Най-запомнящите се моменти на Евро2016

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Най-запомнящите се моменти на Евро2016

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 юли 2016 10:51

За мен лично това Евро си бе зрелищно, като цялостна обстановка, резултати и драми.
Като продукция, определено не бе нищо особено.
Но ще трябва да свикваме и то не заради увеличените формати на С.П. и Е.П. а заради все по-тежките вътрешни Шампионати на водещите Страни.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Най-запомнящите се моменти на Евро2016

Мнениеот angelco77 » 12 юли 2016 14:31

THE G.A.M.E написа:За мен лично това Евро си бе зрелищно, като цялостна обстановка, резултати и драми.
Като продукция, определено не бе нищо особено.
Но ще трябва да свикваме и то не заради увеличените формати на С.П. и Е.П. а заради все по-тежките вътрешни Шампионати на водещите Страни.


Може би най-стойностното мнение в темата.Играта го е написал най-добре-не е проблема увеличения формат на ЕП,а и на СП,а заради все по-тежките вътрешни Шампионати на водещите Страни.Тук бих добавил и форматите на ШЛ и ЛЕ.
Едно време с КЕШ,Купа на Уефа и КНК си беше най-добре.За съжаление,най-вече откъм финансова страна,това време отмина. ;)
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Най-запомнящите се моменти на Евро2016

Мнениеот grasiani » 12 юли 2016 20:33

За мен пък си беше нормално първенство т,ъй като не съм имал големи очаквания,при тоя недостиг на супер звезди очаквано,но първенството не беше безинтересно,имаше хубави мачове ,добри изпълнения.Изненада ме отличното представяне на Португалия с недотам известни и кой знае какви играчи постигнаха нещо изключително,изключвам Роналдо който си е екстра към отбора от голям калибър.Какви пък чак толкова впечатляващи мачове е имало през миналите 20 години,че чак толкова крайно да се изказвате за отминалото първенство.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта