тях и представянето им в последните мачове: Иниеста, Хари Кейн, Харис Зеферович (най-слабият и безличен нападател на първенството) и Иван Ракитич.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта