Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Der Führer » 11 юли 2016 02:01

Черният козел написа:
Балкански Орел написа:И на мен формата ми хареса.Да не забравяме, че от този формат се облагодетелстват ЧИСТИ нации като Унгария, Исландия, Иралндия, Румъния, Полша защо не и България.
На мен ми е омръзнало да гледам турските немци, черните франсета и т.н.Англия и те на там са се запътили.

Предпочитам да гледам Джуджак примерно.

+1914
Подкрепям, напълно съгласен.

Предполагам става въпрос за Турция ... 6 от националите им са родени в Германия . От немците само Подолски е роден друга държава ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот anihilator » 11 юли 2016 02:01

Добър мач много съм доволен , щастлив съм че Портокалия спечели 8-) .Много гнусно елеминираха Роналдо франсетата но в крайна сметка всичко се връща :twisted:

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот anihilator » 11 юли 2016 02:05

damyanov1963 написа:Повече никога няма да гледам пародията на "европейските" първенсктав! Радвайте се! В никой друг континент няма такова присъствие на другоконтиненталци! Европа Загива!

Аз пък мисля , че беше страхотно първенство 8-) другоконтиненталци има на всички първенства та дори и на африканското :lol:

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот CTAHKO » 11 юли 2016 02:05

Fraxinus написа:
CTAHKO написа:
smoothc написа:
Тогава смешните руснаци се опитаха да ни прецакат с уговорена разгромна победа в последния мач срещу Камерун 6:1 с 5 гола на Саленко, но не им мина номера понеже ние си къцнахме Аржентина.

Русия винаги е постъпвала така с България, във всяко едно отношение.
А някои заблудени мозъци продължават да живеят с мисълта за "братушките"...

Аре бЕгайте и двамата тотални лаици ;) Матушка Россия искала да ни прецака ;) Аржентина си правеха сметката, в кой поток да влезнат и с кого да играят в следващия кръг, ама Наско Сираков им обърка сметките в края на мача 8-) Пишете си ги колкото да не заспите 8-)


Бях забравил детайлите, но като гледам в Уикипедия резултатите Русия е играла за себе си, а не за да прецака някой. Именно Русия стават трети в групата си с 3 точки и +1 гола (след като преди мача с Камерун са с нула точки и минус 4 гола), и ако ние бяхме паднали от Аржентина оставахме зад тях и щяхме да сме един от двата отпадащи трети отбора.

От нашата група се класираха три отбора. България, Нигерия и Аржентина. Руснаците са с 3 точки и голова разлика +1, а в нашата група и трите отбора са с по 6 точки. Дори да бяхме завършил наравно с Аржентина, щяхме да сме с повече точки от руснаците и головата разлика нямаше да се гледа. Пък и да се гледа, пак щяхме да сме с по-добра от тяхната.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Der Führer » 11 юли 2016 02:08

Tommi написа:
smoothc написа:Играчите на турнира от двата отбора(по мое мнение):
Франция
1.Гризман
2.Сисоко
3.Пайе
4.Погба
5.Евра(нито за миг не си личеше, че е на 35 години).
6.Жиру

*Специални адмирации за Евра и Сисоко, нямам думи за тяхното представяне.

Португалия
1.Пепе
2.Роналдо
3.Нани
4.Жозе Фонте
5.Карвальо/Санчес/Силва
6.Соареш и Гереро(бековете) бяха като моторетки през цялото първенство, невероятно себераздаване.

Гризман беше може би най-добрият играч на първенството.

Макар че съм немски фен ... Киелини , Бонучи и Хумелс ми направиха най-силно впечатление .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот CTAHKO » 11 юли 2016 02:09

damyanov1963 написа:Станко, защо матушка ти росия изпусна чернилките да спечелят европа?!


Стратегическо отстъпление 8-) За Световното в Россия не искат другите да знаят на какво са способни 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот smoothc » 11 юли 2016 02:09

Гризман беше може би най-добрият играч на първенството.

Вярно, че стана голмайстор на ЕВРО 2016, но примерно задачата и лидерската роля/голмайсторска, на един Гарет Бейл за Уелс(понеже не играе с толкова класни съотборници) бе в пъти по-сложна, а предвид и големия пробив на отбора..мисля, че уелсецът изпреварва с една идея французина(поне от морална гледна точка).
Иначе за тотален играч на турнира - с две ръце за Пепе, направо ги изкърти всички, до един!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот CTAHKO » 11 юли 2016 02:11

smoothc написа:
Гризман беше може би най-добрият играч на първенството.

Вярно, че стана голмайстор на ЕВРО 2016, но примерно задачата и лидерската роля/голмайсторска, на един Гарет Бейл за Уелс(понеже не играе с толкова класни съотборници) бе в пъти по-сложна, а предвид и големия пробив на отбора..мисля, че е уелсецът изпреварва с една идея французина(поне от морална гледна точка).
Иначе за тотален играч на турнира - с две ръце за Пепе, направо ги изкърти всички, до един!

На кого е моралната гледна точка 8-) Твоята или на някой специалист 8-) Аз за първи път чувам за такъв критерий, но както и да е 8-)
Последна промяна от CTAHKO на 11 юли 2016 02:12, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот kingofpop » 11 юли 2016 02:11

Честито на Португалия напълно очаквано съдбата си върна за 2004, 2000 и 1984 :)

сега ще слушаме как Кристиано е по-велик от Меси, щото иматитла за националите, ама поне се изкараха добри пари тука и като цяло на Еврото :mrgreen: :oops:

Изображение

Изображение

Преди маче на откриването в 1 форум се говореше, че са заложени половин МИЛЯРД евро в бета не опцията шампион - отбор за първи път, демек че ще стане отбор, дето досега не е бил....веднага си помислих за Белия, Португалия и Англия и се оказа вярно...може всичко да е тото още от началото, знае ли човек :|
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот anihilator » 11 юли 2016 02:12

CTAHKO написа:
damyanov1963 написа:Станко, защо матушка ти росия изпусна чернилките да спечелят европа?!


Стратегическо отстъпление 8-) За Световното в Россия не искат другите да знаят на какво са способни 8-)

Аз СТРАТЕГИЧЕСКО УСИРАНЕ БИХ РЕКЪЛ :lol: в смисъл по добре сега да си идем , че да не гризнем дървото :lol:


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта