Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90


Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Madridist » 11 юли 2016 19:07

Никога не съм харесвал и не съм бил фен на португалския национален отбор, но съм доволен. Доволен заради целия хейт срещу Роналдо, някои хора в това намират смисъл на живота си. Колко журналисти бяха подготвили от седмици наред статии за гелосания, тъпички колажи и неуместни шеги. И чакаха с детински трепет отпадане на Португалия за да ги пуснат. Е за тях остана да гледат пеперудите по стадиона, докато Роналдо вдигаше поредна купа в кариерата си. И за пореден път показа, че е лидер и роден победител. Другото, което ми прави впечатление е че много специалисти и футболни естети говорят колко грозен футбол практикуват португалците. А мачове като Германия-Италия и Германия-Франция, където заспивах на всеки пет минути сигурно бяха висша футболна класа.Или Испания, когато стана световен шампион с победи от по 1:0 тогава бяха машини, богове, еталон за нападателeн футбол. ;)

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Вълчан » 11 юли 2016 19:39

Със скромен и на моменти кофти футбол Португалия си взе титлата.Умно и прагматично както каза треньора.Очаквах по раздвижен и техничен футбол но това е.От самото начало бях за тях и сега съм супер доволен въпреки неприятният инцидент със Роналдо.Французите изиграха наистина един добър мач.Имаха си положенията но съдбата реши друго....

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот pomiqr272 » 11 юли 2016 20:31

dreben23 написа:Честито на Португалия! Със сигурност се видя и миналата вечер, че това е най-добрият отбор на най-слабото досега в историята европейско първенство! Заслужен е успехът им, защото отсраниха абсолютно всичките корави отбори, с хиксове, но им разказаха играта отвсякъде, в отбора им е пълно с млади и проспериращи футболисти, но най-силно впечатление у мен остави Луиш Нани, нямам търпение да го видя с екипа на прилепчетата от новия сезон, класа си е все още! :)
Офтопик:
Момци, добре е да проумете веднъж завинаги, че съм много по-добър от вас в прогнозите за футбол. И да не ви се окача, когато губите от мен по-нататък. И не си губете времето в подигравки, а си действайте и се развивайте в някаква област, че в много области се изключително боси, в това число и политиката, която не ме интересува. Вие трябва да се развивате и ще покрай хора като мен много, аз съм си машина. Но съм обещал да направя едно показно, за да увиснат ченетата и това ще е от мен, тежко ще ви стане като слагам всичко за силните отбори единствено, нещото, което правите непрекъснато и после ми се хвалите, че сте много добрички, е не сте, това е елементарно. Милиарди са станали изгледаните ми мачове, евентуално ще ме догоните, когато се откажа да се занимавам сериозно с футболчето, идва и това време предполагам, защото футболчето си е загуба на време, усилия и нерви.
Абсолютно всичко е нагласено, ето, всички по света се нахендриха на Франция и съответно португалците излязоха по-добри. Ужким де, просто и французите се продадоха- навсякъде, където имаше традиция или тенденция еди кой си отбор да не е побеждавал еди кого си, всичко това беше нарушено. Ами спокойно може да се каже, че Португалия = Лестър. Лисичките по 1:0 си биеха, а мореплавателите спечелиха европейското с Х-чета! Много голям е успехът им, браво на тях! Гризман, Жорето, Пайе - коляновия вал, Погба, Лорис, Кошчелни, Саня, Блес, всичко отиде по дяволите. :lol: Куцият Роналдо сега превзе подписа ми и стана най-добрият футболист в света, това вече е факт, нищо че е куц и не игра, еми има си късметче пича, изкъртиха му коленото ей и си вдигна чукалата и стана най-великият футболист въпреки това! Не мога да спра да се смея, колко гадна е съдбата понякога с хората. :lol: :lol: :lol:


Лаик, какво позна на европейското, че пак разбирач го раздаваш?

Потребителски аватар
shwepi
Мнения: 536
Регистриран на: 05 яну 2010 17:03
Skype: shwepi
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот shwepi » 11 юли 2016 23:03

Във възможно най слабото ЕП Португалия с уникален отбор загубиха грозно от Гърция и сега съдбата връща всички версиии.
Най хубавото нещо е че хвърча перушина и жоел киню го ду...а.
39 PFC CSKA Sofia BUL 25 0 98 41 16 41 140 144 98 -4
:?:
147 PFC CSKA-Sofia JSC BUL 4 0 16 8 1 7 29 28 17 1
:!:


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта