Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Черният козел » 11 юли 2016 02:13

Der Führer написа:
Черният козел написа:
Балкански Орел написа:И на мен формата ми хареса.Да не забравяме, че от този формат се облагодетелстват ЧИСТИ нации като Унгария, Исландия, Иралндия, Румъния, Полша защо не и България.
На мен ми е омръзнало да гледам турските немци, черните франсета и т.н.Англия и те на там са се запътили.

Предпочитам да гледам Джуджак примерно.

+1914
Подкрепям, напълно съгласен.

Предполагам става въпрос за Турция ... 6 от националите им са родени в Германия . От немците само Подолски е роден друга държава ;)

Става въпрос глобално !
п.с. Бях за немчугите !!!
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот anihilator » 11 юли 2016 02:14

kingofpop написа:Честито на Португалия напълно очаквано съдбата си върна за 2004, 2000 и 1984 :)

сега ще слушаме как Кристиано е по-велик от Меси, щото иматитла за националите, ама поне се изкараха добри пари тука и като цяло на Еврото :mrgreen: :oops:

Изображение

Изображение

Преди маче на откриването в 1 форум се говореше, че са заложени половин МИЛЯРД евро в бета не опцията шампион - отбор за първи път, демек че ще стане отбор, дето досега не е бил....веднага си помислих за Белия, Португалия и Англия и се оказа вярно...може всичко да е тото още от началото, знае ли човек :|

Е типично за фен на Барса :lol: Хайде покажи ни и още нещо моляяяя те :lol:

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Черният козел » 11 юли 2016 02:18

anihilator написа:
kingofpop написа:Честито на Португалия напълно очаквано съдбата си върна за 2004, 2000 и 1984 :)

сега ще слушаме как Кристиано е по-велик от Меси, щото иматитла за националите, ама поне се изкараха добри пари тука и като цяло на Еврото :mrgreen: :oops:

Изображение

Изображение

Преди маче на откриването в 1 форум се говореше, че са заложени половин МИЛЯРД евро в бета не опцията шампион - отбор за първи път, демек че ще стане отбор, дето досега не е бил....веднага си помислих за Белия, Португалия и Англия и се оказа вярно...може всичко да е тото още от началото, знае ли човек :|

Е типично за фен на Барса :lol: Хайде покажи ни и още нещо моляяяя те :lol:

Типично,да се фука ли ?
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
diablorojo
Мнения: 661
Регистриран на: 10 сеп 2014 20:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот diablorojo » 11 юли 2016 02:21

Изображение
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Черният козел » 11 юли 2016 02:22

CTAHKO написа:
damyanov1963 написа:Станко, защо матушка ти росия изпусна чернилките да спечелят европа?!


Стратегическо отстъпление 8-) За Световното в Россия не искат другите да знаят на какво са способни 8-)

Дзюба- голмайстор,Русия-световен.Колко рубли да заложа ? 100 000.
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Furious_Monk » 11 юли 2016 02:39

kingofpop написа:

Преди маче на откриването в 1 форум се говореше, че са заложени половин МИЛЯРД евро в бета не опцията шампион - отбор за първи път, демек че ще стане отбор, дето досега не е бил....веднага си помислих за Белия, Португалия и Англия и се оказа вярно...може всичко да е тото още от началото, знае ли човек :|


Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот dreben23 » 11 юли 2016 03:18

Честито на Португалия! Със сигурност се видя и миналата вечер, че това е най-добрият отбор на най-слабото досега в историята европейско първенство! Заслужен е успехът им, защото отсраниха абсолютно всичките корави отбори, с хиксове, но им разказаха играта отвсякъде, в отбора им е пълно с млади и проспериращи футболисти, но най-силно впечатление у мен остави Луиш Нани, нямам търпение да го видя с екипа на прилепчетата от новия сезон, класа си е все още! :)
Офтопик:
Момци, добре е да проумете веднъж завинаги, че съм много по-добър от вас в прогнозите за футбол. И да не ви се окача, когато губите от мен по-нататък. И не си губете времето в подигравки, а си действайте и се развивайте в някаква област, че в много области се изключително боси, в това число и политиката, която не ме интересува. Вие трябва да се развивате и ще покрай хора като мен много, аз съм си машина. Но съм обещал да направя едно показно, за да увиснат ченетата и това ще е от мен, тежко ще ви стане като слагам всичко за силните отбори единствено, нещото, което правите непрекъснато и после ми се хвалите, че сте много добрички, е не сте, това е елементарно. Милиарди са станали изгледаните ми мачове, евентуално ще ме догоните, когато се откажа да се занимавам сериозно с футболчето, идва и това време предполагам, защото футболчето си е загуба на време, усилия и нерви.
Абсолютно всичко е нагласено, ето, всички по света се нахендриха на Франция и съответно португалците излязоха по-добри. Ужким де, просто и французите се продадоха- навсякъде, където имаше традиция или тенденция еди кой си отбор да не е побеждавал еди кого си, всичко това беше нарушено. Ами спокойно може да се каже, че Португалия = Лестър. Лисичките по 1:0 си биеха, а мореплавателите спечелиха европейското с Х-чета! Много голям е успехът им, браво на тях! Гризман, Жорето, Пайе - коляновия вал, Погба, Лорис, Кошчелни, Саня, Блес, всичко отиде по дяволите. :lol: Куцият Роналдо сега превзе подписа ми и стана най-добрият футболист в света, това вече е факт, нищо че е куц и не игра, еми има си късметче пича, изкъртиха му коленото ей и си вдигна чукалата и стана най-великият футболист въпреки това! Не мога да спра да се смея, колко гадна е съдбата понякога с хората. :lol: :lol: :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

OLD.PLAYER
Мнения: 37
Регистриран на: 13 дек 2015 04:48
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот OLD.PLAYER » 11 юли 2016 03:42

И двата отбора не заслужаваха титлата.

Причини:
Франция:
1. Дешан каза преди мача, че трябва да се справят някак си с Кристиано Роналдо. Мисля, че са избрали да го контузят. Пайе си свърши работата, но и съдбата си свърши работата... наглите петли загубиха финала.
2. Измислена дузпа срещу Германия, която беше достатъчна да срине немците. Подкрепа от съдиите за домакините.
3. 95% африканци в отбора.

Португалия:
1. Някакво измислено правило. Най-добър трети отбор. Не са излезнали от групата, а взимат турнира.
2. Падат от отбор, който падна от Япония с 7:2 и от Дания с 4:0. Може ли европейския шампион да падне от най-слабия отбор на националите ни.

***********************************

Не съм фен на Криси, но ме ядосаха франзетата с това дето го контузиха. Искаха да ударят сърцето на отбора. Изгледайте ситуацията с Пайе и ще видите как нарочно го контузва знаели са слабото му място. От толкова контузии. И все пак португалците се опитаха да си отмъстят. Един от играчите приложи същото коляно на Пайе ама физиката му здрава...

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот trokadero_ » 11 юли 2016 08:00

Яд ме е много , че Франция не успя ..................

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот doktora25 » 11 юли 2016 08:15

Аз наистина седнах да гледам мача като неутрален. Минали години със сигурност в подобен сблъсък щях да бъда за Франция. Снощи директният им футбол особено през първото полувреме също ме впечатли. Гризман е разкошен играч и си остава най-добрият на европейското, не само заради головете си. Но някак си след контузията на Роналдо просто минах на страната на португалците, исках да спечелят най-вече заради него, а и заради всичко, което е сполетяло този отбор и тази страна във футбола. Радвам се за крайния изход, честитя на феновете им и възнамерявам да престана да наричам Роналдо по какъвто и да е пренебрежителен начин и да омаловажавам качествата му. Радвам се и че привлякохме роден шампион.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта